Skocz do zawartości
GenghisKhan

8800gts - 65nm

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dalem 211 F czyli okolo 1100zł.Na dziendobry na standardowych ustawieniach 14200 pkt w 3dmarku 06(czy;i wiecej niz na podkreconym jak w sigu 8800GT) :wink:

 

Z ciekawości zapodaj screena , bo u mnie 13400 ,a procki mamy takie same :D no chyba że Vista tyle zjada .

Edytowane przez Hans15336

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapusc skaner na artefakty przynajmniej na 2h atitoola a potem sprawdz logi bo mozesz nie zauwzyc a artefakt bedzie ja mialem stabilnie w 3dmarkach i nie bylo artafaktow na 810/1100 a ati tool wywalil sie po 1h stabilnie dopiero jest 780/1070 jak ustalisz stabilny rdzen to mozesz zablokwac shadery (rivatuner) i krecic dalej sam rdzen mnie poszlo na 800 a shadery mam tak jak byly przy 780

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie tak kropki sa niechciane a najlepiej wejdz do pliku atitool log file i sprawdz czy pisze cos o znalezieniu artefaktow (tylko zanim zapuscisz ati tola wyczysc ten plik bo napewno sa stare informacje) a zeby dziala riva to otwotrz plik rivatuner.cfg notatnikiem i zmien wpis G92 na G92 = 610h-61Fh,600h

 

dobrego krecenia zycze

 

ps. atitool 2.6 bo beta 27 nie widzi zegarow 88gts

Edytowane przez Miczq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podkrecasz sam rdzen? bo jezeli masz juz memki podkrecone to daj defult i wtedy sprawdzaj bo to one moga wywalac a i jeszcze daj wentyl manualnie na 100% by byc pewnym ze to kres karty a nie temp

Edytowane przez Miczq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamieci mam caly czas tak samo i podkrecam tylko rdzen i wyskakuja zolte kropki.Narazie stabilnie jest na 741/1852/1060 .Jak dam rdzen na 750 to pojawiaja sie bledy.Mozliwe ze to przez shadery .Chyba bede musial je zablokowac i krecic sam rdzen.Na poczatku stycznia jak tylko stocze srubki z mojego thermalrighta hr 03 plusa to bede mial i cisze i chlodna karte.Wtedy tez bede mogl konkretnie pobawic sie w OC :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, żółte kropki w AtiTool, masa ludzi kręci 8800GT/GTS sprawdzając je tylko w 3DMarkach... a tu wychodzi że trzeba niżej o 40-50MHz bo są arty. Owszem dla sportu i punktów można kręcić dopóki 3DMark się nie wiesza, ale stabilność zawsze jest niżej niż wyżej :)

 

 

W tym sklepie http://2it.pl/towar.asp?id=99581 wystąpiła jakaś anomalia czasowa, do wczoraj byłem przekonany że dostawa będzie dzisiaj w poniedziałek 17.12, ale okazało się że będzie... 14.12 :blink:

Edytowane przez m40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym sklepie http://2it.pl/towar.asp?id=99581 wystąpiła jakaś anomalia czasowa, do wczoraj byłem przekonany że dostawa będzie dzisiaj w poniedziałek 17.12, ale okazało się że będzie... 14.12 :blink:

Dostałem dziś od nich maila, że mój GTS będzie na początek stycznia... :mur: Ciekawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie a potem sa te dziwnie wysokie wyniki w oc jak 880mhz to mial koles owszem ale z lutowaniem a inny mial 810 ale na wodzie bywa jeszcze tak ze atitool potrafi sie wywalic po ponad 1h a ludzia niechce sie czekac do tego jakby nie bylo malo atitool potrafi sie nie wywalic a zolte kropki sa i trzeba sie wgapiac w obraz

Edytowane przez Miczq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Atitool-a to możesz sobie wsadzić w cztery litery , umnie wali artami cały czas i na innych kartach było to samo. Czyli mam i miałem uszkodzenie karty :lol: , 1-2h grania spokojnie wystarczy by sprawdzić stabilność karty totalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta tylko ciekawe czemu na nie podkreconej nie wali artami zreszta nawet jak sa arty gra moze byc stabilna i mozecie artow nie zobaczyc co nie znaczy ze ich nie ma ja tam wole jednak w pelni stabilne ustawienia

