Skocz do zawartości
shade

Netgear Wgr614v7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam problem z forwardowaniem portow, wydaje mi sie ze router olewa moje ustawienia i wciaz wszystkie porty zamyka.

 

Dołączona grafika

 

tylko 80 mi dziala (i to dopiero jak odpale mirande albo torrenta ktory teraz sila rzeczy leci przez 80)

czy wprowadze recznie czy z tego automatu widniejacego u gory tabelki - nie dziala

probowalem restartowac modem, ustawienia wprowadzalem na nowo, zmienialem zakres portow, ustawialem przedzialowo i nic to nie dalo

najgorsze jest to ze 2 dni temu wszystko smigalo jak nalezy

prosze o pomoc bo juz nie wiem czego sie chwycic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaktualizuj firmware do najnowszej wersji, V2.0.20_1.0.20 bodajże. Nie chcesz ustawić odrazu DMZ? bediesz miał odblokowane wszystkie porty. Wejdź do WAN Setup, zafajkuj Default DMZ Server i po prawej wpisz swoje IP komputera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

firmware jest najnowszy (i byl ale probowalem tez ze starsza wersja)

nie wiem co to DMZ ale po uczelni poczytam i moze rozwiaze moj problem

 

edit szybko zobaczylem w opcjach i widze ze to mnie zupelnie otworzy na swiat (wtedy pewnie wroce do softwarowego fw i tam zablokuje te ktorych nie uzywam)

 

 

 

edit

 

niestety wlaczenie DMZ nic nie dalo, wciaz porty sa zamkniete :/

Edytowane przez shade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...