Skocz do zawartości
dymciu

Asus M2n32 Ws Pro Nforce 590 Sli

Rekomendowane odpowiedzi

jeżeli wymiary Scythe są większe niż Overall Dimension: 113(L) x 101(W) x 91.7(H) mm to nie wejdzie bo z jednej strony ram a z drugiej radiator z sekcji zasilania. Od zapinki jest jakieś 45mm do radiatora, w lewo do ramu jakieś 55 mm. Jak chcesz to daj znaka to zrobie foty tele. Ja posiadam arctica alpine 64 i prawie styka się z radiatorem. http://www.arctic-cooling.com/cpu2.php?idx...ata=2&disc=

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tego ASUSa M2N32 WS PRO i proca AMD X2 3800 F3. Dojechałem z OC do 3100MHz i dalej zaczynają się schody. Płyta wytrzymuje wysokie FSB (335MHz i dalej nie sprawdzałem), memki mam A-DATA Vitesta EE + DDR2 800 (do 1060MHz stabilne). Może ktoś z Was wie co jeszcze mogę zrobić żeby podjechać jeszcze wyżej?

 

Chłodzenie SCythe Infinity + 2x12cm wentylatory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tego ASUSa M2N32 WS PRO i proca AMD X2 3800 F3. Dojechałem z OC do 3100MHz i dalej zaczynają się schody. Płyta wytrzymuje wysokie FSB (335MHz i dalej nie sprawdzałem), memki mam A-DATA Vitesta EE + DDR2 800 (do 1060MHz stabilne). Może ktoś z Was wie co jeszcze mogę zrobić żeby podjechać jeszcze wyżej?

 

Chłodzenie SCythe Infinity + 2x12cm wentylatory.

3100 to i tak dużo dla niego... Przejdz do działu "wszystko o dwurdzeniówkach amd"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...