Skocz do zawartości
GenghisKhan

8800gts - 65nm

Rekomendowane odpowiedzi

ciekaw jestem jakby bylo w 1920x1200

Mysle że wiele sie moze nie zmienic. Ilość pamięci i szyna taka sama. jedynie 16 PS wiecej. To nie stary GTS i GTX. Ale wszytsko kwestia ceny. Dobrze ze dali wreszcie normalne chlodzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem potwierdzenie zaksięgowania pieniędzy i wysyłki przedmiotu :D Jestem super happy. To się udało.

Ja niestety nie dostałem żadnej odpowiedzi od nich... :mad:

Który miałeś numerek ID?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostalem odpowiedz:

 

"Niestety zabraklo kart 8800GTS rev2 z pierwszej dostawy. W pol godziny cala dostawa (pierwsza, niewielka) zostala wyprzedana + sporo zamowien dodatkowych.

Decydowac musiala kolejnosc zamowien:/"

 

Ja w miare szybko zamowilem z potwierdzeniem i kupa...

To po cholere te wszystkie znaczki mowiace o dostepnosci?? :mur:

Jak zwykle sciema echhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostalem odpowiedz:

 

"Niestety zabraklo kart 8800GTS rev2 z pierwszej dostawy. W pol godziny cala dostawa (pierwsza, niewielka) zostala wyprzedana + sporo zamowien dodatkowych.

Decydowac musiala kolejnosc zamowien:/"

 

Ja w miare szybko zamowilem z potwierdzeniem i kupa...

To po cholere te wszystkie znaczki mowiace o dostepnosci?? :mur:

Jak zwykle sciema echhh

Właśnie dostałem to samo :sad:

Nie wiem teraz czy czekać, czy ich olać. W sumie mam nadzieje, że zaraz po premierze się coś jeszcze pojawi...

 

A wy co robicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh jaka sciema, dlaczego od razu po kims jedziecie, najlepiej na drugi raz rozprowadzic w ogole po za ogolnym obiegiem nie? Pojawily sie, realizowalismy wg. kolejnsci, jezeli sciema to skad osoby do ktorych ida karty? Bez przesady, za kogo Ty nas masz. Walczymy o kolejna dostawe!

 

solo/icomp.pl

 

Co do 8800GT - obecnie jest tak - wystarczy zamowic dowolny model, praktycznie kazdy zalapie sie na asusa/gigabyte/gainwarda/xfx/palita w zaleznosci od dostaw - dostaw mamy duzo, ale sa male i karty schodza na pniu. Po zamowieniu kontaktujemy sie jakie sa obecnie dostepne i klient wybiera swoja najlepsza. W systemie online pojawiaja sie, jednakze czesto zanim zdaza sie pojawic, system juz rezerwuje na zamowienia itd. Czesc rezerwujemy tez sami - dla osob ktore kupuja na email lub z innych zamowien. Jeszcze nie bylo osoby od 8800GT ktora by karty nie otrzymala (jada do nas kolejne, ceny jak na www, ponizej 1000zl).

Edytowane przez solo/ng

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.misco.co.uk/applications/factfi...&image1.y=6

 

powiedzcie mi po czym poznac ktora karta jest w 65nm i jest z serii nowe a ktora jest ta stara i w 90nm...

 

bo nie ma w specsach nic napisane... a nie chce kupic byle czego

 

ps.

na pewno oplaca sie bardziej gts niz gt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi po czym poznac ktora karta jest w 65nm i jest z serii nowe a ktora jest ta stara i w 90nm...

 

bo nie ma w specsach nic napisane... a nie chce kupic byle czego

 

ps.

na pewno oplaca sie bardziej gts niz gt?

gts na g92 ma 512 pamieci Edytowane przez 4ever_anarchy_soldier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki tak wlasnie wyczytalem wczesniej, chcialem sie upewnic.. czyli w sklepie przeze mnie podanych kart na g92 jeszcze nie ma...

 

to co z ta premiera w koncu? 5 grudzien? 11 grudzien? bo pare dat podaliscie juz... :)

 

no i komputronik:

[17] GeForce 8800 GTS 640MB (96SP)

[07] GeForce 8800 GTS 640MB (112SP)

 

czyli to sa tez g80 czyli te stare ...

Edytowane przez p0rNfLaKe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki tak wlasnie wyczytalem wczesniej, chcialem sie upewnic.. czyli w sklepie przeze mnie podanych kart na g92 jeszcze nie ma...

 

to co z ta premiera w koncu? 5 grudzien? 11 grudzien? bo pare dat podaliscie juz... :)

 

no i komputronik:

[17] GeForce 8800 GTS 640MB (96SP)

[07] GeForce 8800 GTS 640MB (112SP)

 

czyli to sa tez g80 czyli te stare ...

tak to sa stare

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niektórym 2 setki w gore czy w dol nie robia roznicy :wink:

Tak ale oni maja GTXy w domu :D Kurcze za to osobiscie zaczalem sie bardzo zastanawiac nad tym nowym GTS bo w sumie w sterach nvidii jest bardzo przyjemne skalowanie rozdzielczosci , a pod crossfire musialbym plyte zmieniac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja dzis zamowilem GTSa niby przed premiera, ktora oficjalnie ma byc jutro ;) Zaplacilem cos okolo 1100zl wiec nawet raczej w porzadku patrzac na ceny GT ;) Link do sklepu ;) Jak ktos mieszka w IRL to niech sie spieszy ;)

 

http://www.elara.ie/products/detailsfull.a...&productID=

Edytowane przez Karas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kart bylo 30 i nie wiem kto się zalapal ja nie ,jutro bedę mial z

http://bachcomp.pl/

 

Ja zamówiłem w piątek w icomp.pl - tylko teraz kwestia tego , czy nie zmieni mi sie nagle cena zamówienia jak karty będą dostępne. No i ciekawe kiedy w ogóle będą :) Wiem, że na pewno obsługa sklepu robi co może w kwestii sprowadzenia tego z hurtowni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pussik

BFG OC GeForce 8800GTS 128SP w sklepach

Najnowsza karta graficzna NVIDIA, oparta o drugą odmianę rdzenia G92, już w tym tygodniu dostępna jest w sklepach. Cena jaką przyjdzie nam zapłacić za produkt marki BFG w wersji OC to 1700zł, w Warszawskim sklepie Lorien.

Nowy GeForce wyposażony jest w 512MB pamięci GGDR3 z magistralą 256bitową. To główna różnica względem starych GTS`ów, które posiadały 320bitową szynę i 320/640MB pamięci.

Ubytek ten jednak rekompensują dodatkowe 32 jednostki cieniujące i usprawniona kompresja instrukcji, które teraz wymagają odpowiednio mniejszej ilości pamięci i przepustowości.

 

 

Pudełko z kartą miałam w rękach, a kilka kolejnych leżało na półce.

Edytowane przez Pussik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...