Skocz do zawartości
Nessay

3DMARK 2001SE kto da więcej??

Rekomendowane odpowiedzi

a ja zaraz jak sciagne 3dmarka bede mial ok 13000 punktow i bede najlepszy:)

Ja na konfigu jak niżej w teście default (det. 40.72, 3DMark2001SE b330) mam około 11,5k, więc u siebie tyle co napisałeś raczej nie wyciągniesz. Dla porównania na niekręconym P4-2,53GHz i R9700 miałem wynik około 13,7k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na tym co mam ponizej mam 12.024 pkt w 3dmarku2001SE. I co wy na to? Fajnie nie :) :) :) :) :) ?

Jak na tak zaj...ście podkręcony sprzęt nie masz tych punktów za dużo. Ja mam 12400 a zwróc uwagę, że mam "szajsowate" P4(tak uważa 3/4 tego boardu) najgorsze timingi i niepodkręconego Geforce'a. Jakbym pogrzebał w sterach może wyciągnąłbym jeszcze z 200 p. więcej, ale nie chcę mi się :D

Mysle, ze te twoje pkt. robi te 64mb wiecej na karcie. BTW ile zaplaciles za ta karte graf.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na tym co mam ponizej mam 12.024 pkt w 3dmarku2001SE. I co wy na to? Fajnie nie :) :) :) :) :) ?

Jak na tak zaj...ście podkręcony sprzęt nie masz tych punktów za dużo. Ja mam 12400 a zwróc uwagę, że mam "szajsowate" P4(tak uważa 3/4 tego boardu) najgorsze timingi i niepodkręconego Geforce'a. Jakbym pogrzebał w sterach może wyciągnąłbym jeszcze z 200 p. więcej, ale nie chcę mi się :D

Mysle, ze te twoje pkt. robi te 64mb wiecej na karcie. BTW ile zaplaciles za ta karte graf.?

W 3dmarku 128Mb pamieci na grafie nic nie daje.

Nie widzisz, ze ma lepszego procka i grafe ?

Nawet jak podkrecisz grafe na 4400 to on bedzie mial i tak wydajniejsza na default 4400.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na tym co mam ponizej mam 12.024 pkt w 3dmarku2001SE. I co wy na to? Fajnie nie :) :) :) :) :) ?

Jak na tak zaj...ście podkręcony sprzęt nie masz tych punktów za dużo. Ja mam 12400 a zwróc uwagę, że mam "szajsowate" P4(tak uważa 3/4 tego boardu) najgorsze timingi i niepodkręconego Geforce'a. Jakbym pogrzebał w sterach może wyciągnąłbym jeszcze z 200 p. więcej, ale nie chcę mi się :D

Mysle, ze te twoje pkt. robi te 64mb wiecej na karcie. BTW ile zaplaciles za ta karte graf.?

W 3dmarku 128Mb pamieci na grafie nic nie daje.

Nie widzisz, ze ma lepszego procka i grafe ?

Nawet jak podkrecisz grafe na 4400 to on bedzie mial i tak wydajniejsza na default 4400.

 

Kaeres kotku zgadzam się z tobą ;) Aleeeeeeeeeeeeee... wlasnie BTW kiedy bedzie w koncu premiera Bartona, bo ciagle cos przekladaja, a mi sie juz nie chce patrzec na te wszystkie nowinki kiedy pojawia sie nowy proc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie nie ma sie czym chwalic ;)

3551 3dmarkow na:

Athlon TB ARGA 900@1008 MHz, TTC-D5TB(2), ECS K7S5AL, 384MB SDRAM, Fujitsu 20,5GB, Win98SE, SB PCI 128, Ricoh 8/8/32, LG x40, LAN GF100TXRIII, PowerMagic Radeon 7500 128MB DDR (core 270, memory 230)

Popracuj nad tym. Marnie to wyglada :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na tym co mam ponizej mam 12.024 pkt w 3dmarku2001SE. I co wy na to? Fajnie nie :) :) :) :) :) ?

Jak na tak zaj...ście podkręcony sprzęt nie masz tych punktów za dużo. Ja mam 12400 a zwróc uwagę, że mam "szajsowate" P4(tak uważa 3/4 tego boardu) najgorsze timingi i niepodkręconego Geforce'a. Jakbym pogrzebał w sterach może wyciągnąłbym jeszcze z 200 p. więcej, ale nie chcę mi się :D

tylko zwroc uwage na to ze ty masz jeszcze bardziej zajebiscie podkrecony sprzet i lepsza grafe

czyli reszte robi proc :lol:

Widziałeś co ma w podpisie? Zwróc uwagę na ile ma podkręconego Geforce'a(lepiej niż ma Ti4600) więc nie mów, że mam lepszą grafę. Co do proca to jego XP 2,3+ ze sporym FSB chyba jest nieźle w....baną maszyną. Ostatnia rzecz - pamięci, on ma najlepsze timingi a ja najgorsze(to się liczy w 3D smarku)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na tym co mam ponizej mam 12.024 pkt w 3dmarku2001SE. I co wy na to? Fajnie nie :) :) :) :) :) ?

