Skocz do zawartości
wadim

Co Warto Kupić/sprowadzać Z Uk/francja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

1000 pomysłów w głowie ale nadal nic konkretnego, mam możliwość przywożenia nieograniczonych ilości:) za transport nie płacę, mam zamiar wybrac się na pare dni do francji (paryż) i do anglii. chciałbym nawiązać współprace z jakąś firmą z odzieżą itd. szczególnie interesują mnie produkty po wyprzedażowe myślałem o ubraniach, butach itd. no ale idąc dalej. Czy znacie jakieś tanie sklepy z takimi promocjami, czy sa takie miejsca gdzie można tanio kupić telefony, lub ubrania. Może coś z własnego doświadczenia? zaznaczam iż nie boje się zadnego cła itd.

dziekuje za pomoc 8O myślę że jak coś z tego wyjdzie to urzytkownicy purepc będą mieli specjalne upusty 8O

A MOŻE JEST KTOŚ CHĘTNY NAWIZAĆ ZE MNĄ WSPÓŁPRACĘ? tak jak mowie mogę przywozić praktycznie nie ograniczone ilości róznych produktów. oczywiscie nie dotyczy papierosów i alkoholu.

Narazie jest to tylko pomysł bez głębszych przemyśleń, współpraca np. jestes w anglii lub francji wyszkujesz promocje typu telefony za grosze itd. kupujesz a ja zajmuje sie transportem i sprzedażą w polsce. taki uproszczony model współpracy

Edytowane przez wadim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porozgladaj sie na miescie w Paryzu i obrzezach jak juz bedziesz.

Sa tam sklepy z Z A J E B I S T Y M I ciuchami za 'darmo' . Nie sa to moze markowe rzeczy typu NIKE/RB/ADI etc ale naprawde swietnej jakosci i wygladu.

Mysle ze jakos bys sie dogadal z nimi to by Ci powiedzieli co i jak i skad to brac.

 

Przez ostatnie 2 lata mialem okazje wpasc do francji niestety tylko 2 razy i to doslownie z niewielka chwila zeby zrobic cos poza sprawami biznesowymi wiec nie powiem Ci gdzie dokladnie szukac i jak to wyglada. W kazdym razie przywiozlem naprawde swietne rzeczy w cenie 1-2 euro za np. T-shirty.

 

Aparat zostawilem w Wawie wiec nie mam jak ci podeslac zdjec tego co przywiozlem.

Edit: Zapomnialem o kamerce internetowej 8O Jak bedziesz chcial fotki to daj znac a moze zrobie kilka w weekend albo pozniej, egzaminy 8O)

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość freddy9

Witam

1000 pomysłów w głowie ale nadal nic konkretnego, mam możliwość przywożenia nieograniczonych ilości:) za transport nie płacę, mam zamiar wybrac się na pare dni do francji (paryż) [....] myślę że jak coś z tego wyjdzie to urzytkownicy purepc będą mieli specjalne upusty 8O[....]

jak bedziesz we francji to moze zachaczysz też o niderlandy? mógłbyś zająć się trasportem np tamtejszych sadzonek tulipanów, albo cebulek, albo też samych suszonych kwiatów. Myśle że będzie dużo chętnych na botanike 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We Francji tańsze niż w polsce są właściwie wyraźnie tylko alkochole, butelka wina za którą w polsce trzeba dać ok 150zł tam jest do kupienia za równowartość 30-40zł, taniej można też kupić niektóre kosmetyki. Reszta rzeczy kosztuje w większości przypadków podobnie albo drożej.

 

Co do tych ubrań o których pisze aurora to szczerze powiem że nic mi o tym nie wiadomo, ale tez po sklepach nie ganiam bo nie mam na to czasu poprostu.

Edytowane przez KrisJR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w uni nie ma cla...

Jestes pewien ze jak bedziesz chciał przywiezc wieksza ilosc np. telefonów to ci tego nie oclą? To pytanie

też jestem ciekaw jak to jest...

 

edit: ponoć zniesiony, wiecej info 2 link, komu sie chce niech sobie poczyta o straży granicznej

- http://europa.eu/pol/cust/index_pl.htm

- http://europa.eu/pol/cust/overview_pl.htm

 

edit2: i chyba na fature VAT wystawiasz to na szybkości 8O

Edytowane przez szpachla2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po co sprowadzać towar aż z drugiego końca europy jak można wyjść z domu do najbliższego ciucholandu, kupić jakąś markową nie dużo ważącą odzież 8O i potem ją sprzedać z odpowiednim zyskiem-nawet nie wiecie jaki to biznes.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

1000 pomysłów w głowie ale nadal nic konkretnego, mam możliwość przywożenia nieograniczonych ilości:) za transport nie płacę, mam zamiar wybrac się na pare dni do francji (paryż) i do anglii. chciałbym nawiązać współprace z jakąś firmą z odzieżą itd. [...]

Skontaktuj się ze sklepem TK MAXX i zaoferuj im franczyzę. Najpierw sprawdź gdzie mozna wynajac i za ile, lokal, zbuduj biznes plan i do dzieła. Znajomy jest menadżerem jednego oddziału i co sprzedają za Ł40, kupują po 80 pensów. Większość to posezonowy stuff.

 

Porozgladaj sie na miescie w Paryzu i obrzezach jak juz bedziesz.

Sa tam sklepy z Z A J E B I S T Y M I ciuchami za 'darmo' . Nie sa to moze markowe rzeczy typu NIKE/RB/ADI etc ale naprawde swietnej jakosci i wygladu.

Francuska moda jest IMO najlepiej wyglądającą dla facetów. Najgorsza jest zdecydowanie brytyjska z tymi ich skręconymi nogawkami zwężanymi do dołu szyte na dwumetrowców jak patyki. (Nie narzekałbym, gdyby był balans, ale innych spodni po prostu tu nie ma).

------

 

Skoro temat stary - działasz coś w tym kierunku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko posrednika trzeda wyczaic ,TK maxx to dobry ineres jak ktos wie co gdzie skad wziąć i jak sie dogadac to za male pieniadze naprawde dobry towar ostatnio buty ecco po 5Ł, kupilem gdzie w TK Max byly wystawione za 16, a pare ulic dalej w firmowym sklepie juz po przecenie z 90Ł kosztowaly 49.99. hehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość naprawimycom

jak bedziesz we francji to moze zachaczysz też o niderlandy? mógłbyś zająć się trasportem np tamtejszych sadzonek tulipanów, albo cebulek, albo też samych suszonych kwiatów. Myśle że będzie dużo chętnych na botanike 8O

w holandii musisz wykupic licencje na kupno hurtowej tego typu rzeczy a licencja= nieoplacalnosc dlatego np róży holenderskiej nie znajdziesz w polsce typu grand prix, prestige itp itd Edytowane przez naprawimycom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...