Skocz do zawartości
Bari2010

Jaką Kupić Obudowe

Rekomendowane odpowiedzi

Rebel to solidna obudówka - bez wodotrysków, ale przyzwoita jakosc za niewygórowaną cenę. Przynajmniej ma filtry pod przednim panelem. Ja bym sie nie pchał w wersję value - jak padnie wentyl to juz go nie dokupisz... lepiej economy rebel srebrny eco Dobrze sie w niej montuje dyski bo mozna od razu tłumiki zastosować. Jedyne co mi sie w niej nie podoba to wiazki kabli wychodzące od strony otwierania duzo ich i nie wygladają najlepiej.

 

Zastanowiłbym sie tez nad nowym aerocolem Aerocool i-curve jest naprawdę ładny ma dobrą wentylację i bajernackie przyciski i wskazniki temp. Taka stylowa i zgrabna. Widziałem na allegro za 289 chyba. Dodatkwo masz montaż wzdluzny i na siatce z przodu nie osiada ci sie kurz. Widziałem tą budę w akcji - wyglada lepiej w realu niz na zdjeciach.

Edytowane przez aTom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ceny na tej stronie są dobre - czesc towarów jest za 0zł jakis inne domeny na górze - a wiem ze na allegro są po 229 bez wyswietlacza i po 289 z wyswietlaczem. Mozesz spytać sie ich - moze faktycznie mają po 229zł

Miałem podobny dylamet niedawno odnosnie budy i ta mi wpadła w oko. BTW w sklepie gdzie ją ogladałem były po 260 i 320zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pomogę ci, ponieważ wybrałem inny model dokladnie taki: Stacker 810. Ale gdybym miał wybierać pomiedzy tymi dwoma to jednak Aerocool - ładne grube aluminium na przodzie, wiecej bajerów, dobra wentylacjia.

 

Przepraszam, że rzucam linki z ten strony ale bardzo mi przypadła do gustu z tym wyszukiwaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

roznica miedzy reebel 9 eco a aerocool to 100 zl http://obudowy.info/produkty.php?id=1415&a...ategoria_id=106 i kurde nie wiem czy warto dopłacac .

 

Jutro chce wszystko zamowic więc prosze o odpowiedz krotkie ale dosadne typu oplaca sie bo lepsze wykonanie lepsza cyrkulacja powietrza lubb nie oplaca sie zbedne bajery itp z gory thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na plus Rebela: cena/jakosc, przewiewna,

na minus - kable z boku, na siatce z przodu osiada kurz (w moim stackerze tak jest) Moze byc głośniejsza bo szum wentyli wychodzi przez kratki z przodu

 

Na plus Aerocoola (piszę o wersji bez wyswietlcza), ładna, alu z przodu tłumi hałas, dobrze wyposarzenie, mocowanie dysków od frontu (nie trzeba np demntować karty zeby wyjąc dysk) mocowanie CD na szybko.

na minus- nie znalazłem, ale moze sie za krótko przygladałem.

 

porówniaie?

 

Cena I-curve bez wyswietlcza 229zł z wyswietlczem 289zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrzebował bym jeszcze opinię o lian li pc7 se III .....

w tej cenie nie ma nic lepszego chyba?

wybaczcie że tak wypytuje ale sam mam już mętlik w głowie...

 

edit

czym się różnią Lian-Li Classical Series PC-7B Plus II Black i Lian-Li Special Series PC-7SE III Black poza ceną?

nienawidzę robić zakupów.... zawsze wpadają mi wtedy same kłody pod nogi =/

Edytowane przez taimons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Witam. Też się podczepię. Stoję przed wyborem obudowy, chciałbym żeby była duża (ale kurde, nie więcej niż 55cm :/ ), solidna, montaż bezśrubkowy, dużo miejsc na wentyle (najlepiej każdego rodzaju). Jeśli chodzi o cenę to DO 300zł.

