Skocz do zawartości
sieniek

Zestaw Z Apollo.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Wlasnie chcialem zamowic komputer na apollo.pl patrze na plyte foxconn p35a i pisze [AMD][775] Płyta Foxconn P35A to znaczy ze ta plyta nie bedzie pod c2d E2160 ? Ona jest pod amd :| ?

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też znam przypadek z cenami w Apollo w Rzeszowie. Ale swoją drogą oddziały apollo i sklep internetowy to zupełnie co innego(tak jakby odrębne sklepy).

A w rzeszowie to już jest masakra.... chciałem kupić zasilacz i nie ma tego co bym chciał, no to wybieram inny, nie ma. Mówie że chcę zamówić, to gościu mówi, że to towar nietypowy i nie może powiedzieć na kiedy będzie. A jak tu bez kompa żyć:)

Poszedłem do innego sklepu i obsługa całkiem inna, gościu się spytał do jakiego kompa, doradził, pogadaliśmy z 15 minut, chociaż wszedłem do sklepu już po 18. Tak powinny wyglądać sklepy komputerowe, a nie tak jak apollo, ale szkoda słów...

 

PS: w rzeszowie rozwala mnie taki młody gościu w okularach z obsługi, jak chciał ze mnie zedrzeć 20zł na pamięciach, to co wyprawiał to się w głowie nie mieści.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pare gratów kupowałem w apollo (BB) i mieszane mam uczucia. Z kosztami to jest tak że jak sie zamawia przez neta to przesyłka 13zł a jak przez sklep jeśli nie majatowaru na stanie to 7zł - <_< troche chore bo np sirius nic nie pobiera (ale i nie mają w BB sklepu ino klitke 2x2 :D ). Jeśli chodzi o wciskanie to ja tam zawsze wpadam, pytam o to co mnie interesuje jak nima to gonie gdzie indziej :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już kilka zestawów do pracy zamawiałem w apollo (kraków), z tego jeden niedawno. Jak przyszedłem do sklepu to już niektórych części które wybrałem nie było, nie wciskali mi nic innego ale powiedzieli że za 2-3 dni będą i wtedy mi złożą, za jakieś 5 dni odebrałem komputer. Nie wiem czy ze wszystkimi częściami tak jest

 

Przy okazji, mam złożyć kumplowi komputer w apollo, tani ale do pogrania

2140 lub 2160

2x1GB goodram

8600GT sonic +

dysk WD 250GB albo 320GB

zasilacz MC-400

DVD samsung

 

Generalnie z zestawów Sysaka

tylko płyta by się trochę tańsza przydała a w apollo nie ma Gigabyte P31 DS3L

co innego w miarę taniego z oferty apollo można by wstawić

OC będzie ale raczej nie za duże powiedzmy do 2,5 GHz może trochę więcej jakby dobrze szło, pewnie będzie tak że na starcie mu powiedzmy te 2,5 GHz ustawie i już tak zostanie

może GB P35-DS3L za 284? choć wolałbym żeby cenowo było na poziomie P31

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Mck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też znam przypadek z cenami w Apollo w Rzeszowie. Ale swoją drogą oddziały apollo i sklep internetowy to zupełnie co innego(tak jakby odrębne sklepy).

A w rzeszowie to już jest masakra.... chciałem kupić zasilacz i nie ma tego co bym chciał, no to wybieram inny, nie ma. Mówie że chcę zamówić, to gościu mówi, że to towar nietypowy i nie może powiedzieć na kiedy będzie. A jak tu bez kompa żyć:)

Poszedłem do innego sklepu i obsługa całkiem inna, gościu się spytał do jakiego kompa, doradził, pogadaliśmy z 15 minut, chociaż wszedłem do sklepu już po 18. Tak powinny wyglądać sklepy komputerowe, a nie tak jak apollo, ale szkoda słów...

 

PS: w rzeszowie rozwala mnie taki młody gościu w okularach z obsługi, jak chciał ze mnie zedrzeć 20zł na pamięciach, to co wyprawiał to się w głowie nie mieści.

Mnie też to irytuje; częściej opłaca się coś zamówić coś w apollo.pl + opłacić koszty przesyłki niż kupować w Rzeszowskiem apollo co jest dla mnie "z deka paranoją" ceny również nie można sprawdzić przez neta w Rzeszowskim oddzialen tylko trzeba tam iść :mur: z dostępnością sprzętu również jest podobnie apollo.pl może coś mieć a w Rzeszowskiem oddziale zamówienie czegoś to już staje się niemożliwe :mur: ; generalnie w Rzeszowie ciężko coś kupić dlatego większość swojego sprzętu PC kupuje przez neta ponieważ zazwyczaj "u nas" zazwyczaj czegoś nie ma albo jest sporo droższe z Rzeszowskich sklepów to u mnie no. 1 jest Zeto Rzeszów. - miła obsługa; BEZPROBLEMOWE REALIZOWANIE GWARANCJI; i na zamówienie prawie wszystko idzie ściągnąć; z cenami nie jest "różowo" ale dość często można próbować negocjować ceny. :)

 

Generalnie jeżeli wchodzę do sklepu to zazwyczaj wygląd to tak: proszę o jakiś element to koleś sprawdza z 1-15 min czy jest w cenniku (spotkałem się również z tym iż sprzedawca szukał 20 min jednego elementu w cenniku :lol2: ) zazwyczaj sie okazuje że czegoś nie mają i nie wiadomo na kiedy ściągną. (to w optymistycznej sytuacji; czasem nie mają czegoś w cenniku i niewiedzą co to jest...) następnie zazwyczaj sprzedawca "proponuje coś lepszego wg niego" i ja dziękuje za to...

 

Z drugiej strony czy można mieć pretensję do sprzedawców że proponują podobny sprzęt do tego którego oczekujemy; dla zwykłego użytkownika to raczej bez znaczenia czy będzie miał kompa 5-10% wydajniejszego, różnicy podczas normalnego użytkowania raczej nie zauważy a jak będzie miał za wolny komputerek to go wymieni na nowy...

 

 

"Rynek entuzjastów" komputerowych to już zupełnie co innego dla mnie np. różnica pomiędzy Galaxy 7600GS GDDR3 a Gigabyte 7600GS na DDR2 czy AMD Athlon 5200+ o oznaczeniach ADA5200IAA6CS a ADO5200IAA6CZ jest ogromna. Nie wymagam od sprzedawców znania specyfikacji każdego podzespołu który sprzedają w sklepie ale choćby pasowało by wiedzieć że nie każda karta np. z napisem 8600GT to to samo...

 

W apollo jak sie idzie do sklepu to okazuje sie ze towar jest znacznie droższy niż na stronce, przynajmniej tak jest w Rzeszowie.

Druga sprawa to zawsze proponują jakieś złomy a nie to co klient potrzebuje.

Kupowanie przez internet a kupowanie w oddziale innym niż Krakowski to 2 różne sprawy - takie info dostałem od sprzedawcy...

Edytowane przez Spookie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swojego kompa zamawiałem a apollo.pl w poniedziałek. Musieli zamówić wyntylator i zasilacz. Wysłali paczkę w piątek a dostałem ją w poniedziałek przed 10 rano (w weekend nie transportują). Od zamówienia do dostarczenia tydzień z czekaniem na części. Pamięci były w pudełku razem z kartą schowane czego nie zauważyłem przy odbiorze więc radze dobrze poszukać jakby coś się nie zgadzało. :D

... Ale swoją drogą oddziały apollo i sklep internetowy to zupełnie co innego(tak jakby odrębne sklepy)...

Tak samo w innych sklepach np. Shift w Szczecinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...