Skocz do zawartości
Soulafein

Wymiana Sprzetu - Czy Oplacalna?

Rekomendowane odpowiedzi

No wiec chcialem kupic pamiec i karte do zestawu (w podpisie) a teraz przyszlo mi do glowy ze moglbym kupic nowa plyte procesor i pamiec. Mam na oku takie zestawy DualCore oraz Athlon X2. i zastanawiam sie czy to dobra opcja. Jesli moj zestaw opchnalbym za ok 350 zl (bez dysku, napedu i zasilacza) to musialbym dolozyc 100 zl (tyle chcialem wydac na pamiec DDR) a potem pomyslalbym o karcie. Co o tym sadzicie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym mial mnostwo kasy to bym kupil mega sprzet ale po prostu chce przejsc na PCI Express i miec nowszy pc do ewentualnej rozbudowy. Wiec na razie chcialbym dobra ale tania plyte i procesor a dodatkowe pieniadze przeznaczyc na karte graficzna. Wiec prosze o podpowiedz jaka plyte moge wybrac i czy AMD czy Intel.Cena mniej wiecej do 500 no max 550 zl (ale naprawde w ostatecznosci)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA bym próbował na używkach :) X2 3600+ za mniej jak 200zł do tego DFI Infinity za ok 200zł i 1GB DDR2 za mniej jak 80zł i jakaś słabsza grafika np. GF6600 lub X300 za 50zł i w przybliżeniu za 550 zł sprzęt jak ta lala :) A te płyty z procesorami co sprzedają na allegro to omijać duuużył łukiem... (ale wyjatki się zdażają) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...