Skocz do zawartości
Nessay

3DMARK 2001SE kto da więcej??

Rekomendowane odpowiedzi

Też się dopiszę.

4600, ale muszę zmienić stery, bo jadę na oryginalnych, nawet nie wiem co tam dali, przed godzinązałożyłem dopiero grafę.

Ale po przesiadce z S3Savage 3D to i tak jestem na razie w szoku.

Wymieniłem stery z 14.62 (oryginalne) na 29.42 i teraz mam 6100.

Czy to jest normalne, taki przyrost od samych sterowników.

Pozdr.

Też tak miałem choću mnie przyrost był tylko 150 ptk.Ale zakładając że mam leciwą tnt2m64 to przyrost wyniósł ok. 20 %.pokombinuj jeszcze z dentkami i może znajdziesz jeszcze wydajniejsze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się dopiszę.

4600, ale muszę zmienić stery, bo jadę na oryginalnych, nawet nie wiem co tam dali, przed godzinązałożyłem dopiero grafę.

Ale po przesiadce z S3Savage 3D to i tak jestem na razie w szoku.

Wymieniłem stery z 14.62 (oryginalne) na 29.42 i teraz mam 6100.

Czy to jest normalne, taki przyrost od samych sterowników.

Pozdr.

Też tak miałem choću mnie przyrost był tylko 150 ptk.Ale zakładając że mam leciwą tnt2m64 to przyrost wyniósł ok. 20 %.pokombinuj jeszcze z dentkami i może znajdziesz jeszcze wydajniejsze...
Wiesz co, tak na serio to wszystkie gry chodzą mi płynnie przy max. det. na 1280x1024 (GTA3D, Colin2 itp.) tak że jak mam się bawić ze sterownikami tylko po to żeby wycisnąć jeszcze jakieś 200pkt. to szczerze mówiąc mi się nie chce, a z mojego sprzętu już wiecej raczej nie wycisnę (za słaby procek i to on zwalnia system). Będę się martwił za 2-3 miesiące jak wyjdą jeszcze bardziej wymagające gierki.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cholera panowie umnie chyba cos nietak ja mam zaledwie 1025 na:

Pentium III 733

Gf 2 MX 200 32 tv out :cry:  :(

To tylko ten badziewny mx200. Raczej wszystko wporzo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cholera panowie umnie chyba cos nietak ja mam zaledwie 1025 na:

Pentium III 733

Gf 2 MX 200 32 tv out :cry:  :(

Zdecydowanie za mało.POdkręć go to zobaczysz.POwinno być chociaż z 15-20 % więcej.Ja na mojej rivie mam koło 1100.Więc kaeres się myli mówiąc że wszystko jest ok.

Użyj powerstripa i powolutku zwiększaj pamięci i rdzeń .Jak pojawią się artefakty to nieznacznie "schodzisz" w dół.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cholera panowie umnie chyba cos nietak ja mam zaledwie 1025 na:

Pentium III 733

Gf 2 MX 200 32 tv out :cry:  :(

Zdecydowanie za mało.POdkręć go to zobaczysz.POwinno być chociaż z 15-20 % więcej.Ja na mojej rivie mam koło 1100.Więc kaeres się myli mówiąc że wszystko jest ok.

Użyj powerstripa i powolutku zwiększaj pamięci i rdzeń .Jak pojawią się artefakty to nieznacznie "schodzisz" w dół.

Mowimy o niepodkreconym wiec sie nie myle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po dlogich i ciezkich bojach udalo mi sie was wszystkich przebic na glowe

moj dzisiejszy wynik:  2 slownie DWA  i co wy na to  :lol: 

test trwal dwie godziny 45 min  8O 

 

kto da MN IEJ???????

co dwa bo coś nie kumam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiesz????? - po prostu DWA PUNKTY w 3DMark-u 2001se

staralem sie jak moglem - jednego punktu ni jak nie moglem uzyskac.....

