Skocz do zawartości
GenghisKhan

8800gts - 65nm

Rekomendowane odpowiedzi

na 875 juz sie troche wiesza ,ale jak zaloże blok to kto wie.

A jaka predkosc wentyla przy tych ustawieniach??

No wynik masakra :lol:

Teraz jeszcze czekac na mozliwosc regulacji shaderow :D

Edytowane przez Korkodyl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, nie wyszedł zbiorowy zakup HD3870 (chciałem 2), to myślałem, że kupię nowego GTSa i zobaczę na własne oczy, jakie te nowe GF...

I widzę, że tu też d00pa :blink:

Sprzedałem 2900XT i krótko mówiąc ręka w nocniku :mur:

 

Dwa radki najtaniej 1600zł, a jeden GTS...

Edytowane przez MariuszDW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, nie wyszedł zbiorowy zakup HD3870 (chciałem 2), to myślałem, że kupię nowego GTSa i zobaczę na własne oczy, jakie te nowe GF...

I widzę, że tu też d00pa :blink:

Sprzedałem 2900XT i krótko mówiąc ręka w nocniku :mur:

 

Dwa radki najtaniej 1600zł, a jeden GTS...

To kup coś budżetowego jak ja ( podpis ) i czekaj na okazje , sam sprzedałem GTS 640MB i miesiąc czekałem na GT aż cena spadnie a tu prosze GTS się pokazał :D

Edytowane przez Hans15336

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku GT mozliwy jest bios mod, czy na GTS tez da rade?

hmmm nie sądzę, NVidia fabrycznie podbiła Vcore dla GPU w GTS 512MB tak jak pisał Lancer

ale kto wie (stawian na lutowanie ew. ołówkowy)

Edytowane przez Racuch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm nie sądzę, NVidia fabrycznie podbiła Vcore dla GPU w GTS 512MB tak jak pisał Lancer

ale kto wie (stawian na lutowanie ew. ołówkowy)

zbyt duzego przyrostu to juz raczej nie da, mozliwosci rdzenia tez sa przeciez ograniczone ;) wzgledem defaultowego gt to prawie 300 mhz (ludzie kreca gts'y do 880 mhz) Edytowane przez 4ever_anarchy_soldier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze ta karta gdzies do nabycia poza komsadem w cenie 1100-1160?

Ja jeszcze się załapałem na zotaca w komsadzie. W przyszłym tygodniu powinni mi przesłać (w środę ma być dostawa - może odpalę w końcu pieca na święta).

 

Za 1199 w henwar jest ASUS - realizacja około 10 dni.

Za 1099 w icomp jest Gigabyte, ale dostawa to wielka niewiadoma. Trochę tam sobie poczekałem i w końcu zamówiłem gdzie indziej.

 

 

W Henwarze widziałem też asusa 8800gt 256MB za 720 parę pln, ale nie dowiadywałem się jak jest z dostępnością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z poziomu nibitora napięcia nie da się podnieśc, jest już ustawione na 1,15v:

 

Dołączona grafika

 

zaraz zobaczymy co mój dzisiaj odebrany asusik potrafi :)

 

 

edit:

 

no i po pierwszych testach.

Pierwsze wrażenie: po co to pudełko takie gigantyczne, wygląda jak co najmniej z odtwarzacza dvd.

Chłodzenie subiektywnie ciche, ale nie mam jakoś specjalnie wyciszonego kompa także sie nie wypowiadam, mam tylko wrażenie, że po wymianie z 7800gtx jest ciszej.

 

3dMark06 na defaultowych ustawieniach karty na viscie 32bit system nie zmieniany po 7800gtx odinstlowane tylko sterowniki nawet bez driver cleaner`a:

 

Dołączona grafika

 

takie małe porównanie z 7800gtx w Crysis`ie, z tą uwagą, że na 7800 oczywiście Crysis pod dx9.0 na 8800 pod dx10.0, trzy pierwsze testy na 7800 kolejne na 8800 dalej nie kręconym:

 

Dołączona grafika

 

jest "mała" rożnica :lol2:

 

 

no i podkręcanie:

Dołączona grafika

 

i tu jest lekka kupa w porownaniu z tym co tu inni pokazali, raczej nie ma szans na przekroczenie 800mhz na rdzeniu, może chłodzenie, ale nie łudze się, może kręcenie pod rivą shaderami jeszcze coś da, troche na szybko robione ale wątpie żebym więcej wywalczył.

Edytowane przez Lucas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lucas: Nie jest tak zle jesli Ci biega bez zwisow

Ja musze zweryfikowac wyniki stabilnej pracy :(

U mnie jednak maksymalnie stabilne ustawienia to 870/2200 - przy 50% pracy wiatraka

Wyzej - owszem przejdzie marka ale juz na benchmarku unreala 3 sanctuary potrafil sie wysypac :angry:

Nie ma sensu zalaczac "suszary" coby dostac 1-2 klatki...

I przy moim procu raczej nie warto juz ryzykowac stabilnej pracy zyskujac tak niewiele

Ale karta i tak daje rade :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, właśnie użyczono mi PCIE ASUS GF8800GTS 640DDR3 HDCP (ale kręcić jej nie będę - nie moja) i zrobiłem szybki teścik w 3dMarku 06 - wyszło mi 7399 punktów (konfiguracja reszty sprzętu jak w sygnaturce) [system to Vista 32bit]; wydaje mi się że to coś chyba za mało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że stabilność OC weryfikujecie nie tylko na 3DMarkach, ale także w ATITool Artifact Testerem. Działa on na 8800GTS? sprawdzał ktoś?

Heh

Z tego co widze to stabilnosc mozna potwierdzic tylko dluzszym graniem np w Crysis

Ewentualnie polecam marka 03 - powaga - "ekran w diamenty" i po sprawie :)

Podkreslam ze mark 06 przechodzil bez problemu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, właśnie użyczono mi PCIE ASUS GF8800GTS 640DDR3 HDCP (ale kręcić jej nie będę - nie moja) i zrobiłem szybki teścik w 3dMarku 06 - wyszło mi 7399 punktów (konfiguracja reszty sprzętu jak w sygnaturce) [system to Vista 32bit]; wydaje mi się że to coś chyba za mało?

Zabtykus klasus zerowus :D

 

Nie ten dział :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...