Skocz do zawartości
Nessay

3DMARK 2001SE kto da więcej??

Rekomendowane odpowiedzi

No to kolo jesteś po prostu zajebisty instalować detonatory dla karty ATI to pewnie dlatego ci to tak szybko chodzi :lol:

Sorki poje...mi sie z nVidia ale tak glebiej wejsc w to to moze i by szybciej chodzilo :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie liczą się numerki tylko komfort gry

na systemie powyzej 10k nie da sie grac - po co mi to?

Musisz ta mysla bardziej rozwinac bo nie tylko ja nie zrozumialem :P

proszę bardzo: masz 2500 na kompa - składasz go żeby mieć najwyższy 3Dmark czy żeby grac komfortowo?

 

w 1 przypadku kupujesz P4 1.8 krecisz na 2.4G 128DDR i GF4/R8500

w 2 przypadku R9700 A1.7 i 512SDRAM

 

na pierwszym kompie nie da się grac w BF-a w 1024x768x32 - na 2 w 1600x1200x32 + 8xAnizo masz komfort

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie liczą się numerki tylko komfort gry

na systemie powyzej 10k nie da sie grac - po co mi to?

Musisz ta mysla bardziej rozwinac bo nie tylko ja nie zrozumialem :P

proszę bardzo: masz 2500 na kompa - składasz go żeby mieć najwyższy 3Dmark czy żeby grac komfortowo?

 

w 1 przypadku kupujesz P4 1.8 krecisz na 2.4G 128DDR i GF4/R8500

w 2 przypadku R9700 A1.7 i 512SDRAM

 

na pierwszym kompie nie da się grac w BF-a w 1024x768x32 - na 2 w 1600x1200x32 + 8xAnizo masz komfort

Dziwne, ja gralem w BF1942 bez problemu w 1024x768 32bit, detale na max, AFx16, na XP1600+@1800+ 512 DDR PC2700 R8500@300/600.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nom z WC to jasna sprawa, swoja droga chyba ci zaraz pechez pusci z takiego podniecenia tym Moim wynikiem :)

Mi chodzi o to że sciemniasz z tym swoim sprzętem i tyle :P

840 dla pamięci jasne i 2800mhz dla proca chyba na azocie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wierzysz ze dla pamieci sie da 840 MHz wyciagnac, slyszalem ze jakis chlopak 870MHz wyciagnal na Radku 9700 PRO oki z XPkiem to moze przesadzilem 2794MHz ale zaokraglilem do 2800

Ta jasne buhaha!Żeby wyciągnąc 2800mhz stabilnie trzeba chłodzić przynajmniej freonem i dać screna żeby ktoś uwieżył ! A żeby ponad 800 z pamięci wycisąć trzeba niezłego V-moda zrobić !Jakbyś miał taki sprzęt już dawno byś linka do copare dał !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL 2800mhz, ales zaokraglil.

Podaj link do 3dmarka bo nie uwierze ;)

 

Chyba na LN nawet nie podkrecili zadnego antka do 2800mhz.

A radka 9700 pro najbardziej wykreconego widzialem na 450/800, WC + mody napiecia na rdzen i pamieci.

 

Rozumiem, ze ty tez masz zwiekszone napiecie na swoim radku?? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta no co ty? W maliny was wpuszczam...hehehehe jakby nikt nie wiedzial ze XP2800+ to jeszcze sie produkuje hehehhe, a co do grafy to 800MHz bez WC nie da rady wiec sie troche posmialem chociaz heheheh

Owszem Xp2800+ jeszcze sie produkuje i będzie sie produkowało jeszcze jakiś czas . Na razie niema sensu go wycofywać z produkcji ! W maliny mnie sie nieda wpuścić odrazu wiedziałem że ściemniasz jak tylko zobaczyłem twój podpis i te detonatory buhaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta no co ty? W maliny was wpuszczam...hehehehe jakby nikt nie wiedzial ze XP2800+ to jeszcze sie produkuje hehehhe, a co do grafy to 800MHz bez WC nie da rady wiec sie troche posmialem chociaz heheheh

Owszem Xp2800+ jeszcze sie produkuje i będzie sie produkowało jeszcze jakiś czas . Na razie niema sensu go wycofywać z produkcji ! W maliny mnie sie nieda wpuścić odrazu wiedziałem że ściemniasz jak tylko zobaczyłem twój podpis i te detonatory buhaha

Ta a jak bym Ci wynik w 3DMArku 2001 Se pokazal z tymi 17k to ciekawe jak bys wtedy zareagowal, napewno inaczej niz teraz, hehehe

Ale czesc forumowiczów na pewno sie na tym wachnela :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbysmy ci kazali wpisac cos po polsku w description, to juz by ci rura zmiekla ;)

mozesz jasniej???

