Skocz do zawartości
krisoo

Program Do Wizualizacji

Rekomendowane odpowiedzi

potrzebuje do firmy jakiś programik do wizualizacji zabudowy meblami... taki co by stworzyć prostą bibliotekę mebelków i później je szybko i sprawnie rozmieszczać w pomieszczeniu

 

coś co będzie proste w obsłudze a jednocześnie pozwoli wygenerować jak najbardziej fotorealistyczną wizualizację 3D

 

samo tworzenie bloków nie musi być proste ... natomiast wstawianie i rozmieszczanie musi umieć obsłużyć każdy potencjalny użytkownik po krótkim przeszkoleniu

 

ważny jest końcowy efekt jak i czas tworzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to robiłem w sketchUp'ie... Ale wy pewnie potrzebujecie czegoś co jest bardziej intuicyjne dla klientów...

nie dla klientów ... ale dla pracowników firmy zajmujących się sprzedażą i marketingiem

 

nie znających się na CAD CAMie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Pelzak powiedział, może być Sketchup (jest darmowy). Autocad będzie dla was pewnie za skomplikowany. :razz: :wink: Może być też Arcon 6 lub 9 (miękkie cienie) oraz Planit Millenium (najlepsza jakość renderingu). Ja w pracy pracuję na Autocadzie 2006, Arconie 9, i Planit Millenium. Autocad jest najbardziej profesjonalny, najdokładniej wykona projekty w 2d, i w 3d, lecz trwa to dość długo, często brak czasu. Dlatego do 3d używam Arcona, ma trochę gorszą jakość renederingu, ale da się przeżyć. Planita używam jak mam jałowy okres w pracy i mogę zrobić fotorealistyczne renderingi, bo 2d jest w nim do d**py. Pozdrawiam. PS. Polecam Autocada 2007.

 

1. Arcon

Planit Millenium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Pelzak powiedział, może być Sketchup (jest darmowy). Autocad będzie dla was pewnie za skomplikowany. :razz: :wink: Może być też Arcon 6 lub 9 (miękkie cienie) oraz Planit Millenium (najlepsza jakość renderingu). Ja w pracy pracuję na Autocadzie 2006, Arconie 9, i Planit Millenium. Autocad jest najbardziej profesjonalny, najdokładniej wykona projekty w 2d, i w 3d, lecz trwa to dość długo, często brak czasu. Dlatego do 3d używam Arcona, ma trochę gorszą jakość renederingu, ale da się przeżyć. Planita używam jak mam jałowy okres w pracy i mogę zrobić fotorealistyczne renderingi, bo 2d jest w nim do d**py. Pozdrawiam. PS. Polecam Autocada 2007.

 

1. Arcon

Planit Millenium

 

ja mam opanowany auto cad ... mam bazę w w architekcie Auto cadowskim

 

i szukam czegoś najlepiej co w prosty sposób z cada mi zrobi jakieś gotowe klocki do ustawiana dla osób nie mających pojęcia o projektowaniu renderingu itp

 

coś jak PRO 100 .. otwierasz biblioteke i ustawiasz gotowe klocki

 

ewentualnie jak z dwg przejść do PRO 100 albo innego takiego ... najlepiej jak by działał na przeciętnych laptopach

 

kasa zakupu mniej ważna ... ważne żeby zarabiał na siebie

 

laptopy też można podmienić ... budżet to wytrzyma ... ale wiadomo że lepiej by było nie zmieniać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...