Skocz do zawartości
Bari2010

Jaką Kupić Obudowe

Rekomendowane odpowiedzi

no dobry sklep to w sumie kupuj ceny bardzo niskie tam sa!! Myślę że Bravo bedzie lepsza a o drgania martwic sie nie musisz bo one bardzo dobrze je tłumia no i przestrzeń itp. także udanego zakupu życzę!! i Wesołych Świąt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłbym bardzo wdzięczy.

mam dla ciebie jeszcze małą ankietę :wink:

1. czy wpada w wibracje? niektórzy mówią że mogą z tym być problemy.....

2. głośność wentyli które są dodane

3. jakość na prawdę taka super ;> warta obecnej ceny (369)? chodzi mi o to czy jesteś z niej zadowolony ;)

 

Jutro postaram sie cos cyknac.

 

1. Z tymi wibracjami nie wiem jak jest, buda nie drga, nie slychac terkotania metalu o metal, bocznych scianek o rame itd. Nic nie skrzypi i nie trzeszczy. Poczatkowo obawialem sie, ze boczne scianki beda drgac, bo po zalozeniu nie sa spasowane tak aby nie drgaly, jak lekko dotchniesz i popukasz to slychac, ze drgaja. Rozwiazaniem jest tasma mod, te wsuwki na bocznej sciance owinalem tasma aby byly grubsze i ciezej wchodzily w boki obudowy. Od tej pory skala. Obkleilem tak tylko jedna strone, druga zostawilem jak byla i zadna nie drga tak wiec jest to zbedne.

 

2. Wentylatory Cooltek 1000rpm nie sa glosne ale slyszalne, w nocy slychac niski szum powietrza, i tak bede zmienial na 3x xthermala btp pro. Dla mnie sa ciche, spokojnie przy nich usypiam. Chlodzenie procesora oparlem wlasnie na jednym z tych wentylatorow z obudowy. Zasilacz, mimo, ze ch ujowy Tracer, jak reszta bebechow zreszta, jest mimo wszystko cichszy od nich i ich nie zaglusza. Jak dla mnie jest przyjemnie ale i tak bede wyciszal. Mam mobo mini atx, jeden cd rom ktory zreszta sie dzisiaj zje bal, jeden dysk wd3200avjb, i dwa dolaczone do obudowy wentyle.

 

3. Jakosc jest ok chociaz myslalem, ze blacha scianek bedzie gruba, anodyzowane aluminium oraz caly design mnie urzekly, ale poza dolaczanymi wentylami, koszykiem i gumkami na 3 dyski twarde, przestronna obudowa, dokladnym wykonczeniem obudowy nie ma sie szczerze czym podniecac. Jest to pierwsza moja obudowa za takie pieniadze (~370zl) i chyba poprostu zaluje, ze jest to 'tylko' obudowa za tyle kasy a nie centrum odpalania rakiet balistycznych ;) Oczywiscie montaz na szybko-srubki, w zestawie pudelko ze srubokretem i masa srubek i srubeczek. W troche wyzszej cenie to juz chyba tylko Antec P182, podoba mi sie jego konstrukcja i bajery. Niestety ale trzeba dokupic osobno aluminiowy front dla napedow bo moje biale LG wyglada poprostu paskudnie. Prawie 40zl w plecy za to.

 

Moze zalozymy temat o Lian Li PC7 ? :)

 

NZXT sa z wyglądu wręcz obrzydliwe, taka wieś tańczy i śpiewa :(

NZXT Alpha wyglada jako tako normalnie z nich wszystkich. Diody zawsze mozna odciac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...