Skocz do zawartości
Nessay

3DMARK 2001SE kto da więcej??

Rekomendowane odpowiedzi

Mam tylko 3860 :D  bez pokrecania osprzetu (fabrycznie) :lol:

Takie kity to dzieciakom w paskownicy.
Tez mi sie tak zdaje na GF-MX400 nie ma szans na wyciagniecie takiego wyniku!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm a ja mam ( przed chwilka patrzylem 4437 ) na athlonie 1,2 uwielbianym przez wszystkich ecsie k7s5a ( chodzi rewelacyjnie !!!)

256 ddr shuttle ( rooooox) i radeonie 7500 power colora (280/440)

i nie narzekam !!!!!! :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszke modyfikacji i wynik:

 

12001 ! :D

 

tutaj znajdziecie wiecej szczegolow ->http://legnica.daminet.pl/~west/west2.JPG

Wszyscy piszemu tu o testach default.. a u ciebie pisze jak byk - The benchmark was not run using defaults settings. Zmien na default, przetestuj jeszcze raz i potem sie pochwal... :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio miałem prawie 4000pkt teraz musiałem zmniejszyc troszQ bo odkąd obudowe zamknąłem i czekam az z allegro przyjdzie wiatrak to temperatura wzrosła bedzie teraz jakies 3600... jutro sprawdze to podam dokładny wynik... jak w biosie dałem najmniej odpowiadające ustawienia to miałem 1276 hehehe mniej juz nie umiem chyba ze karte przetaktuje w dół...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszke modyfikacji i wynik:

 

12001 ! :D

 

tutaj znajdziecie wiecej szczegolow ->http://legnica.daminet.pl/~west/west2.JPG

Wszyscy piszemu tu o testach default.. a u ciebie pisze jak byk - The benchmark was not run using defaults settings. Zmien na default, przetestuj jeszcze raz i potem sie pochwal... :twisted:

Nigdy chyba nie testowales 3dmarka :PPP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3D Mark 2001 (nie SE) 10600. Kto da więcej?

na jakim sprzecie uzyskałes taki wynik P4 4 gb i Geforce 4 Ti 4600? :lol:

Podaj swój sprzęt

a tak pozatym to oczywiscie na standardowych ustawieniach?

i nic nie kombinowałeś w tym 3d marku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy chyba nie testowales 3dmarka :PPP

Oj testowalem wiele razy mozesz mi wierzyc :) Juz mam dosc samochodzika, smoka, matrixa i natury :lol: i przewaznie jak odpalalem cos w default to nie mialem napisu ze tak nie bylo... dziwne... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawienia w 3dMarku były standardowe. Mój sprzęt to P4 2.2 GeForce4Ti 4400, 512 RAM KS, Abit BD7-II. Test przy: 2,2 @ 2,4, GF4 @ 280/635. RAM bez zmian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawienia w 3dMarku były standardowe. Mój sprzęt to P4 2.2 GeForce4Ti 4400, 512 RAM KS, Abit BD7-II. Test przy: 2,2 @ 2,4, GF4 @ 280/635. RAM bez zmian.

Na Twoim sprzecie to sie robi 11,5k - 12k.

 

Gordon_23: Oczywiscie wtedy zartowalem. Ale zrob dla pewnosci jeszcze raz test i sie przekonaj, ze jednak pisaze taka notka - moze nie zauwazyles.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie zmieniałem w ustawieniach 3DMarka. Były na 100% standardowe. Teraz zainwestuję w Volcano 7+ i wyciągnę jeszcze więcej. A tak wogóle to który 3DMark daje wyższe rezultaty 2001 czy 2001SE???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie zmieniałem w ustawieniach 3DMarka. Były na 100% standardowe. Teraz zainwestuję w Volcano 7+ i wyciągnę jeszcze więcej. A tak wogóle to który 3DMark daje wyższe rezultaty 2001 czy 2001SE???

Podaja takie same rezultaty. Kiedys chodzila plota, ze SE jest szybszy - bzdety. Jest w nim tylko o 2 testy wiecej i nic poza tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...