Skocz do zawartości
dzwonek81

Kupno 2x1gb Dual

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zamiar kupić sobie do obecnego układu dwóch kosći Patriot CL2.5 512mega 2 x 1Gb. Raczej wybiorę opcję w dualu, bo tak chyab lepiej.

Mysle nad zakupem 2x1Gb (do ok 400zł):

PDP Patriot CL3 - 391zł

Kingston CL3 - 370zł timingi 3-3-3

Geil CL2,5 - 410zł timingi 3-3-6

albo taniej GoodRAM CL3 - 325zł

 

Jakieś sugestie?

porady?sam stawiam na PDP bo takei mam i jestem zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Polecam brac w dualu. Za rada forumowiczow kupilem single w odstepnie bodajze 2 tygodni. Te same kosci , ten sam part number , roznica w koncowce seriala. To same napiecie , tajmingi , czestotliwosc pracy. I ? I nic , nie dziala w dualu > bledy crc a pamieci w 100% sprawne. Banglaja na singlu i sie ciesze bo mialbym 2 GB po 1GB w kosci i nie uzywalbym ich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Polecam brac w dualu. Za rada forumowiczow kupilem single w odstepnie bodajze 2 tygodni. Te same kosci , ten sam part number , roznica w koncowce seriala. To same napiecie , tajmingi , czestotliwosc pracy. I ? I nic , nie dziala w dualu > bledy crc a pamieci w 100% sprawne. Banglaja na singlu i sie ciesze bo mialbym 2 GB po 1GB w kosci i nie uzywalbym ich.

Poprawka. Po dlugotrwalej walce rewizja pogladow : dual na 2x1GB non dual kit nie dziala wcale poprawnie , bledy CRC. Tylko single dzieki Bogu > bo tak mialbym w plecy calosc :sad: :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...