Skocz do zawartości
Bubby

EPOX 8RDA+ i duży problem!! -POMOCY

Rekomendowane odpowiedzi

potwierdzam jedyny problem dla mnie jaki wyniknął z używania tej płyty to chyba te miejsca podłączania dysków a tak wszystko śmiga

teraz dałbym za nią DURZO więcej :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mialem pamieci seiteca, inifeona, elixira , i jakie Jetramy. Gdy sa na 266 to wszytko jest ok, ale tylko jad dam tryb 333 ( czyli tyle ile pamiec to odrazu sie wszytko sypie w windowsie K**** .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez nie mam problemów... powiem wiecej to jest pierwszy komp jaki złozyłem sam od podstaw nigdy sie tym zabardzo nie intersowałem.. odkad jakis pacan nie chciał odemnie za usunięcie bad sektorów z 13 GB dysku 350 złotych :evil: poczytałem sobie forum co i jak najlepiej i teraz mam to co w podpisie poraz pierwszy tez sam sie bawiłem w biosie ..to very easy wystarczy wziąs instrukcje obsługi i troche poczytac tam jest naprawde wszystko zajebiscie prosto opisane, poza tym troche pomogli mi uczesnicy forum którym bardzo dziekuje.. wszystko chodzi od paru dni bezprzerwy i ni sie nie dziej oprucz tego ze jakis mmswitch.ax mi jakies bledy robi w win XP :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

irnlng skoro jestes taki mastah powiedz mi jak rozwiazac moj problem z dzwiekiem. plyta oczywiscie 8rda+ rev 1.1, podczas kopiowania slysze jak "przegrywaja sie dane" ( oczywiscie wlaczone SS). problem ten nie wystepuje na live! 1024/5.1, ale niestety dalej wystepuje dzwiek "pradowy".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...