Skocz do zawartości
PoGo

Alfa Romeo 159 1.9jtdm 150km

Rekomendowane odpowiedzi

Gratuluje wyboru, mam nadzieję ze Alfa odpłaci Ci sie tym że zawsze bedziesz mogł na nia liczyć.

Ale będąc w serwisie na przeglądzie staraj sie nie spuszczać swojego autka z oczu. Coś mi sie widzi ze wiekszość problemów z samochodami wynika z tego że panowie serwisanci nie do końca znają sie na swojej robocie a niektórzy sa poprostu partaczami i złodziejami.

 

Myślę że nie ma wielu samochodów które są awaryjne z zasady. Pamiętajcie jakie mamy drogi i jakie paliwo na stacjach. To jest główny czynnik dlaczego nasze auta sie psują. Sam posiadam Peugeota 605, 99% mechaników nie wie jak sie do niego zabrać, więc naprawiam wszystko sam. Myśle że przebieg 360 tyś przy całkowicie zdrowym silniku nie jest słaby jak na Francuza z 1994 roku. Co więcej 2.0 benzyna + turbospręzarka pozwala mi jesli mam ochotę objechać wiekszość posiadaczy padakowych beemek i passatów z tamtych lat. Porównywać komfortu jazdy nie ma sensu bo pancerwageny w stylu BMW 3 i 5 Passaty żenują pod każdym względem. Rozstaw osi 2,7m pozwala mi pewnie i szybko pokonywać zakręty a zawieszenie jest trwałe. Raz na rok zmieniam łączniki stabilizatora + swożnie wachaczy (komplet jakies 200 zł + 6h roboty).

 

Szerokości życze

 

Krzysiek

Edytowane przez [Smaug]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak o to dzięki mojej wspaniałej Alfie zdobyłem dzisiaj 8 punktów karnych i 300zł do zapłaty :D

Jechali za mną incognito nowym Passatem 2.0 TDI "Momentami mieliśmy problem aby pana dogonić"

Eeee... co z tego i tak kocham moja Alfe ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...