Skocz do zawartości
dszywala

Cyfra+ Na 2 Tv.

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiscie, ze tak.

W przypadku jak chcesz oglądać dwa różne kanały na dwóch tv potrzebne sa dwa dekodery, konwerter twin, splitter i dwie karty klienckie.

Jeżeli chcesz oglądac ten sam program na dwóch tv wystarczy tuner z modulatorem lub dodatkowy modulator.

Edytowane przez Anti2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie, ze tak.

W przypadku jak chcesz oglądać dwa różne kanały na dwóch tv potrzebne sa dwa dekodery, konwerter twin, splitter i dwie karty klienckie.

Jeżeli chcesz oglądac ten sam program na dwóch tv wystarczy tuner z modulatorem lub dodatkowy modulator.

Wszystko sie zgadza z tym że istnieją urządzenia (nawet bezprzewodowe) dzięki którym nie trzeba mieć dwóch kart klienckich (2 abonamentów).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe a u mojego kolegi jest jedna karta klienta, spliter i dwa tunery (ferguson i pionier 1330 (bardzo stary)) i wszystko idealnie dziala ... jeszcze na dodatek na karte przebitą na najdroższy abonament a płaci za ten najtańszy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko sie zgadza z tym że istnieją urządzenia (nawet bezprzewodowe) dzięki którym nie trzeba mieć dwóch kart klienckich (2 abonamentów).

Napisałem wyraźnie o splitterze i kartach klienckich, bynajmniej nie są to karty cyfry (z abonamentem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co bedzie dodatkowo potrzebne aby miec cyfre+ na 2 tv i 1 kompie

Posiadam właśnie taką "sieć". Mam tak - Pionek 1430, Ferguson 7318, tuner do kompa SkyStar 2. Do tego splitter, 3 karty klienckie (2 standardowe dla Pionka i SkyStara oraz jedną dedykowaną dla Ferdka) i spoooro kabla. Wcześniej podłączony był jeszcze Ferdek 2018 z dodatkowym czytnikiem, ale mi padł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...