Skocz do zawartości
rade

Strona - Obrazy Olejne

Rekomendowane odpowiedzi

spoko, jedynie zamiast html 4.01 można było użyć nowszego standardu

 

design strony przyjemny dla oka i raczej pasujący do tematyki.

 

obraz "morze" jest fajny :) Z daleka wygląda jak zdjęcie :)

 

Ogólnie, ocena 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xhtml... po co się wygłupiać przy tak prostej stronce?

Irracjonalne uwielbienie dla XHTML

Dlaczego XHTML to zły pomysł

a co tu do wygłupiania... :)

 

Stronki które pokazałeś, owszem ciekawe podejście, ale z powodzeniem znajdę Ci 8 innych gdzie wręcz nakłaniają do używania xhtmla.. Każdy ma swoje zdanie. Mi xhtml bardziej odpowiada przez swoją bliższość xmlowi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to podaj chociaż jedną w której racjonalnie uzasadniają że do tak prostej strony jak moja lepiej użyć xhtmla - bo ja nigdzie nie widziałem takiej a chcę mieć przynajmniej podstawowe pojęcie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale ja na prawdę nie rozumiem stwierdzenia... "do tak prostej strony"... Sugerujesz, że xhtml powinien być używany tylko do skomplikowanych stron? :) a do prostych stron trzeba używać htmla 4.01...

 

Zresztą, przecież ja Ci nie każę niczego zmianiać.. osobiście wolę xhtml, Ty wolisz html, no i gra muzyka, póki kody stron są zgodne ze standardem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodziło mi np. o to:

XHTML może mieszać się z innymi XMLowymi językami. Można w XHTML osadzić bezpośrednio MathML, SVG, RDF, ARIA. Można umieścić XHTML w Atom, XSLT, PHPTAL. i parę innych przykładów jest na tej stronie

 

a ja po prostu jeżeli mam wybierać, wolę przerost treści nad formą niż odwrotnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że nie zlinczujecie mnie, ale muszę się przyczepić do tytułu, a dokładniej do czcionki, ja bym dał Century Gothic+kursywa, jest ładniejsza. Generalnie całość tekstu zrobiłbym w Century Gothic. Pozdrawiam. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PelzaK

Zgadza się, a kłócić się nie miałem zamiaru.

 

Mam nadzieję że nie zlinczujecie mnie, ale muszę się przyczepić do tytułu, a dokładniej do czcionki, ja bym dał Century Gothic+kursywa, jest ładniejsza. Generalnie całość tekstu zrobiłbym w Century Gothic. Pozdrawiam. :wink:

Kto będzie widział tą czcionkę? Po co robić stronę tylko dla siebie po zainstalowaniu unikatowej czcionki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...