Skocz do zawartości
GenghisKhan

8800gts - 65nm

Rekomendowane odpowiedzi

Krokodyl a jakie masz temperaturki ?

 

780 na rdzeniu - nieźle czyli lepiej się kręci od gt :D

Na auto w windzie mam 54 stopnie

Jutro posprawdzam dokladnie ale widze ze jednak trzeba ustawiac recznie wiatrak przy takich zegarach u mnie na minimum 60% - inaczej potrafi wyjsc do windy z marka

Dalem tez na 80% i rdzen latal na 810!

Heh - ciekawe co by bylo na maksie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Crysis to jakis shit jest. 8800GT czy Ultra a roznica max 3-4 fpsy... no comment. Podkrecanie karty daje 1fps albo 0.5 WTF??!? Bez AA i Aniso roznica jest wieksza, no ale bez przesady :?

 

Z!m3k czy ty zgrywasz idi.ote?? Napisali ci juz 10 razy za czym masz sie rozgladac, dali ci linki i poradzili, a ty nonstop te same pytania zadajesz...!!!!!

 

Panowie Ci ktorzy posiadaja juz karte. Mozecie podac jakies temperaturki po podkreceniu?? I czy ten wiatrak na 60% jest glosny??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko zastanawia niewielka roznica cenowa miedzy GT a GTS w Polsce (na chwile obecna ok. 15%), a drastyczna w Stanach - 260$ vs 360$, czyli 40% prawie wiecej. Planowalem upolowanie GTSa w US, ale w obliczu tego typu roznic wydaje sie to srednio sensowne... ale 128sp i dualslot cooling kusi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze przed pracka zrobilem 2 tesciki :)

Wyglada na to ze te ustawienia to juz max

Co ciekawe podkrecilem jeszcze proca i wszystko smiga elegancko na moim zasilaczu

Widac ze procek juz powoli robi sie slaby do tego marka bo wynik cieniutki ale sama karta daje rade :D

 

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mała prośba podajcie mi max długość tych kart. Nie wiem czy mi w budę wlezie. Jak z głośnością tych kart porównując np do tego co mam obecnie?

Rozpatruję wymianę z GTSa 320. Acz zastanawiam się czy nie lepiej poczekać na serię 9xxxx.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czym tu sie podniecac.

Nowy gts jest tylko troche lepszy od gt, i jednoczesnie drozszy o okolo 200 zl (na allegro 8800gt mozna wyrwac za 980zl i wlasciwie z dnia na dzien ceny spadaja). Wiec jesli chcecie placic 200zl za dodakowe 1-6 fps (mowa o rozdzialce max 1280X1024) no to fajnie macie ;]

Edytowane przez kurniczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czym tu sie podniecac.

"Nowy" gts jest tylko troche lepszy od gt, i jednoczesnie drozszy o okolo 200 zl (na allegro 8800gt mozna wyrwac za 980zl i wlasciwie z dnia na dzien ceny spadaja). Wiec jesli chcecie placic 200zl za dodakowe 1-6 fps (mowa o rozdzialce max 1280X1024) no to fajnie macie ;]

Maja kase i ochote?

NIC CI DO TEGO....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

W wydajnosci jakby nie patrzec jest jakas roznica i przedewszystkim w chlodzeniu,jak kogos stac to nie rozumiem czemu mialby sobie nie kupic,sam sobie zamowilem wczoraj ta karte(1100pln)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wydajnosci jakby nie patrzec jest jakas roznica i przedewszystkim w chlodzeniu,jak kogos stac to nie rozumiem czemu mialby sobie nie kupic,sam sobie zamowilem wczoraj ta karte(1100pln)

Polska mentalnosc...wzialem gtza 960 jakbym mial 140 bym wzial GTS i nic nikomu do tego....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czym tu sie podniecac.

Nowy gts jest tylko troche lepszy od gt, i jednoczesnie drozszy o okolo 200 zl (na allegro 8800gt mozna wyrwac za 980zl i wlasciwie z dnia na dzien ceny spadaja). Wiec jesli chcecie placic 200zl za dodakowe 1-6 fps (mowa o rozdzialce max 1280X1024) no to fajnie macie ;]

Przykladowo ja kupowalem karte pod monitorek 22' a wiec rozdzialka 1680x1050.

Karta kosztowala mnie 1120zl a mozna bylo kupic nawet ponizej 1100...

Karta ma lepsze chlodzenie i lepiej sie podkreca bez jakis szczegolnych kombinacji.

Zobaczymy jeszcze co bedzie przy nowszych sterownikach.

Mysle ze warto bylo doplacic te 140zl...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te 1-6 klatek w rozdzielczosci 1920x1200 urasta do czasami kilkunastu ;) No i do tego karta ma chlodzenie , ktore nie jest firmowo do wymiany. Jak dla mnie to GTS jest najbardziej oplacalna karta nvidii przy tak malej roznicy w cenie.

 

W sumie to powaznie musze teraz przeliczyc czy oplaca mi sie brac 2x radeona 3870 jesli nowy GTSik daje wystarczajaca wydajnosc , a odpada koniecznosc zmiany plyty do CFa.

 

Zreszta ja nie kapuje jak mozna miec monitor , ktory wyswietla maks rozdzialke 1280x1024 jesli kogos stac na karty graficzne po 1000-1200 zeta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zreszta ja nie kapuje jak mozna miec monitor , ktory wyswietla maks rozdzialke 1280x1024 jesli kogos stac na karty graficzne po 1000-1200 zeta.

Ja tak miałem do niedawna LCD 17" :D teraz to co w podpisie i mask 1440x900 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zreszta ja nie kapuje jak mozna miec monitor, ktory wyswietla maks rozdzialke 1280x1024 jesli kogos stac na karty graficzne po 1000-1200 zeta.

Można mieć i taki monitor. Mi takowa rozdzielczość w 19LCD jakoś nie przeszkadza. A wolę taki który dobrze wyświetla kolorki niż jakieś makabrycznie oddające barwy tanie monitory o większych rozdzielczościach. Jak chcę większy obraz to rzucam na TV panoramkę LCD 32 cale w hdready.

 

BTW: Mógłby ktoś napisać jakich wymiarów kart można sie spodziewać i jak z ich głośnością?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybki tescik...

 

Crysis zegary Def rozdzialka 1280/high:

 

AVG: 44.34FPS

 

Zegary 750/1875/2200

 

AVG: 50.73

 

min niby 31FPS ale podczas calego testu najmniej ile widzialem to bylo 39 ;)

 

Aha stery to 169.21

Edytowane przez Karas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kazdy kupuje co mu sie podoba . Jezeli dla ciebie 100 zl to duzo to masz problem . Sam wymienilem 2x8800gt na 2x8800gts .

 

bylo kupic akcje zntklapy na ceto to tez bys takie karty mial :)

 

nie mowiac juz ze ludzie pracuja i dobrze zarabiaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche pokrecilem dzis

GPU 870 ,pamieciami sie nie bawilem 1020 brak czasu

 

8800 GTS 512 MB

 

3DM06---15297 ----- GT 512 MB 13814

3DM05---23851--------GT 512 MB 22852

3DM03---49670

3DM01---69756

 

chłodzenie fabryczne ,nawet pasta nie zmieniona jeszcze ,więc wyniki na pewno będą poprawione.

Edytowane przez marcin255A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...