Jak na tak zaj...ście podkręcony sprzęt nie masz tych punktów za dużo. Ja mam 12400 a zwróc uwagę, że mam "szajsowate" P4(tak uważa 3/4 tego boardu) najgorsze timingi i niepodkręconego Geforce'a. Jakbym pogrzebał w sterach może wyciągnąłbym jeszcze z 200 p. więcej, ale nie chcę mi się :D

Mysle, ze te twoje pkt. robi te 64mb wiecej na karcie. BTW ile zaplaciles za ta karte graf.?

W 3dmarku 128Mb pamieci na grafie nic nie daje.

Nie widzisz, ze ma lepszego procka i grafe ?

Nawet jak podkrecisz grafe na 4400 to on bedzie mial i tak wydajniejsza na default 4400.

Kaeres, czy ty patrzysz w podpisy? Mehow ma GF podkręconego na ustawienia lepsze niż ma GF TI4600 :o Co do dodatkowych 64MB to może nie widać różnicy w 1024x768, ale już w 1280x1024 jest zauważalna

 

Mehow, za kartę dałem 600zł a to dlatego, że jest to OEM bez gwarancji. Może powiesz, że to dużo ale kartę kupiłem w maju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powalony ten 3DMark 2001. Jak miałem Celka 1.2GHz, to jak go podkręciłem do 1.5GHz, to wynik mi wzrósł o 500ptk, ale za to podkręcanie grafy dawało niewiele.

 

Teraz jak podkręciłem proca, to uzyskałem tylko 100ptk więcej :cry:

 

Grafy jeszcze nie podkręcałem, ale widzę, że teraz grafa blokuje mi procka, a poprzednio było na odwrót.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8) Co wy tam wiecie:) Mój sprzęt (raczej chipa) :P

zna pokładzie (Gigabyte:) Radeonkiem9700 i Athlonkiem 1800@2000,

Płyta Chaintech Apogee 7vjl kt 333 ( bez obsługi AGP PRO! )

Daje mi tylko 16700. I co wy na to :) HEHEEHE

W końcu Ati rządzi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8)  Co wy tam wiecie:) Mój sprzęt (raczej  chipa) :P

zna pokładzie (Gigabyte:) Radeonkiem9700 i  Athlonkiem 1800@2000,

Płyta Chaintech Apogee 7vjl kt 333 ( bez obsługi AGP PRO! )

Daje mi tylko 16700. I co wy na to :) HEHEEHE 

W końcu Ati rządzi!

 

GRATULACJE :!: Kupie RADKA jak stanieje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie nie ma sie czym chwalic ;)

3551 3dmarkow na:

Athlon TB ARGA 900@1008 MHz, TTC-D5TB(2), ECS K7S5AL, 384MB SDRAM, Fujitsu 20,5GB, Win98SE, SB PCI 128, Ricoh 8/8/32, LG x40, LAN GF100TXRIII, PowerMagic Radeon 7500 128MB DDR (core 270, memory 230)

Popracuj nad tym. Marnie to wyglada :/

Zdecydowanie marnie, ja na swoim 64mb wycisłem 5000 marków z groszami no i ty masz szybsze pamięci na grafie bo ja mam deflaut 200Mhz. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie marnie, ja na swoim 64mb wycisłem 5000 marków z groszami no i ty masz szybsze pamięci na grafie bo ja mam deflaut 200Mhz. :(

Tja, ale na jakim procu i calej reszcie bebechow!

U mnie krecenie rdzenia i pamieci karty niewiele juz daje, ale jak podkrece procka, to troche i owszem. Z tego wniosek, ze mi proc karte dlawi :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mehow ma GF podkręconego na ustawienia lepsze niż ma GF TI4600

Przemysl to.

Co mam przemyśleć???Dziwny jesteś...

Widzisz, że w podpisie ma GF4 Ti 4200 250/500@325/610, czy muszę ci to wytłuszczyć? Pozdrawiam i zalecam wizytę u okulisty :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mehow ma GF podkręconego na ustawienia lepsze niż ma GF TI4600

Przemysl to.

Po chwili zastanowienia zwracam Ci honor. Przepraszam, ustawienie GF4 Ti 4200 250/500@325/610 to jednak na pamięciach gorzej o 40MHz niż ma GF4 Ti4600, ale na rdzeniu lepiej o 25MHz. Tak więc wychodzi prawie na to samo :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja zaraz jak sciagne 3dmarka bede mial ok 13000 punktow i bede najlepszy:)

Ja na konfigu jak niżej w teście default (det. 40.72, 3DMark2001SE b330) mam około 11,5k, więc u siebie tyle co napisałeś raczej nie wyciągniesz. Dla porównania na niekręconym P4-2,53GHz i R9700 miałem wynik około 13,7k
A ile miałeś na podkręconym procku i na ile go podkręciłeś? Ja na tym samym konfigu (proc na @2,85 - karta nie kręcona mam 14234)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...