Jaśniej sie nie da .Po prostu jakbyś dał jakiś wynik np.17k to byśmy nie uwierzyli dopóki byś nie napisał w descryiption coś po polsku np.<span style="color:red;">[ciach!]</span>a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ten konfig to z glowki bralem a nie z jakies strony, myslisz ze na stone to mi sie chcialo wchodzic? Z tego co wiem to ludzie na PIV2,4@3,2 i RAdku 9700PRO to 12-13k kreca gora a slowo "Pamięć" czy "rdzeń" to nie po polsku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ten konfig to z glowki bralem a nie z jakies strony, myslisz ze na stone to mi sie chcialo wchodzic? Z tego co wiem to ludzie na PIV2,4@3,2 i RAdku 9700PRO to 12-13k kreca gora

Dobrze sie czujesz ? Ja na 9500pro i Athlon 1700+@2000+ mam 12 600 pkt . http://service.futuremark.com/compare?2k1=5406053

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ten konfig to z glowki bralem a nie z jakies strony, myslisz ze na stone to mi sie chcialo wchodzic? Z tego co wiem to ludzie na PIV2,4@3,2 i RAdku 9700PRO to 12-13k kreca gora a slowo "Pamięć" czy "rdzeń" to nie po polsku?

Chyba zakończe z tobą dyskusje bo coś nie kontaktujesz !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ten konfig to z glowki bralem a nie z jakies strony, myslisz ze na stone to mi sie chcialo wchodzic? Z tego co wiem to ludzie na PIV2,4@3,2 i RAdku 9700PRO to 12-13k kreca gora a slowo "Pamięć" czy "rdzeń" to nie po polsku?

To zobacz mój wynik pIV2,4@2,4 i nie R9700Pro a tylko Ti4200...( http://service.futuremark.com/compare?2k1=5379746 ) Gościu... :!: Zmień rzeczywiście forum, bo słownictwo niewątpliwie się zmieni :twisted:

I nie gadaj bzdur, że to tylko dla jaj, bo miałeś nadzieję, że nikt się nie kapnie :wink: Jesteś bigLOL+bigLAMA, który ma 386SX i nie wie co to NVIDIA ani ATI :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ten konfig to z glowki bralem a nie z jakies strony, myslisz ze na stone to mi sie chcialo wchodzic? Z tego co wiem to ludzie na PIV2,4@3,2 i RAdku 9700PRO to 12-13k kreca gora a slowo "Pamięć" czy "rdzeń" to nie po polsku?

To zobacz mój wynik pIV2,4@2,4 i nie R9700Pro a tylko Ti4200... Gościu... :!: Zmień rzeczywiście forum, bo słownictwo niewątpliwie się zmieni :twisted:

I nie gadaj bzdur, że to tylko dla jaj, bo miałeś nadzieję, że nikt się nie kapnie :wink: Jesteś bigLOL+bigLAMA, który ma 386SX i nie wie co to NVIDIA ani ATI :lol:

Jak masz siakis problem to do psychiatry idz inazwiskiem Administrator Lisek jasne?! Tak wogóle roznice rozpoznaje C*** i nie chrzan mi tu bo moja Ti4200 wykrecilem na 300@610 I co teeraz a w #DMARKU to mam 9700MARków prawie z procem 1,4@1,56 I co miekniesz bo ci sie chyba twarz zamknela. :twisted: :evil: Jak ci malo wo cosik jeszcze moge napisac a taki sprzet co ponize se wymyslilem aby zaszpanowac, choc CAviara 80GB z 8MB Bufforem (jesli wiesz co to takiego) mam i 512 DDR3200 tez mam a t owszystko na tym Solteku! I co teraz powiecz cwaniaku ? nie madrzyj sie

 

P.S. A ten wynik to pikny uzyskales

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...