Skocz do zawartości
Falcon

MSI K7T Turbo v3.0

Rekomendowane odpowiedzi

No więc chce sobie wymienić karte graficzną i procka ,ale nie wiem

co by było dla tej już wiekowej płyty najlepszym rozwiązaniem.

Mój konig to Duron 750 ,256 Ram 133Mhz, GeForce2 Mx 200 ,HD40GB...

Dysponuj kwotą ok 1000zł , moze nawet więcej jeżeli opchne procka i grafe .

Mam na oku Athlon XP 1600 & WinFast GF4MX440

64DDR z tym że nie wiem czy ta karta poleci na moim sprzęcie , a

moze lepiej zamiast procka kupić nową płyte :?: :?: :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tej płycie maksymalnie pójdzie Athlon XP 1800 i proponuje ci go od razu kupić. Przetaktujesz jeszcze go o jakieś 100 MHz , więc sobie zrobisz Athlona XP 1900. A taka moc procesora jeszcze na długo ci starczy. Chyba ,że dla szpanu musisz mieć procesor "full wypas" no to ci nie starczy na długo :) . Ten GeForce spokojnie ci jeszcze pójdzie, nawet jak będziesz miał GeForca4 pełnego a nie mx-a to też wszystko będzie chodziło. Także jeśli nie musisz mieć sprzętu lepszego niż wszyscy , tylko realnie do tego podchodzisz to ta płyta jeszcze Ci na pewien czas wystarczy. A na płytę z ddr-ami jeszcze zdążysz się przesiąść. W tej chwili programy tego nie wymagają, więc po co przepłacać. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...w 100% zgadzam sie z opinia Stalkera. Sam jade na tej plycie , jest git i jeszcze na niej pociagne jakis czas. a jesli mialbym zmieniac proca to wlasnie na AXP1800 bo tyle tam mozna wsadzic. 440 tesh jest chyba optymalnym rozwiazaniem (sam chetnie przeskoczyl bym na nia ale nie mialem kasy i wziolem 2TiULTRA). powodzenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...w 100% zgadzam sie z opinia Stalkera. Sam jade na tej plycie , jest git i jeszcze na niej pociagne jakis czas. a jesli mialbym zmieniac proca to wlasnie na AXP1800 bo tyle tam mozna wsadzic. 440 tesh jest chyba optymalnym rozwiazaniem (sam chetnie przeskoczyl bym na nia ale nie mialem kasy i wziolem 2TiULTRA). powodzenia...

Zaraz czy ja dobrze zrozumiałem ?????

Chcesz mi powiedzieć że K7T Turbo MS-6330 V3.0 &

MS-6330 LE3 MS-6330 Lite V3.0 to te same płyty .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tej płycie maksymalnie pójdzie Athlon XP 1800 i proponuje ci go od razu kupić. Przetaktujesz jeszcze go o jakieś 100 MHz , więc sobie zrobisz Athlona XP 1900. A taka moc procesora jeszcze na długo ci starczy. Chyba ,że dla szpanu musisz mieć procesor "full wypas" no to ci nie starczy na długo  :)  . Ten GeForce spokojnie ci jeszcze pójdzie, nawet jak będziesz miał GeForca4 pełnego a nie mx-a to też wszystko będzie chodziło. Także jeśli nie musisz mieć sprzętu lepszego niż wszyscy , tylko realnie do tego podchodzisz to ta płyta jeszcze Ci na pewien czas wystarczy. A na płytę z ddr-ami jeszcze zdążysz się przesiąść. W tej chwili programy tego nie wymagają, więc po co przepłacać.  :D

I tu się nie zgodzę.Zdecydowanie lepiej zamiast Xp 1800 kupic 1600 lub 1700,bo jeśli się z dobrej serii trafi to się świetnie będzie kręcić.A te 1800 raczej słabo się kręcą,więc po co wydawać dodatkowo kasę jeśli nie trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja Stalker , ale bardziej zależy mi na grafie i mam tylko tysiączka .

 

Aha , jeżeli na moim Msi polecą te nowe AMD 0,13m to moze by tak

poczekać z tą wymianą procka :?: :?: :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz czy ja dobrze zrozumiałem ?????

Chcesz mi powiedzieć że K7T Turbo MS-6330 V3.0 &

MS-6330 LE3 MS-6330 Lite V3.0 to te same płyty .

..nope. jakby byly te same to by nosily te same oznaczenia (choc roznice w gruncie rzeczy sa chyba niewielkie). na pewno w Limited Edition masz PC2PC. reszte sprawdz sobie na www.msi.com.tw. cya

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak sią nie trafi to się nie podkręci  :cry:  . To jest loteria, a chłopakowi nie chodzi o loterię ale o pewnik.

Skoro za takie trudne uważasz pochodzenie po sklepach i wybranie właściwej (czyt. agoia lub aroia, ewentualnie agoga choć to już sporo gorzej) serii? Przecież to nei era kamienia łupanego i sklepów jest jak mrówków...

A kupując 1600 będzie miał z 80 pln w kieszeni co nie jest małą kwotą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...