Edytowane przez Miczq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta tylko ciekawe czemu na nie podkreconej nie wali artami zreszta nawet jak sa arty gra moze byc stabilna i mozecie artow nie zobaczyc co nie znaczy ze ich nie ma ja tam wole jednak w pelni stabilne ustawienia

Hehe to faktycznie musi byc straszne jak karta sypie artefaktami ktorych nawet nie widac ;)

 

Chociaz ja tam i tak wole kupic jakiegos sensownie fabrycznie podkreconego - mam spokoj i lepsze chlodzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W piątek kupiłem XFX-a i po czterech dniach testowania karty muszę przyznać, że jest warta każdej wydanej na nią złotówki. Gram na 22-calowej panoramie w natywnym 1680x1050 i karta bez zająknięcia ciągnie Crysis-a bez AA.

Świetnie sprawuje się też chłodzenie karty, które jest o niebo lepsze od rozwiązań jednoslotowych. Mam akurat w chałupie dwa dokładnie takie same kompy, z tym, że w jednym jest Szafirka HD3850 i tam, z gorąca, odkleiła się piękna naklejka na karcie.

Na 8800 GTS nie ma problemów z nalejką :D, a sama karta po wyjściu z Crysisa do Windowsa od razu schładza się do około 53-55 stopni.

Geralnie niezdecydowanym polecam zakup B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Hehe to faktycznie musi byc straszne jak karta sypie artefaktami ktorych nawet nie widac ;)

 

Chociaz ja tam i tak wole kupic jakiegos sensownie fabrycznie podkreconego - mam spokoj i lepsze chlodzenie.

 

tylko po co przeplacac??rozumiem,ze za taka sama cene to tak,ale to tylko moje zdanie,poza tym w 88GTS ma wypasione chlodzenie,wiec nie wiem co tu zmieniac :)chyba ze na LC ;)

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crysis idzie Ci na wszystkich ustawieniach HIGH?

 

EDIT:

Nie sprecyzowałem, skrót myślowy...

 

Tanhauser:

Rozdzielczość 1680x1050, bez AA wszystko HIGH i przy tym masz 0 slide show czyli cyt: "karta bez zająknięcia ciągnie Crysis-a"?

Pozdr.

Edytowane przez lozio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm myslalem czy brac nowy gts czy jednak gtx gts widze ze na allegro ponad 1300 zl a w tym jednym sklepie 1000 zl ale nie maja karty a gtx jestem wstanie ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> za 1300 zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Hmm myslalem czy brac nowy gts czy jednak gtx gts widze ze na allegro ponad 1300 zl a w tym jednym sklepie 1000 zl ale nie maja karty a gtx jestem wstanie ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> za 1300 zl

 

no no bo tylko tak sobie napisali,szkoda,ze wczesniej nie wiedzialem moj GTX za 1250 poszedl a karta swietnie sie krecila i to bez modow :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Atitool-a to możesz sobie wsadzić w cztery litery , umnie wali artami cały czas i na innych kartach było to samo. Czyli mam i miałem uszkodzenie karty :lol: , 1-2h grania spokojnie wystarczy by sprawdzić stabilność karty totalnie.

u mnie praktycznie kazda grafa od czasow x1800gto sypala artami na dowolnie ustawianych zegarach (x1800gto/x1900xt/x1950xt/88gts320/640/gtx).

 

 

Ja to samo dostałem mówiłem żeby się nie napalać :)

do mnie tez juz pisali... chyba wczoraj

najbardziej sie usmialem ze zdania "Towar był dostępny do wyczerpania zapasów." - ciekawe czy wogole ktos sie zalapal , czy moze karty rozeszly sie po pracowniach :)

Edytowane przez chase1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i wodowanko dzięki chase1 -tu uklony temp. spadla z 53 idle do 32 *C

 

blok to aquagraFX 8800 GT und 8800 GTS (G92) Plexiglas-Edition G1/4

 

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

 

porownanie oba gtsy stary i nowy

 

Dołączona grafika

 

a jutro wielkie testy

Edytowane przez marcin255A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...