Skocz do zawartości
pepe1103

Audi A3 Z Zachodu... Pilne

Rekomendowane odpowiedzi

A koledze, ktory stwierdza ze "nie ma roznicy w jezdzie 1.6 , 1.8 lub tez 1.8T (lol)" gratuluje specyficznego poczucia humoru...

Na bmw-klub tez piszą, ze 1.6 pali tyle co 1.8, a 2.0 okolo litr wiecej od 1.8. Dalej koledzy wnioskują i oczywiscie popieraja doswiadczeniami "znajomych znajomego", ze skoro 2.0 i 2.5 palą praktycznie tyle samo bo oba są R6, a zeby 2.0 jechalo to trzeba przydusic, to wniosek jest jeden: 1.6 pali 1-2 litry mniej od 2.5, wiec wybór zawsze jest oczywisty :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zbesztajcie, wysmiejcie ale nie pomagajcie bo po to jest forum...skad mam niby wiedziec czy takie same sa silniki... interesuje mnie a3 to takiego szukam nie mam zamiaru przy tym czytac o wszystkich modealach audi zeby sprawdzic czy w ktoryms jest taki sam silnik, ale smiejcie sie, smiejcie.... znawcy... lepiej sie popisywac wiedza niz pozytecznie ja wykorzystac :(

 

i piszcie od razu zeby lkupic audi q7 z silnikiem 3,6...albo nie od razu 7 litorw....po co takie bzdury pisac...nie chce takiego samochodzu chociazby ze wzgledu na moje wlasne bezpieczenstwo - nie mam doswiadczenia zeby jezdzic zbyt mocnym wozem, mimo ze staram sie jezdzic ostroznie wiem ze czasem moze cos odwalic i gotowe...o kosztach juz nie mowie...

 

jesli nie chcecie pomagac to nie, tylko nie zasmiecajcie watku ciaglym nasmiewaniem sie a to to a to tamto.... nie znam sie na samochodach tak jak Wy i dlatego pisze...jakbym mial taka wiedze to byscie mnie tu nie widzieli nie "musieli" robic laski... z calej tej dyskusji tylko 6-7postow cos daje a reszta to smiecie...:(

Edytowane przez pepe1103

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz internet to jest duzy plus :) ...nie chce Ci sie z niego za bardzo korzystac ...to jest duzy minus

 

wpisz w google cos takiego jak "a3 klub" , "a3 forum" itd. i juz bedziesz mial otwarte dzwi do wiedzy...wystarczy zrobic malutki kroczek

 

chcesz miec zwykle autko kup z silnikiem 1.6 ..ale nie licz na jakies finezyjne osiagi. Silnik 1.8 juz o wiele lepiej sobie radzi z masa A3. Idealem bylby 1.8T o mocy 150koni, bo i malo pali i zapewnia juz frajde z jazdy, ale ze wzgledu na turbinke drozszy w serwisie no i zapewne ciezej bedzie o autko w dobrym stanie za mala kase

 

naprawde polecam poczytac klubowe forum. Nie kumam jak mozna kupic samochod nic o nim nie wiedzac. Jak juz kupujesz fure to powiennienes wiedziec o danym modelu WSZYSTKO zeby sie pozniej nie rozczarowac, zaczynajac od typowych usterek, poprzez ceny eksploatacji, ceny czesci , dostepnosc zamiennikow itd.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez Ci polecił => http://www.forum.a3-club.net/

 

Jeszcze jeden przejaw lenistwa i przestaniemy sie lubić. Pozwole sobie na dalszy wybieg i powiem cos od siebie. Jestes ?facetem?, powinienes miec troche ikry, wiedziec czego chcesz. Wyskakujesz z głodnymi kawałkami o besztaniu za nieznajomość podstawowych informacji, robisz z siebie ofiare, bo nie masz wiedzy, a my jakas minimalna mamy i nie chcemy sie nią podzielić. Wykaż troche inwencji, poszukaj, poczytaj. Nawet ja wypowiadałem sie o A3 1.6 na tym forum i to dosyć obszernie. Wyszukiwarka czyni cuda!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osttanio zastanawiam sie nad zakupem Astry II, cenowo widze ze od 13000-14000zł mozna juz dostac takowa. Pewnie sie lepiej znacie niz ja, w sumie to dopiero prawko zdaje, tzn zapisalem sie na kurs :) 24 lata na karku to w koncu trzeba... no ale nie o tym chcialem rozmawiac, chcialem sie was spytac co do oplat za takie autko, jako ze nie mam zadnych znizek, ani nikt u mni ew domu nie ma takowych :P Wiec za autko powiedzmy 1,6l i w tym przypadku Astry ile mniej wiecej wynosza oplaty za caly rok, ubezpieczenia etc ??

 

Z gory dzieki za odpowiedz i pozdrawiam zmotoryzowanych :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm bylem na stronie allianz direct i wyszlo mi po wprowadzeniu wszelkich znanych mi danych AC - 1883 zł :) to bardzo duzo, jednakze jak pisalem znizek nie mam wiec pewni ekwota jest normalna. Jako ze sie absolutnie nie znam na tym i dopiero prawko robie moze by mi ktos napisal jakie ubezpieczenie jest potrzebne czy AC, OC czy oba. I ile mniej wiecej w moim przypadku, za Astre II z roku powiedzmy 1998, 1,6l bym placic musial rocznie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OC jest potrzebne, AC tylko dla własnego spokoju, dostaniesz kase jak Ci ukradną, obiją albo coś w tym stylu, a z OC nic nie dostaniesz, dostanie ten kogo ew. pukniesz.

Tu masz fajny kalkulator który pomoże Ci się zorientować:

http://kalkulator.prometeusz.com.pl/kalkul...e_samochodu.php

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OC jest potrzebne, AC tylko dla własnego spokoju, dostaniesz kase jak Ci ukradną, obiją albo coś w tym stylu, a z OC nic nie dostaniesz, dostanie ten kogo ew. pukniesz.

Tu masz fajny kalkulator który pomoże Ci się zorientować:

http://kalkulator.prometeusz.com.pl/kalkul...e_samochodu.php

Wg tego kalkulatora ubezpieczenie mi wyszło od 866 zł w górę, a zapłaciłem niedawno poniżej 600zł.

Do pupy takie kalkulatory

 

BTW to chyba jakiś OT się robi... :blink: Co ma ubezpieczenie astryII do kupna A3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...