Wiesz co Ty piszesz ?

Jakie dwa pkt w 3dmark2001 ?

Nie da sie uzyskac dwoch pkt w 3dmark2001. I dlaczego tyle test trwal ? Czyzbys zapuscil zapetlonego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiesz????? - po prostu DWA PUNKTY w 3DMark-u 2001se

staralem sie jak moglem - jednego punktu ni jak nie moglem uzyskac.....

Wiesz co Ty piszesz ?

Jakie dwa pkt w 3dmark2001 ?

Nie da sie uzyskac dwoch pkt w 3dmark2001. I dlaczego tyle test trwal ? Czyzbys zapuscil zapetlonego ?

Bo zapuściłem 3DMarka pod [brzydkie określenie na linuksa]em przez emulator wingrozy - i z tąd takie wyniki :D :D :D :D - po prostui troszke spowalnia.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowiemam tego Powerstripa ale zabardzo niewiem co i jak ;-(

Tomasir piszesz że: Użyj powerstripa i powolutku zwiększaj pamięci i rdzeń .Jak pojawią się artefakty to nieznacznie "schodzisz" w dół. Czy mógłbys mi to wytłumaczyc troszeczkę dok,ładniej nieznam się zadobrze a niechciałbym czegos spiepszyc, doszedłem do takiej zakładki Clock controls i tam sa takie 2 suwaki jeden Engine clock a drugi Memory clock w pierwszym mam ustawione 175,00MHZ a w drugim 140MHZ czy oto chodzi to mam zwiększać ??? acha i co to jest "Artefakty i poczym to poznam "Przepraszam za takie lamerstwo ale naprawde robie to pierwszy raz :wink:

 

Pozdrówka

 

ALEX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowiemam tego Powerstripa ale zabardzo niewiem co i jak ;-(

Tomasir piszesz że:  Użyj powerstripa i powolutku zwiększaj pamięci i rdzeń .Jak pojawią się artefakty to nieznacznie "schodzisz" w dół. Czy mógłbys mi to wytłumaczyc troszeczkę dok,ładniej nieznam się zadobrze a niechciałbym czegos spiepszyc, doszedłem do takiej zakładki Clock controls i tam sa takie 2 suwaki jeden  Engine clock a drugi Memory clock w pierwszym mam ustawione 175,00MHZ a w drugim 140MHZ czy oto chodzi to mam zwiększać ??? acha i co to jest "Artefakty i poczym to poznam "Przepraszam za takie lamerstwo ale naprawde robie to pierwszy raz :wink: 

 

Pozdrówka

 

ALEX

To masz zwiększać pomału i nie dużo i po każdym zwiększeniu pograj z 15 minut w quake 3 i zobacz czy nie ma artyfaktów.

Artyfakty to są tak zwane plamy kropki na ścianach...

Sa wynikiem przegrzewania się karty.

Jak je zobaczysz to zmniejsz częstotliwosć podkręcania na mniejszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowiemam tego Powerstripa ale zabardzo niewiem co i jak ;-(

Tomasir piszesz że:  Użyj powerstripa i powolutku zwiększaj pamięci i rdzeń .Jak pojawią się artefakty to nieznacznie "schodzisz" w dół. Czy mógłbys mi to wytłumaczyc troszeczkę dok,ładniej nieznam się zadobrze a niechciałbym czegos spiepszyc, doszedłem do takiej zakładki Clock controls i tam sa takie 2 suwaki jeden  Engine clock a drugi Memory clock w pierwszym mam ustawione 175,00MHZ a w drugim 140MHZ czy oto chodzi to mam zwiększać ??? acha i co to jest "Artefakty i poczym to poznam "Przepraszam za takie lamerstwo ale naprawde robie to pierwszy raz :wink: 

 

Pozdrówka

 

ALEX

Do wykrywania artefaktow posluzy ci program Artifact Tester

www.nvidia.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...