 

Uwagi: obudowa z zenfist.pl, NIE WIĘKSZA NIŻ 55cm, DO 300zł. I to na tyle. Z góry proszę o pomoc i dziękuję :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepne się pod temat,czy do tego coolermastera 534 centurion włoże bez problemów mojego radka 1950 pro a w przyszłości 3870 ?

1950 IMHO wejdzie na luzie, 3870 nie widzialem, wiec sie nie wypowiadam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Zapomniałem dopisać ale zdarza sie [; Musi być do 55cm wysoka ale wyższa od mojej obecnej (z 44-46cm ma moja teraz), wiec skłaniam sie do MEDIUM Towera a nie do MIDI. Moją uwagę zwróciły Chiefteci (kupowałem znajomemu, bardzo fajna :) ) i NZXT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba że już w całkiem inna strone zaczniesz sie rozgladać to moze to (dla sprostowania ona ma mozliwosc 2x wentyli 120mm tył i przód i z boku 80mm wbudowana) warta ceny design bardzo spoko zreszta ja ją mam i moge tylko w zaletach sie o niej wypowiadać!! : http://www.komputronik.pl/Obudowy/Pozostal...pelny,id,40655/ albo jak zależy ci na tym żeby była wysoka to polecam taka: http://www.komputronik.pl/Obudowy/NZXT/NZX...pelny,id,47216/

Edytowane przez rafiozo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Właśnie tego NZXT miałem na myśli. Ale jakby bezpośredni postawić Chiefteca i NZXT to który byłby "lepszy"? Czy może jeszcze coś innego? A ta pierwsza obudowa za mała jest dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

edit

czym się różnią Lian-Li Classical Series PC-7B Plus II Black i Lian-Li Special Series PC-7SE III Black poza ceną?

nienawidzę robić zakupów.... zawsze wpadają mi wtedy same kłody pod nogi =/

W SE III dodali wentylacje nad zasilaczem oraz poprawili kosz na dyski w ceny zmniejszenia wibracji=wyciszenia. Jeżeli dobrze mi się wydaje SE III ma także fabrycznie dodany moduł na wentylator z boku i wentylowany panel boczny.

 

SE III niedługo mam nadzieje do mnie dojedzie, w niej skladam kompa dla wujka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W SE III dodali wentylacje nad zasilaczem oraz poprawili kosz na dyski w ceny zmniejszenia wibracji=wyciszenia. Jeżeli dobrze mi się wydaje SE III ma także fabrycznie dodany moduł na wentylator z boku i wentylowany panel boczny.

 

SE III niedługo mam nadzieje do mnie dojedzie, w niej skladam kompa dla wujka :D

Zgadza sie, SE III posiada kratke nad zasilaczem do odprowadzania z nad niego ciepla, 3 wentylatory 120 Cooltek - przedni, tylni i jeden boczny na alu stelazu doi chlodzenia obszaru grafiki. Obracany koszyk na dysk + gumki. Przyciski reset i power sa z plastiku. Jakby ktos chcial to moge porobic zdjecia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłbym bardzo wdzięczy.

mam dla ciebie jeszcze małą ankietę :wink:

1. czy wpada w wibracje? niektórzy mówią że mogą z tym być problemy.....

2. głośność wentyli które są dodane

3. jakość na prawdę taka super ;> warta obecnej ceny (369)? chodzi mi o to czy jesteś z niej zadowolony ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[Właśnie tego NZXT miałem na myśli. Ale jakby bezpośredni postawić Chiefteca i NZXT to który byłby "lepszy"? ]

 

Szczerze to raczej kwestia gustu mowi sie ze chiefteci sa bardzo stabilne i masywne ale NZXT na jego tle żle nie wypada no i wyglad, wyglad to jest to co go stawia wg mnie na I miejscu!! ale zreszta każdy ma swój gust jednemu sie podoba jedno a innemu drugie takze tutaj to juz sam decyduj!!

Edytowane przez rafiozo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Ja najpierw patrze na funkcjonalność a potem na wygląd. W NZXT nie podobają mi sie maskownice napędów (wiem, szczegół ;) ) ale nie lubie tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...