Skocz do zawartości
Gość cwaniak0

Jaki Macie Ping Na Neostradzie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość cwaniak0

Głównie chodzi mi o posiadaczy neo 1024 jaki macie ping jak gracie w jakas gre przez neta ???? Bo szukalem po internecie i nigdzinie nic nie pisało,a ze jestem hardcorowym graczem jest to dla mnie ważne !!!???

 

Mam zamiara se kupić nesotrade 1 mb/s odpowiedzcie mi ba ponizsze pytania:

1.Czy jeśli biore sobie pakiet startowy ethernet to kabel podpina sie pod plyte glowna (czy każdy komputer ma wejscia Ethernet) czy montuje sie karte sieciową ???

2.Jakie są pingi w grach np. CoD 2 Multiplayer, C-S ??????

 

Czy jak się bierze neostrade to oni od razu daja modem czy ta karte sieciowa czy lepiej kupic swoj ?????

Edytowane przez cwaniak0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie pingi sa bardzo dobre ale ostatnio neo w calej polsce sie sypie. Zajrzyj na forum.neostrada.info. Wiekszosc osob skarzy sie teraz na pingi w okolicach 500ms. U mnie jest to samo. Mam nadzieje ze niedlugo wszystko wroci do normy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam mam Multimo, niby to samo. Tydzień albo dwa gdy jeszcze miałem CS 1.6 na dysku, pingi były dużo poniżej 60ms. Z kolei dzisiaj, znajomy mi się skarżył, że na swojej Neostradzie 512 ma powyżej 150ms...

Edytowane przez ^goku^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...