Skocz do zawartości
Szczur3K

Wc By Szczurek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, z okazji że zamieniłem się z kumpel obudowami na big towerka na dodatek mój TT niemiłosierni hałasuje i już dawno zamierzałem się ze zrobieniem WC więc wczoraj byłem na zakupach w Cooling.pl :) Na razie kupiłem tylko pompkę Black Water Silent Pump i chłodniczkę też Black Water Advenced 122 rev. 2.0.

 

Dołączona grafika

 

I obudowa (przód źle złożony bo tylko do zdjęcia :) )

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Na górze będzie zamontowana chłodnica z dwoma wentylami na 5V. Na froncie docelowo (jak zmieni się grafika) będzie jeszcze jedna chłodnica ale 1x120 + wentyl też na 5V, a na tyle będzie 8x8 również na 5V :) Pompa będzie w zatokach 3.5 a dysk powędruje na górę. I teraz co sądzicie o takim rozmieszczeniu i obiegu powietrza??

 

Teraz waham się nad wyborem bloku. Mój procek to Athlon XP 3.0@3.2. W najbliższym czasie nie zapowiada się na zmianę... Myślę o X3Nie albo Urielu II, ewentualnie Nukleon V2. Który z nich byłby najlepszy?

 

Obudowa będzie trochę przerabiana i przemalowana ale o tym później :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozatym jezeli chłodnica ma byc na górze to wentyle maja wypompowywac !!

Juz dawno udowodniono na tym forum, że to nie ma większego znaczenia. Na logikę rzecz biorac, masz rację. Różnicy w stopniach praktycznie nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otwór na górze już wycięty, zostało tylko ładnie go obrobić. Gdyby nie to że padły mi kości to już by było WC zrobione bo nie musiałbym kasy wydawać ale za to mam Corsairy 2x512 XMS CL2 :) Co powiecie o Urielu II na mojego proca?? Nada się do oc??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już jakiś czas temu zlożylem te chlodzenie jako tako żeby tylko chodzilo jednak po tygodniu mobo wraz z grafiką się spalilo :damage_wall: Tu macie fotki tego co bylo:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Ogólnie jak na pierwszy raz chyba nie najgorzej mi wyszlo zwlaszcza że nie bylo wykończone,jedyne co mnie strasznie wkurzylo to te dupne weżę.... Muszę se lepsze sprawić.

 

Niedlugo nowe fotki jednak już na nowej platformie :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie to że padły mi kości (...) nie musiałbym kasy wydawać...

... mobo wraz z grafiką się spalilo...

Wszystko OK- ale nie czas już czasami zainwestować w jakiś solidny/firmowy zasilacz? Edytowane przez pc_max

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...