Skocz do zawartości
Nessay

3DMARK 2001SE kto da więcej??

Rekomendowane odpowiedzi

na tym co poniżej mam 10380 :(

a na default GF4 mam 9490.

 

Nie ma zbyt wysokiego przyrostu po podkreceniu karty ale mam za słaby procek :lol:

 

wszystko chodzi na magistrali 145 Mhz a pamięci na Cas2 choć ich wydajność na tej płycie troche zmalała w stosunku do MSI KT266Pro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm a ja mam ( przed chwilka patrzylem 4437 ) na  athlonie 1,2 uwielbianym przez wszystkich ecsie k7s5a ( chodzi rewelacyjnie !!!)

256 ddr shuttle ( rooooox) i radeonie 7500 power colora (280/440)

i nie narzekam !!!!!! :P

Ja tez mam Radka 7500 od Power colora i na moim sprzecie mam 4600 :)

ten radeon 7500 ultra to jest jaks specjalna wersja power color?...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 3dmark 2001 se mam 8812

 

Athlon 1,8XP+Abit KX7-333; 256DDR/333; GF4 Ti4200 gainward; HDD WD 80GB(8Mb cahe); Oczywiscie wszystko bez podrecania(jeszcze:))

 

Moja rada zainstalowac nowe detonatory, gdyz ponoc wersja 30.29 w jakis sposob oszukuje 3d mark 2001 se-a detonatory 30.30 sa juz obecne.

Moja liczba punktow w 3d mark robilem na detonatorach 29.30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5425 3d marks 2001 na:

 

AMD Athlon 1.0 | ECS K7VZA | 384 MB RAM | Radeon 8500LE core 250/mem 360 :( | Maxtor 60GB 5400 rpm | Plextor 16x | Asus 50x | Philips Brilliance 107P | Win Xp | bez overclockingu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm a ja mam ( przed chwilka patrzylem 4437 ) na  athlonie 1,2 uwielbianym przez wszystkich ecsie k7s5a ( chodzi rewelacyjnie !!!)

256 ddr shuttle ( rooooox) i radeonie 7500 power colora (280/440)

i nie narzekam !!!!!! :P

Ja tez mam Radka 7500 od Power colora i na moim sprzecie mam 4600 :)

ten radeon 7500 ultra to jest jaks specjalna wersja power color?...

Raczej nie...Wersja ULTRA (czyli moja) ma kosci 3.5ns i taktowane sa 230 czyli 460MHz Chodza spokojnie na 550 ale po jakims czasie pojawiaja sie artefakty...musze skabinowac jakies pozadne radiatorki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszke modyfikacji i wynik:

 

12001 ! :D

 

tutaj znajdziecie wiecej szczegolow ->http://legnica.daminet.pl/~west/west2.JPG

Wszyscy piszemu tu o testach default.. a u ciebie pisze jak byk - The benchmark was not run using defaults settings. Zmien na default, przetestuj jeszcze raz i potem sie pochwal... :twisted:

Nigdy chyba nie testowales 3dmarka :PPP

Gordon_23 zwracam honor. Ten test od Westa jest na niestandardowych ustawieniach.

West, odpal 3dmarka 2001se i odrazu daj benchmark a potem wynik ze screenem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj wynik to 2880

troche mnie zdolowal...

karta w ogole nie ragoje na krecenie no chyba ze artefaktami ale nie 3d markami

i takie male pytanko do posiadaczy r7500

czy wam tez skipuje testy miedzy innymi nature

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj wynik to 2880

troche mnie zdolowal...

karta w ogole nie ragoje na krecenie no chyba ze artefaktami ale nie 3d markami

i takie male pytanko do posiadaczy r7500 

czy wam tez skipuje testy miedzy innymi nature

No stary skippuje nature poniewaz Twoja karta nie ma pixel shadera a do odpalenia tego testu potrzeba wlasnie tej funkcji. Karty takie jak gf3, gf4 (bez mx) i radeon od 8500 wzwyz.

Jezeli chcesz zobaczyc jak ten test wyglada to odpal sobie demo w 3dmarku - beda takie fajne łączki, trawka, sloneczko, drzewka z masakryczna grafika :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No stary skippuje nature poniewaz Twoja karta nie ma pixel shadera a do odpalenia tego testu potrzeba wlasnie tej funkcji. Karty takie jak gf3, gf4 (bez mx) i radeon od 8500 wzwyz.

Jezeli chcesz zobaczyc jak ten test wyglada to odpal sobie demo w 3dmarku - beda takie fajne łączki, trawka, sloneczko, drzewka z masakryczna grafika :)

wlasnie dlatego chcialem je zobaczyc ale szkoda bede musial poczekac :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

No stary skippuje nature poniewaz Twoja karta nie ma pixel shadera a do odpalenia tego testu potrzeba wlasnie tej funkcji. Karty takie jak gf3, gf4 (bez mx) i radeon od 8500 wzwyz.

Jezeli chcesz zobaczyc jak ten test wyglada to odpal sobie demo w 3dmarku - beda takie fajne łączki, trawka, sloneczko, drzewka z masakryczna grafika :)

wlasnie dlatego chcialem je zobaczyc ale szkoda bede musial poczekac :(

No to przeciez Ci napisalem zebys odpalil demo. W nim jest prawie to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak obejzalem i chcialem pozniej sprawdzic jak to bedzie u mnie wygladac ale nici...

