Skocz do zawartości
GenghisKhan

8800gts - 65nm

Rekomendowane odpowiedzi

Coś słabe to S1 jest. Ja jak już pisałem mam w najnowszym FurMarku w Extreme Burning Mode - 64st. C. Acha, wygrzewanie robię w rozdzialce 1280x1024 i z MSSAx16 a widzę, że ty MSAA masz wyłączone - to bardziej by Ci przysmażyło kartę.

 

Dlaczego nie pokazuje Ci sie temperatura w FurMarku? U mnie ten program przedstawia temperature i nie potrzebuje innych programow.

 

Ciekawi mnie czy ktoś na powietrzu uzyska niższą temp. niż ja mam na karcie. Wpisujcie proszę swoje wyniki.

 

Metodologia testu: 15min FurMark Extreme Burning Mode 1280x1024 MSAAx16 :P :P

 

Ciekawi mnie też jak temperatury się plasują na wodzie.

Edytowane przez shooter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to S1, które mam to chyba nie jest rev.2, kupiłem za śmieszne pieniądze sam goły radiator. Do tego mam jeden 120mm wentyl na 600rpm. Ściągnę zaraz najnowszą wersję FurMarka i zapuszczę testa. Takty grafiki na default? Temperatura jest ukazana na tym wykresie u dołu.

 

EDIT

Wersja FurMarka 1.6.5, takty default 650/1625/1944, chłodzenie S1, rev. ? + Noctua 120mm 600rpm, buda zamknięta, jeden wentylator wyciągający na 700rpm.

Edytowane przez czeku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK - zapuść najnowszego FurMarka na Xtreme Burning Mode i napisz jakie masz tempy.

Proszę również o wypowiedź kogoś z wodą na GTS-512 o podanie tempów w tym teście.

Ja osobiście mam pod FurMarkiem po półgodzinnym wygrzewaniu 64 st. C. Podczas grania mam 50-52 st. C. Kto da mniej? :P

Moje chłodzenie wodne to nie full cover a blok na rdzeń XG1 i wentyl 92 na sekcję zasilania co było opisane we wcześniejszym poście tutaj:

http://forum.purepc.pl/Nvidia-f53/8800gts-...t&p=2898506

 

Karta z taktami 786/1100 bez modów tak jak pracuję na codzień.

Temperatury idle:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

To chłodzenie wodne musi wychłodzić też wykręconego i7 4GHz więc temperatury są OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Atomel...ten pączek na fotce stoi u Ciebie czy sie kreci :rolleyes:., bo u mnie stoi (pączek oczywista :D).

Karta sie gotuje i po przekroczeniu 94 st c jest klatka stop.

Co prawda mam referencyjne chlodzenie na gtx 285 po OC puszczone na 40%.

Problem w tym, ze turbinka nie przyspiesza a powinna.

Niestety nie mam jak zmienic biosa, bicouse nie ma jeszcze nibitora 4.9 :(.

Wstretna nvidia zmusza ludzi do placenia za soft, ktory sie nalezy uzytkownikowi. W koncu te karty kosztuja mnostwo pieniedzy !.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie 65stC po 15 minutach (temperatura w sumie stabilizuje sie juz po kilku minutach) przy taktach 760/1900/1000 S1+noctua nf-p12 w małoprzewienwnej budzie.

Edytowane przez Lucas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Atomel na wodzie ma 13 st. C mniej niz na powietrzu. Calkiem przyzwoity wynik a i cisza jest :).

A słyszałeś Noctue 120mm na 600rpm w zamkniętej budzie? :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co napisac :unsure:

W zyciu nie widzialem czegos takiego :blink:

Sprobuj z biosem.

Podaj bardzo dokladna nazwe karty to poszukam w sieci biosu albo sam poszukaj.

Oczywiscie wgraj go do karty i zobacz czy gpu-z dalej wyswietla mniej sp niz powinien.

Co innego mozna zrobic ?

Zimnego piwka sie napic.... cyk Dołączona grafika

 

Karty nie trzeba podawac... jest jak byk napisane xfx gts 8800 512.

 

EDIT:

 

Tu jest bios do xfx 8800 gts 512

 

http://www.mvktech.net/component/option,com_remository/Itemid,26/func,fileinfo/id,2321/

Edytowane przez leven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...