Skocz do zawartości
GenghisKhan

Excess-jeans

Rekomendowane odpowiedzi

1. przesadziłeś z rozmiarami.. Mam rozdziałkę 1280 (wierz mi że są ludzie którzy używają 800 :blink: ) ale mam okno nie na cały ekran bo nie lubię zmaksymalizowanych okien - i mi się strona nie mieści...

 

Ogólnie design przyjemny, tylko za szeroki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dokladniej???

jakie typo?

No typografia w contencie (menu i stopce też). Ja akurat unikam szeryfowych fontów, chyba 90% moich projektów to designy z samymi bezszeryfowymi fontami. Tutaj akurat może i szeryf pasuje ale na pewno nie w takiej kolorystyce i nie ten krój.

 

I faktycznie za szerokie - wcześniej nie zauważyłem nawet prawego menu :| Nigdy nie przekraszaj 1100px szerokości. Nawet jak ktoś ma dużą res ekranu 9ja mam 16001200) to raczej na pewno nie ma przeglądarki zmaksymalizowanej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozliwe ze za szeroki troche, ale przyjelismy ze wiekszosc userow juz ma 19" LCD (17" maja ta sama natywna rozdzialke)

 

ps. kolorkow tez raczej nie bede juz zmienial - podobaja sie takie klientowi

Edytowane przez genghiskhan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lay jest w porządku, ale kodowanie tragiczne. Sam wystrój strony poza samą grafiką jest bardzo słaby. Szerokość mimo wszystko jest za duża. Można spokojnie to ścisnąć. Tak czy siak nie ma tam nic takiego na stronie co wymagałoby takiej rozdzielczości.

 

Na razie ocena nie za wysoka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozliwe ze za szeroki troche, ale przyjelismy ze wiekszosc userow juz ma 19" LCD (17" maja ta sama natywna rozdzialke)

ta większość ma 19 :) Chyba w USA. NAwet jesli mają tą samą rozdzialke co 17, to dużo osób nie maksymalizuje okien bo to jest niewygodne przy dużych monitorach.. Jedna strona ma 1200 szerokości, inna 700 i widać tylko pionową kreskę :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...