No wiadomo, ze nie odpalisz samego testu :)

Jezeli jednak chcesz odpalic ten test na swojej karcie to jest super trick.

Musisz sciagnac z sieci 3danalizer i w nim sie zmienia pare rzeczy i nature chodzi bez problemu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gordon_23 zwracam honor. Ten test od Westa jest na niestandardowych ustawieniach.

West, odpal 3dmarka 2001se i odrazu daj benchmark a potem wynik ze screenem :)

 

Wlasnie daje i co chwile "nie standardowe ustawienia" :/ zreszta nie chodzi ile mam, tylko ile maszynka moze wyciagnac na 1.6A~...2.7GHz i Ti4200 ... ale kuzba co test pisze ze nie standardowe czyli cos nie tak. No ale zaraz jeszcze raz zobacze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszke modyfikacji i wynik:

 

12001 ! :D

 

tutaj znajdziecie wiecej szczegolow ->http://legnica.daminet.pl/~west/west2.JPG

Wszyscy piszemu tu o testach default.. a u ciebie pisze jak byk - The benchmark was not run using defaults settings. Zmien na default, przetestuj jeszcze raz i potem sie pochwal... :twisted:

 

tak btw. nie goraczkuj sie tak :D bo ten twoj post dziwnie mi zabrzmial jakbys w nerwice popadl, zle test cos wychodzi i tyle. A ty wlosy sobie wyrywasz ;), po drugie po to jest ten dzial zeby sie "chwalic" ;) - ile kto wyciagnie ze swoich maszyn, a z twojego postu wyczulem dzwne podteksty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam sterowniki 30.30 i prawdopodobnie one kfasza, a wczesniej mialem Omege i pisalo default ... wiec stery beta cos nie za bardzo graja z 3D Markiem :/ no cuz tak czy owak mam kolo 12k na ponizszym sprzecie. To nie jest wcale duzo na owe czasy :D,ale w sumie oka.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie wszystko fajnie... .to teraz odkrecamy proce do 'sredniej krajowej' i patrzymy ktore platformy / konfiguracje sa najbardziej wydajne mhz vs mhz ;) / xp rating vs mhz itp :> musze doczolgac sie z wynikiem do 12k :P nie moge zostac z tylu za West'alka :lol: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam Radka 7500 od Power colora i na moim sprzecie mam 4600 :)

Na radku 9000 i celku 900@1200 mam 5130 - system po 5-6 kartach graficznych więc zaśmiecony - radek nie kręcony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na radku 9000 i celku 900@1200 mam 5130 - system po 5-6 kartach graficznych więc zaśmiecony - radek nie kręcony.

I wolales odgrzac taki stary topic, niz odpowiedziec na mojego maila? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ja tez mam Radka 7500 od Power colora i na moim sprzecie mam 4600 :)

Na radku 9000 i celku 900@1200 mam 5130 - system po 5-6 kartach graficznych więc zaśmiecony - radek nie kręcony.

to zeczywiscie zasmiecony na maxa bo do takiego wyniku tio ja dociagne jak kupie sobie DDR333 i podkrece swojego procka do 6X175 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak btw. nie goraczkuj sie tak :D bo ten twoj post dziwnie mi zabrzmial jakbys w nerwice popadl, zle test cos wychodzi i tyle. A ty wlosy sobie wyrywasz ;), po drugie po to jest ten dzial zeby sie "chwalic" ;) - ile kto wyciagnie ze swoich maszyn, a z twojego postu wyczulem dzwne podteksty...

Witam po wakacjach :(

 

Nie goraczkowalem sie (bosh kiedy to bylo :) ) Poprostu jak sie mamy chwalic to nie moze byc tak ze jedni sie chwala rozdzielczoscia 640*480 a drudzy 2 razy wyzsza...

Podtekstow brak :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche sie dziwie Waszym wynikom, bo ja (ale na serio) na Duron 800 (no O/C), ECS K7VZA (wiem, wiem to byl blad), GF3 Ti 200 od Prolinka (175200 400445), 256 DIMM, U6 40 GB, Mag 570FD mam 4600. Gdybym wrzucil Durnia na 900 to kto wie, moze nawet cos ok.5000.

Ps. Moze dziwicie sie, ze nowy uczestnik i gada glupoty, ale jestem stalym czytelnikiem forum, ale tylko czytam, bo w szkolnij bibliotece nie pozwalaja nic poza tym, a za modem+TPSA dziekuje. DOC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:arrow: ja, na tescie default mam (prosze sie nie smiac) 1594 :( . jest to jeden z najnizszych wynikow na forum, ale zawdzieczam to mojej grafie. poczekajcie tylko na mojego GF'a albo Radeon'a  :)

Heh heh, juz niedlugo Twoje notowania wzrosna :)

 

Ja mam pIII 800 EB i GF4 Ti4200 128 DDR i w 3dmark2001 wychodzi 5700

 

Pozdrawiam Mariusz J. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...