Skocz do zawartości
bziumak

Soundblaster Live! 5.1

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko spoko juz wiem co to za truteń. Bedziesz miał straszny problem z nim bo chyba żadne nie pasuja do niego stery i trzeba wpisac do ini liniję aby rozpoznało Twojego SB 0220. Ja spędziłem z 30 minut i znalazlem rozwiazanie tego problemu , wlasnie szukam w razie jak znajde to dam linka ;).

Check this !!! http://forums.creative.com/creativelabs/bo...essage.id=27211 Dasz radę.

Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gregor1230: Dzięki za pomoc, dzięki Tobie karta wydaje z siebie dżwięki.

 

Z forum Creativa ściągnąłem patcha do sterowników, i sterowniki (obraz) do Audigy 2 Value. Użyłem patcha wszystko się zainstalowało, dźwięk jest. Problem w tym, że oprócz Diagnostyki żadne sterowniki nie działają.

Domyslam się, że to wina sterowników Audigy ale z drugiej strony dedykowanych do SB Live! 5.1 Digital nie znalazłem. Jeśli macie jakieś pomysły będę wdzięczny.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@_Dugi_ : dzięki za sterowniki, przeinstalowałem i wszystko działa.

 

Niestety po instalacji sterowników NGO driver zainstalował się jednak dalej nie ma żadnego panelu sterowania, żadnych ustawień, nic. Coś źle zrobiłem czy tak powinno być ?

Może powinienem zainstalować sterowniki NGO na poprzednie, te które instalowałem od Audigy 2 Value ?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety ale są to same sterowniki. o ile dobrze pamiętam panel można było uzyskać instalując Live! DriverPack a potem upgrade do NGO... jaki będzie efekt po instalacji na te z A2V to nie wiem ;)

 

ewentualnie może znajdziesz jeszcze coś ciekawego tutaj:

http://www.station-drivers.com/page/sblive-audigy.htm

Edytowane przez _Dugi_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...