Skocz do zawartości
Tomsx4

Belinea 2485 S1w Vs. Hp Lp2465 Lub Inny Za 2300pln

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Na dniach mam zamiar kupic sobie nowy monitor głównymi kandydatami sa 24" Belinea 2485 S1 W i 24" HP LP2465 który z nich wybrac ? A może jakiś inny do 2300pln. Monitor ma służyć głównie do grania wiec dobrze by bylo jak by nie miał in-put lagg'a i w miare niskie opóznienie(max 6ms), poza tym moje wymagania to:

-Matryca S-PVA lub MVA(byle nie TN)

-24"

-dvi

-panorama

Edytowane przez Tomsx4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym wybral chyba belinee jednak, mozliwe ze z tego wzgledu ze pracuje na 19" belinei tez na matrycy MVA, dokladnie to model 101920 C i monitorek swietnie sie sprawuje, z grami nie ma zadnego problemu, zero smuzenia.. kolorki ladne.. tylko 19tka juz troszke malawa sie robi i wlasnie sam nie wiem czy w grudniu nie zafunduje sobie tej 24" 2485S1 , czytalem ze w testach niemieckiech chipa zdobyla 92 na 100p i zajela trzecie miejsce w tescie a przed nia byly Samsung SyncMaster 244T i pierwsze miejsce zdobyl Eizo FlexScan S2431W a to juz monitory ponad dwa razy drozsze, wiec mysle ze ten 2485S1 bedzie bardzo ladnie smigal i bedzie godnym polecenia monitorem..

Edytowane przez opti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie tą Balineę. Gram tylko w jedną grę, iła-2. To taki niby symulator lotniczy. Porównać ten monitor mogę tylko do Eizo S1931, którego również mam. Eizo ma trochę żywsze kolory, ale Balinea bardzo mi się podoba. Żadnego smużenia na niej nie widzę, ani w filmach, ani w tej mojej grze. Matryca jest podświetlona, jak dla mnie, idealnie. Na eizo w tej chwili pisze i wydaje mi się strasznie malutki. HP nigdy nie widziałem. Balineę mogę Ci, z czystym sumieniem, polecić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już sam nie wiem co kupić.Lg jest 100zł droższy od hp2465,belinei 2485 a hdmi nie potrzebuję do kompa a benq nie ma w siriusie.Hp w siriusie nie ma i muszę się spytać kiedy będzie,a jak będzie trzeba długo czekać to może kupię belineę?Co o niej sądzicie w testeo ma dobre oceny a w benchmarku też ładnie.Najbardziej się skłaniam do hp bo ma super ocenę na benchmarku i na labie i tutaj go polecają.Jakie jest wasze zdanie?W Katowicach jest biuro handlowe siriusa,wiecie może czy da się tam przetestować monitor czy nie ma bad pixeli i czy można tam w ogóle kupić?Nie chcę kupować przez neta z wysyłką kurierem.W ogóle nie wiem czy jest sens ten lcd kupować bo mam dobrego crt 22" na trinitronie,a czy mniej was na lcd oczy bolą? <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...