Jump to content
Zeekee

Niski Wynik W 3dmarku 06 ?

Recommended Posts

Witam .

Wczoraj robiłem testy w 3dMarku 06 i osiągnąłem wynik 9924 pkt . Chciałbym się dowiedzieć czy to dobre wynik , czy też zły . Jeśli jest słaby to co może go ograniczać ??

Mój komputer ;

E6550 2,33 Ghz Krecona do 3,08 Ghz

GeForce 8800 GTS 320 mb EVGA Supercolocked

Patrioty LLK 800Mhz 2x1Gb

Płyta Głowna : Asus P5K

Ew. Co zrobić by osiagnąć lepszy wynik ?

Help Me ;)

Edited by Zeekee

pochwalisz sie jaki masz zasilacz? a co do jakosci obrazu to chyba zabawa LoD'em jest chyba nie fer i to najbardziej w stosunku do samego siebie <_<

a co do wyniku to raczej w normie na nie kręconym sprzecie, "zaśmieconym" systemie. Co zrobic zeby miec lepszy wynik? hmm powyczac zbedne programy działające w tle, zdefragmentowac dyski, zmienic drivery na jakies zmodowane www.tweaksrus.com i krecić, krecić i jeszcze raz krecić :)

pochwalisz sie jaki masz zasilacz? a co do jakosci obrazu to chyba zabawa LoD'em jest chyba nie fer i to najbardziej w stosunku do samego siebie <_<

a co do wyniku to raczej w normie na nie kręconym sprzecie, "zaśmieconym" systemie. Co zrobic zeby miec lepszy wynik? hmm powyczac zbedne programy działające w tle, zdefragmentowac dyski, zmienic drivery na jakies zmodowane www.tweaksrus.com i krecić, krecić i jeszcze raz krecić :)

Zasilacz Chieftec 550 W .

Sorka ale nie rozumiem tego :

a co do jakosci obrazu to chyba zabawa LoD'em jest chyba nie fer . Można bardziej po Polsku :P