Skocz do zawartości
Raul

Problem Z Pendrive Chipsbnk Flash Disk 1gb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z pendrivem. Zakupiłem model raczej noname 1GB. Podłączyłem do laptopa, działał normalnie, skopiowałem na niego parę mp3, odłączyłem poprzez bezpieczne usuwanie. Następnie podłączam do PC, a tu widzę "RAW Filesystem" oczywiście nie mogę otworzyć go, bo pisze, że nie można odczytać, czy formatować. Gdy próbuję go sformatować o dziwo jako dostępne opcje mam tylko 8MB FAT32, a i tak się nie chce sformatować, wyskauje komunikat, że system Windows nie może sformatować nośnika :cry:

 

jakieś porady co z tym zrobić?

Edytowane przez Raul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, normalnie pod USB od płyty. Nie przez jakieś dodatkowe rozszerzenia USB. Model ChipsBNK Flash Disk.

 

ps. po tym i na lapku jest to samo co na PC :(

 

edit: LOL widzę, że ludzie mieli podobne przejscia z tym modelem, ale nie widzę rozwiązania :( http://www.frazpc.pl/b/169732

Edytowane przez Raul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie lezal kolo komorki ?

 

ale jak jest podlaczony , czy przez panel czy bezposrednio na tylnym wyjsciu plyty ?

 

jezeli to drugie to zostajetakie cus

 

sproboj wymusic formatowanie :

 

start--> uruchom --> cmd --- > format x: /fs:fat /u

 

x oznacza litere pendrajwa

 

nie wiem czy zadziala na pendrajwie ( nei pamietam ) :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bezposrednio. nie chce sformatowac:

 

Invalid media or track 0 bad - disk unusable. btw. edytowalem wyzej, bo pogooglowalem i widzę, ze ludzie mieli to samo z tym szitem, ale nie widzę rozwiązania :( chyba wyleci przez okno.

 

edit: lol, następne przypadki

 

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic542442.html

 

edit2: : ((((((((((( http://www.diamond-memory.com/Manual/FD-MU...EAD%20GUIDE.pdf

Edytowane przez Raul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bezposrednio. nie chce sformatowac:

 

Invalid media or track 0 bad - disk unusable. btw. edytowalem wyzej, bo pogooglowalem i widzę, ze ludzie mieli to samo z tym szitem, ale nie widzę rozwiązania :( chyba wyleci przez okno.

Kurcze jaki problem oddać go na gwarę , nawet jak w Biedronce kupiłeś to Ci wymienią :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak napisałem, że kupiłem, ale dostałem go jako gift czy tam reklamówkę na jakiś targach :P W sumie to nie pamiętam, abym go formatował na fat32, co wg. tego co wklejałem post wcześniej go uszkodziło. ale coś nie chce mi się wierzyć, aby to było nieodwracalne. w sumie to paę groszy warty jest zapewne, ale skoro już dostałem, a zawsze się przyda, no i za free w koncu ;p

 

jak by go tu na fat przywrocic? PM nie zadziała, zwykła formatka tez nie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...