Skocz do zawartości
Zeekee

Niski Wynik W 3dmarku 06 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .

Wczoraj robiłem testy w 3dMarku 06 i osiągnąłem wynik 9924 pkt . Chciałbym się dowiedzieć czy to dobre wynik , czy też zły . Jeśli jest słaby to co może go ograniczać ??

 

Mój komputer ;

 

E6550 2,33 Ghz Krecona do 3,08 Ghz

GeForce 8800 GTS 320 mb EVGA Supercolocked

Patrioty LLK 800Mhz 2x1Gb

Płyta Głowna : Asus P5K

 

Ew. Co zrobić by osiagnąć lepszy wynik ?

 

Help Me ;)

Edytowane przez Zeekee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pochwalisz sie jaki masz zasilacz? a co do jakosci obrazu to chyba zabawa LoD'em jest chyba nie fer i to najbardziej w stosunku do samego siebie <_<

 

a co do wyniku to raczej w normie na nie kręconym sprzecie, "zaśmieconym" systemie. Co zrobic zeby miec lepszy wynik? hmm powyczac zbedne programy działające w tle, zdefragmentowac dyski, zmienic drivery na jakies zmodowane www.tweaksrus.com i krecić, krecić i jeszcze raz krecić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pochwalisz sie jaki masz zasilacz? a co do jakosci obrazu to chyba zabawa LoD'em jest chyba nie fer i to najbardziej w stosunku do samego siebie <_<

 

a co do wyniku to raczej w normie na nie kręconym sprzecie, "zaśmieconym" systemie. Co zrobic zeby miec lepszy wynik? hmm powyczac zbedne programy działające w tle, zdefragmentowac dyski, zmienic drivery na jakies zmodowane www.tweaksrus.com i krecić, krecić i jeszcze raz krecić :)

Zasilacz Chieftec 550 W .

 

Sorka ale nie rozumiem tego :

a co do jakosci obrazu to chyba zabawa LoD'em jest chyba nie fer . Można bardziej po Polsku :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...