Skocz do zawartości
Corey

Geforce3 Ti200 64DDR vs Radeon 9000 64DDR

Rekomendowane odpowiedzi

panowie napiszcie mi co sadzicie o tej karcie gf3 titanium 200 64 z www.pcprojekt.pl. jak z wydajnoscia w stsunku do gainwarda<no i z podkrecaniem> -słyszałęm ze niewiele sie róznia.w gainwardzie płaci sie za firme..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy szpaq zauwazyles ale tam jest wlasnie tak , jak doszlismy do wniosku ze nie jest na tym rysunku Ti200=9000<9000pro 

 

:P

tam sa karty nie krecone na jednakowym procu testowane i dlatego moze tak jest a tutaj wszyscy krecoa i troche sie sytuacja odwraca :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wcale nie. Edward jako jedyny z producentow ma specyfikacje NVIDII w odbycie i taktuej karte 200MHz rdzen i 450MHz pamiec (wiec prawie tak jak pierwotny GF3). Do trego stosuje uklady 3,5ns. Inne wyroby inszych producentow maja taktowanie tak jak NVIDIA kaze-175MHz rdzen i 400MHz pamieci (4ns)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystkie karty gainwarda ti200 maja takie taktowania i pamieci 3.5ns. Sa tez z pamieciami 4ns, a i tak miazdza R9000.

wszystkie nowe taka maja. tylok te sprzed 7-8 miesiecy mialy nizej. obecnie sa nowe serie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do kupienia sa spokojnie wersje 4ns. Nawet na stronie producenta.

Ta przez jakis czas mna pudelku nawet bylo napisane 4ns a pod radiatorem bylo 3,5ns. Montuje te karty jakis juz czas i wiem jak jest obecnie. Chyba ze do mnie trafiaja same farciaste i maja 3,5ns a do innych tylko te gorsze z 4...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaeres zaraz sie okaze ze ok 600zl , ale bede sie smial :lol: :lol: :lol: :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jestem zadowolony i to bardzo :) mi wystarczy tylko ze pod 3dmarkiem 2001Se mam malo pkt tylko 7400 i mam dx 9 i jakies stare detki to jest przyczyna czy co ??

to ci wystarcza czy nie ? zastanow sie.

a poza tym na xp2.0+ i radku 8500le herculesa mam ponad 84003dsmarkow 2001 - tiiaaaa fajna karte sobie kupiles :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jestem zadowolony i to bardzo :) mi wystarczy tylko ze pod 3dmarkiem 2001Se mam malo pkt tylko 7400 i mam dx 9 i jakies stare detki to jest przyczyna czy co ??

tomasz problem nowe stery, dx8pujdzie lepiej bo ja na swoim mam w 3desmarku 10020 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pshem, to masz bidny wynik niesamowicie.

opolin ustaw porzadnie tego kompa bo spokojnie okolo 10k powinienes miec.

bo niekrecony, na salbej zasilce i na k7s5al

 

u kumpla na jakims epoxie na kt400 wyniki same poszly w gore, wiec nie narzekam, tylko czekam na mojego 8rda+ :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...