Skocz do zawartości
Nessay

3DMARK 2001SE kto da więcej??

Rekomendowane odpowiedzi

5500 na TB1000@266 i GF256DDR 256RAM niezle co  :P

chyba w 3dm2000 albo 800x600 :))))

 

4800 to najwiecej w bazie madonion ... 4700 na P4 2.7 Ghz a ty nam tu ciemnote wciskasz ... idz sie lepiej pobaw małym

ooo zajebicho tekscik

 

ale sie uśmiałem!!!

 

a Ty ashgan nie pisz bzdurek -5500 to wycigniesz ale jak napisał erio w 3d2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 3DMark 2001se mam 673 na detonatorach 2942.Na sterach od WinFast`a 2183 mam 587. K6-2 300, 128sdr,GF2 GTS(leadtek-winfast). Niezly wynik co? a szczegolnie na tle tych 5000 czy 7000.głahhha

Z tym procem to norlanka. Zainwestuj troszeczke w sprzet. Powiedzmy D800 + plyta = 150 pln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylem u kumpla z karta. Na D 1.2Ghz Nie kreconym i 512ramu, na default mam w 2001Se 6000 na radku 9000pro, a po podkreceniu radka do 300/600 mielismy 6200 czyli calkiem niezle zwazywszy ze stery to 7.72!! czyli pierwsza wersja, (niestety on ma 98SE i niemoglismy upgadowac sterow) z lepszymi sterami powinno byc 6500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha, jaki lol. W 5 testach mam lepszy wynik. Co to ma byc ?

bo tu sie liczy glownie karta a moja byla ustawiona zaledwie na 300/567 dokladnie. A na ile twoja ???

 

Jak chcesz porownamy wyniki testow procka :) hehe

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha, jaki lol. W 5 testach mam lepszy wynik. Co to ma byc ?

bo tu sie liczy glownie karta a moja byla ustawiona zaledwie na 300/567 dokladnie. A na ile twoja ???

 

Jak chcesz porownamy wyniki testow procka :) hehe

 

Pozdrawiam

Dobrze, ze dodales ten usmiech bo myslalem, ze sikne sikiem prostym :):):)

Co do pamieci i rdzenia to w podpisie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj wynik 1530 3D markow na default z detkami 40.41

mysle ze powinienes zlikwidowac w swoim podpisie slowo shit odnoszace sie do grafy bo ja mam okolo 1600 pkt w 2001se na SHIT geforce jak w potpisie tnt ultra jak na swoja klase oczywiscie to najszybsza karta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zlikwidowalem ten zleksza glupi napis, poza tym podnioslem mnie troche na duchu, myslalem ze mam najgorsza karte w swojej klasie,

a tak pozatym male pytanko jak powinna byc taktowana moja karta

bo nie wydaje mi sie zeby 111/111,

ps. aha kupilem te karte w vobisie i na ulotce pisalo ze jest jakies firmy ColorStar ale na necie nie mozna nigdzie znalezc tej firmy, albo jak mozna rozpoznac producenta, bo na karcie nic nie pisze!?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam 6374 (w 3DMark 2001) i nie narzekam... a chciałem kupić MSI GeForce 4 MX 440, miał taką samą cenę jak moje cacuszko 8)... trochę się bałem, że to będzie jakiś lipny 9000 od PowerColor'a, czy inne klony, ale jednak orginalne ATI... ufff, co za ulga... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...