Skocz do zawartości
rajdi2

Jaka Karte Graficzna Mam Kupic Do Mojego Komputera

Rekomendowane odpowiedzi

witam.chcialbym kupic karte graficzna tylko niewiem jaka...obecnie mam radeon9200se...oto moj sprzet Pole

 

płyta główna: ASRock K7S8X v3

 

procesor: AMD Athlon XP, 1666 MHz (12.5 x 133) 2000+

 

pamiec: 767mb ddr

 

karta graficzna: radeon 9200SE

 

zasilacz: fell 2 300atx

 

to chyba wszystkoo...

karte chce kupic do 200zl.

Edytowane przez rajdi2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie najlepszym wyborem jest GeForce 6600GT

AMD Athlon XP, 1666 MHz (12.5 x 133) 2000+ góra coś z serii GF 5 nie ma sensu kupować GF 6 ja proponuje kupić GF Ti4200 lub nawet Ti4600 na allegro kupisz kartę za 50 zł a resztę na konto niech procentuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego procka to absolutnie max jakiegoś Leadteka 6600TD, ewentualnie modowalny 6200, a od ATI to jakiś X700Pro :) Ale zasilaczyk do wymiany więc przygotuj dodatkowe 40-50zł i kupuj Delte z allegro ;] Szkoda że masz taką lipną płyte główną bo może byś co nieco podkręcił tego Athlona :wink:

Edytowane przez Fredek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rajdi2 na pewno przemyślałeś zakup nowej karty? Czy aby na pewno jest ci ona potrzebna. W końcu komputer teraz i po wymianie karty nie będzie nadawał się do "grania" więc po co masz wydawać te 200zł. W końcu to też są pieniądze i warto je przeznaczyć na coś bardziej wartego tej ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...