Skocz do zawartości
GenghisKhan

8800gts - 65nm

Rekomendowane odpowiedzi

kazdy kupuje co mu sie podoba . Jezeli dla ciebie 100 zl to duzo to masz problem . Sam wymienilem 2x8800gt na 2x8800gts .

 

bylo kupic akcje zntklapy na ceto to tez bys takie karty mial :)

 

nie mowiac juz ze ludzie pracuja i dobrze zarabiaja.

 

widzę że kolega ładnie przyciął na łapkach :D , a do tego końca wzrostów nie widać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No u mnie po bojach niestety nie tak rozowo jak u kolegow. Rdzen na 750 po dluzszym graniu w Crysis nie wytrzymuje i chyba 740 bedzie dopiero stabilne. Pamieci 2140 ...ale stabilne jak na razie. I testuje dosc dlugo a nie odpale na 5min. Kurcze Asus wypuszczajac dwie karty na raz przebral te lepsze sztuki i stad wersja zwykla i TOP... Ehhh ale coz i tak z wydajnosci jestem zadowolony. 14k w marku 06 to nie tak zle ;) Podkreci sie proca jeszcze troche dla testow i samozadowolenia i 15k moze peknie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejście 3DMarka nawet kilka razy pod rząd nie jest oznaką stabilności, trzeba się dobrze przypatrywać czy nie ma artefaktów, dlatego pisałem o ATITool i jego skanerze artefaktów, on wyłapuje to czego my normalnie nie widzimy. Ewentualnie skomplikowana graficznie gra taka jak Crisis może zweryfikować czy OC jest OK, ale nie daje to pewności czy nie przeoczymy jakiegoś małego artefaktu... to że się nie wiesza to jeszcze nie wszystko :) Dlatego ciekaw jestem czy AtiTool działa poprawnie z kartami serii 8800GT i nowym GTSem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatni ati tool (0,27 b2) działa, tzn wykrywanie zegarow raczej nie, ale sprawdzanie artow - tak.

Faktem jest, że przejscie 3dmarka szczególnie 06 to pryszcz, już 03 i 01 są bardziej wrażliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GPU 880MHz/Shader 2200MHz :)

CYTAT(T M)

 

1.36V idle - 1.458V max load - Stock Air

 

http://img.photobucket.com/albums/v310/T_M/182933D06.jpg

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

A jak on osiagnol takie napiecie? standart to zdaje sie 1,18~1,21V

 

EDIT:

 

Dzisiaj dolaczylem do posiadaczy gts-a:)

 

gt mi nie przysli wiec sie wkurzylem i mam gtsa od asusa jednak spodziewalem sie lepszego oc po tej karcie:( wstepnie przy wgapianiu sie w atitoola i jego skan na artefakty uzyskalem 650/1940@780/2180 na poprzedniej karcie czyli starym gtsie mialem 500/1600@660/2120 wiec wydaje mi sie ze to dosyc kiepski wynik:( no chyba ze poprzednicy z duzym oc robili tylko marki a nie atitoola albo poprostu asusy sa kiepskie do oc albo najbardziej prawdopodbne ze te wysokie oc to szczesci i super sztuki patrzac po tescie na frazpc gdzie uzysklai zarowno na msi jak i zotacu max 804/1053

Edytowane przez Miczq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurier przed chwilą przyniósł Asusa. Pierwszy GF od lat. Poczekam aż się ogrzeje i się zapoznam z tym wynalazkiem :D

Drogo i ubogo. Pudło Asusa jak zwykle ogromne. Mam nadzieję, że wydajność zrekompensuje brak bonusów.

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Edytowane przez MariuszDW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sciagal ktos radiator referencyjny z tej karty i wymienial paste?? Jestem ciekawy czy warto??

 

BTW to wczoraj testowalem podkrecanie i wyszlo ze w CRYSIS rdzen jest stabilny na 760. Pamieci mi krzacza po kilku minutach grania na 2140 i trzeba z nimi jeszcze zjechac... dziwne :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogarnia ktos do czego jest kabel "hdtv" ktory daja w zestawie i czy da sie za jego pomoca podlaczyc sygnal z n'ki do kompa? :>

grafa ma tvout - jak sama nazwa wskazuje do wyjscia sygnalu nie podlaczysz. mozesz sobie conajwyzej wyswietlic obraz z kompa na tv, a jak masz lepszy tv to uzyc componenta i uzyskac np 720p.

Edytowane przez cienislaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to możliwe takie niskie temperatury na powietrzu?

Asus Smart Doctor i Everest pokazują mi w idle 43st.

Po ok 45 min grania w UT3 miałem 47 stopni. Po pół gdziny NFS: prostreet - 53stopnie.

 

Wydaje mi się, że w sterownikach Nvidii był wskaźnik temperatury, a nie mogę znaleźć.

Ten 0.25 beta 10 też nie pokazuje mi temperatur i zegarów (Vista32bit).

 

Po zainstalowaniu SmartDoctor, karta zaczęła być słyszalna. Okazało się, że programik ustawił wentyl na manual 60%. Przełączyłem na auto i przycichło, ale i tak mi się wydaje, że ździebko głośniej chodzi. No i na pulpicie pokazuje mi zegary 3D. Nie wiem, czy kłamie, czy ustawia na sztywno.

 

Jakim programem można monitorować tą kartę pod Vistą?

Dołączona grafika

 

 

edit

Odinstalowałem ten program Asusa i mam teraz 53 st w idle.

 

A teraz po godzinie UT3 58st. Wentyl w ogóle nie przyśpiesza.

Edytowane przez MariuszDW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie tez wlasnie przyszedł Zotac z komsadu, wyniki postne jutro ;)

Ja właśnie przywiozłem XFX-a. Miałem do wyboru Asusa, ale wybrałem XFX-a, ze względu na pełną wersję Company of Heroes i lepszą cenę. W pudełku nie było za to prześciówki z molexu na 6-pin. Na szczęście posiadam takową. :)

Więcej o karcie w niedzielę wieczorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szybka pilka - jak ktos chce aquagraFX 8800GTS Plexiglas ( http://www.aquatuning.de/popup_image.php?p...955&imgID=0 ) albo cos z produktow firmy Aquacomputer prosze pisac na pw/gg.

cena 300zl z wysylka poczta / odbiorem w poznaniu w przyszlym tyg

Edytowane przez chase1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...