Skocz do zawartości
noodle

Dual View I Brak Sygnału

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie i jego opisie. Dlugo kombinowalem sam, wszystkie swoje pomysly wyczerpalem.

 

Przyblizajac po krotce:

 

Mam 8800gts, najnowsze stery ze strony nvidii. Pod jedno dvi mam podlaczony monitor przez przejsciowke, pod drugie dvi jest podlaczony telewizor (no panel LCD HD, bla bla Samsunga), uzylem do tego kabla DVI->HDMI.

Moj system to Win Vista x64. W panelu sterownia Nvidia widac dwa ekrany (w sensie mozna sobie wybrac dual view, klon etc) i sa widocznie zarowno moj monitor jak i ten TV. Widzi go pulpit LCD - w porzadku, ustawiam jak trzeba (dual view, natywna rozdzialka dla monitora i 720p dla HD). Z tego co pamietam to w starszych sterownikach mozna bylo wlaczyc cos jak kreator konfiguracji telewizora i dopasowywac krawedzie etc.

 

A teraz - niestety, wlaczam telwizor, a w HDMI pokazuje mi brak sygnalu. Probowalem przepinac do drugiego zlacza - bez rezultatow.

Jakis czas temu wszystko dzialalo - tyle, ze pod windowsem xp. Teraz chce raczej pozostac przy viscie i nie wierze, ze jest to problem nie do rozwiazania, mam nadzieje, ze ktos pomoze. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem indentyczny problem ze swoim LCD Samsunga. Dlugo szukalem roznych porad niestety nigdzie nic nie bylo. Ostatecznie kupilem zwykly kabel VGA i jest super. Sprobuj polecam....

To w ogole nie wchodzi w gre. Jak juz pisalem, pod XP dzialalo, po vista x64 nie chce...

googlowalem i poki co nie widze rozwiazania, ale moze ktos napotkal sie z takim problemem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udalo sie. Mianowicie wystarczylo zamienic kolejnosc na grafice. DVI1-> telewizor do HD, DVI2 -> monitor.

Banal, a stracilem przez to tyle nerwow. Innym, ktorzy maja ten problem proponuje sprobowac - no chyba, ze to bylo oczywiste, a ja nie pomyslalem. ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...