Skocz do zawartości
PimpMyComp

Ekstra Stronka O Moddingu

Rekomendowane odpowiedzi

WitaM!

 

Mam na imię Piotrek i prowadzę wraz z moja redakcją portal o moddingu komputerów.

Nasza strona istnieje od 2 sierpnia 2006 roku. Mamy już 6 dostawców sprzętu i zamierzamy dosyć często pisać artykuły :)

Na stronkę wchodzi dziennie od 500-900 osób, może nie jest to rewelacja od samego początku ale to zawsze coś.

Moja strona nie jest zbudowana na żadnym CMSie jest zbudowana w html/php .

Prosił bym o ocene i jakieś propozycje zmiany czyli co dodac/usunąć ?

 

www.pimpmycomp.net

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nazwa strony jest conamniej podobna do jednego z większych i sarszych serwisów to raz.

 

Dwa - jakie macie plany na konkurencje np z mod planetem, albo z night moddersami?

 

Wiemy nazwa strony jest podobna do www.pimpmycase.pl ale jak zakładaliśmy tą stronę to nie mieliśmy bladego pojęcia o takich stronach o moddingu....

Dopiero po kilku miesiącach prowadzenia serwisu dowiedzieliśmy sie o różnych serwisach......

 

Co do konkuręcji:

 

Dopeiro zaczynamy rozwijać stronkę, może nie wyprzedzimy serwisów jak mod-planet.com lub innych... ale myślimy że moja strona będzie bardzo dobra i znana.....

Zamierzamy teraz zrobić jakiś konkurs....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nazwa strony jest conamniej podobna do jednego z większych i sarszych serwisów to raz.

Który nie istnieje/zmienił nazwę? :-P

 

Wiemy nazwa strony jest podobna do www.pimpmycase.pl ale jak zakładaliśmy tą stronę to nie mieliśmy bladego pojęcia o takich stronach o moddingu....

Dopiero po kilku miesiącach prowadzenia serwisu dowiedzieliśmy sie o różnych serwisach......

Bardzo ciekawe. Pan Grabek 92 zakłada stronę o moddingu i dopiero po kilku miesiącach się dowiaduje, że nie jest sam :lol:

 

Po za tym strona trochę za ciemna jest, a forum ciężko się czyta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Który nie istnieje/zmienił nazwę? :-P

Bardzo ciekawe. Pan Grabek 92 zakłada stronę o moddingu i dopiero po kilku miesiącach się dowiaduje, że nie jest sam :lol:

 

Po za tym strona trochę za ciemna jest, a forum ciężko się czyta.

hmmmm, tzw wiedziałem ze są inne serwis o moddingu ale nie wiedziałem że jest taka nazwa....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę archaiczna stylistyka. Niestety także mało czytelna. Artykuły są zbyt zdawkowe i tematy, które podejmujecie przelatujecie po łebkach. Postarajcie się ! Poprawcie kodowanie tak na marginesie.

Nie ma sprawy wszystko poprawimy i zaczniemy pisać artykuły lepiej niż dotychczas ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się dowale do artów.

XThermal:

"błyszczące najlepszą jakością"

błyszczące jakością, ciekawe.

Noiseblocker:

"2 wiatraki" Samhaim ma w sygnaturce ładnie pokazaną różnice między wiatrakiem a wentylatorem.

"- brak podświetlania " najlepszy minus jaki widziałem.

 

A strona:

"Design by Sliffka."

Sliffka sprzedaje laye za 3,66zł :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TechWorks? Patrz reklama na lewo dowołująca do niezwykle ciekawego adresu

Pomijam sam sens istnienia tak zajebczastej reklamy i braku wpisu w partnerach.

 

Recki dot pl naleza jak wiadomo do TW.

 

Ta teoria stworzona zostala tylko z moich luźnych przemyśleń...

Edytowane przez bart132

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisze tutaj jak zakończymy prace nad nowym wyglądem stronki....

Dopiero zaczynamy wy też kiedyś zaczynaliście i na pewno na początku było wam trudno.... więc musimy po prostu rozwijać stronkę itd... :)

Za jakiś czas nie będzie tak źle chociaż teraz też nie jest najgorzej......

 

Zrobiłem konkurs na stronie chciałbym abyście ocenili temat konkursu i czy dobry pomysł. ? .

Chciałbym usłyszeć także parę nowych słów o stronie bo zostało zrobionych pare poprawek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...