Skocz do zawartości
Nessay

3DMARK 2001SE kto da więcej??

Rekomendowane odpowiedzi

To będę musiał popracować nad swoim systemem i ustawieniami sterowników. Kaeres ma Win XP a ja mam 98SE. Win XP chyba daje nieco większy wynik. Ale to i tak bardzo dobrze jak na Celerona 1,62GHz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha, ale mnie szczerze rozsmieszyles Rafal - thx :D:D:D

Dzieki za slowa uznania.

Kosmos zmus mnie do jeszcze wiekszego wysilku (czyt. pokonaj mnie, a jeszcze bardziej sie postaram) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha, ale mnie szczerze rozsmieszyles Rafal - thx :D:D:D

Dzieki za slowa uznania. 

Kosmos zmus mnie do jeszcze wiekszego wysilku (czyt. pokonaj mnie, a jeszcze bardziej sie postaram) :D

To będzie trudne, u mnie chyba dysk nie wytrzymuje więcej na PCI niż 38MHz, więc mogę podkręcić tylko do 1,95GHz najwięcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eetam. Barak powinien wytrzymać 40MHz PCI. Przecież jego brat U6 biega na.... 45MHz bardzo luźno :) Zawsze możesz od kolegi pożyczyć na jeden dzień dysk jakiś. Zainstaluj na nim czystego WinXP, dorzuc SIS AGP Driver 1.12, dopal najszybsze "dętki" i gotowe :) Mobo masz wporzo więc dawaj od razu 1.85v i do góry z FSB :) Może, za dużo podpowiedziałem, ale zawsze "kibucuje" się słabszym :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie, ze to nie HDD. Nawet Baraki wytrzymuja ponad 40Mhz.

Jak sie objawia to, ze komp nie wstaje ?

Wogole POSTa nie masz, wyje cos, nie wczytuje windowsa ?

Acha, tylko pobij mnie o jakis konkretny wynik (minimum 200 pkt). To nie zabawa w blad pomiarowy :D

Acha, sprubuj jeszcze z ustawieniami w programach tweakujacych. Tez mozna pare 3dmarkow wyciagnac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie, ze to nie HDD. Nawet Baraki wytrzymuja ponad 40Mhz.

Jak sie objawia to, ze komp nie wstaje ?

Wogole POSTa nie masz, wyje cos, nie wczytuje windowsa ?

Acha, tylko pobij mnie o jakis konkretny wynik (minimum 200 pkt). To nie zabawa w blad pomiarowy :D

Acha, sprubuj jeszcze z ustawieniami w programach tweakujacych. Tez mozna pare 3dmarkow wyciagnac.

To jest właśnie dziwna sprawa, że komp wstaje, windows się uruchamia, można przeglądać foldery. Dopiero jak włączam 3DMark-a to powraca do windowsa albo czasami wyskakuje niebieski ekran.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zasilacz za słaby. Z GF2 miałeś ma 2.1GHz, a teraz masz max. 1.9 ? Wniosek nasuwa się sam. Za mało prądu. Więc zasilacz.

Na pewno. Mam zasilacz 250W. A może to przez sieciówkę, jak miałem GF2 to nie miałem sieciówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...