Skocz do zawartości
adamus2001

Crysis Na Laptopie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Wyszło kilka dni temu demko cysisa single player. Wiem, że większość ludzi zaraz powie, że laptop i ta gra to pomyłka, ale mimo to chciałbym się zapytać jak na waszych sprzętach to wygląda. W jakiej rozdzielczości i z jakim detalami da się u Was pograć? Nie zapomnijcie podać konfiguracji sprzętu i wersji sterowników.

 

Na początek zacznę.

 

Mój komp to Acer 5920G w konfiguracji dla ubogich ;) czyli C2D 1,5 Ghz, 2 GB Ram, 8600M GT 256 MB DDR2., sterowniki to najnowsze bety nvidii forceware 169.01, Vista x86, gram pod DX9

 

Cóż jeśli chodzi o wyniki to jest wyjątkowo kiepsko. W crysisa jest sens grać tylko przy ustawieniach shader i shadows chociaż na medium. Inaczej gra traci większość klimatu. A więc tak: textury medium, shader medium, shadows medium, physics medium, postprocesing high (low nie wiele pomaga a na high są świetne "filmowe" efekty, blur i takie tam) dźwięk medium, reszta low. Gra wygląda wtedy naprawde super. Obniżenie którejkolwiek opcji albo nie powoduje przyrostu wydajności albo rujnuje cały klimat. Wg mnie jest to więc takie minimum przyzwoitości. Osiągi? Pomieszczenia 35 fps, normalnie w terenie 18- 22 fps, przy dużym zagęszczeniu drzew i cieni 12 fps. Akcja 16-18 fps. Wniosek? Nie da się grać. Mam nadzieje że nvidia coś zmieni w sterownikach (już te bety sporo szybsze od poprzedniej oficjalnej wersji). Na razie totalna klęska. Przy ustawieniach low gra się normalnie ale grafika gorsza znacznie niż w farcry na medium.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...