Skocz do zawartości
fuxmen

co to daje???

Rekomendowane odpowiedzi

Chcesz dostać kopa w grach to zmień grafę :wink: Mówię poważnie z twojego wyniku w 3dmarku wynika żemasz grafę z 64 bitową szyna pamięci :cry: A na tym gry zabardzo nie będą chodziły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety wiem ale mnie nie dobijaj

kupię sobie narazie na allegrohf 4 mx 440 se a swojego dziada opylę

to narazie ale później może radek 9500 pro w wakacje możeniestety wiem ale mnie nie dobijaj

kupię sobie narazie na allegrohf 4 mx 440 se a swojego dziada opylę

to narazie ale później może radek 9500 pro w wakacje może

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety wiem ale mnie nie dobijaj

kupię sobie narazie na allegrohf 4 mx 440 se a swojego dziada opylę

to narazie ale później może radek 9500 pro w wakacje możeniestety wiem ale mnie nie dobijaj

kupię sobie narazie na allegrohf 4 mx 440 se a swojego dziada opylę

to narazie ale później może radek 9500 pro w wakacje może

to juz lepiej zacznij teraz zbierac kase , a nie kupuj tego GF'a :lol: - szkoda kasy - mowie ci - czekaj !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh, GF4MX to ja też bym nie brał... Trochę tak głupio, pomijając że nvidia ma kłopoty to jeszcze produkt jest chyba najbardziej kijowy... Karta dwa razy lepsza - owszem, ale pokaż mi taką, która nie jest. Ludzie spierają się, co jest lepsze: GF2MX200 czy TNT2??? Też bym ci radził poczekać, mimo iż myślę, że wiesz, co robisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słucha czekam na nowe gry ale z taką kartą za pasem to mi się krwe gotuje ja narazie powiem tyle kupuję ją na jakieś 2-3 miechy żeby było jak pograć w nowe gry

ojciec obiecał mi że kupi mi jakąś lepszą za 600-700 zeta ale dopiero pod lato więc narazie mam szansę na coś lepszego więc szkoda by było zmarnować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak al ema ddr a po zatym wolę mieć na ddr 400 mhz może nawet 450-70 jak podkręce niz na tym gf 2 mam ledwo 190 mhz

tak al ema ddr a po zatym wolę mieć na ddr 400 mhz może nawet 450-70 jak podkręce niz na tym gf 2 mam ledwo 190 mhz

i wiem o co ci loto ale kolega matakiego i nawet gry mu chodzą ale to przejściowo tak jak pisałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie umoczam kupuję go za 200 zeta

i nie mam kasy na nic innego i zależy mi na tv out pogadamy za 3-5 miesięcy jak będę miał w zapasie radka 9500 pro :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...