Skocz do zawartości
Fredek

Msi P35 Neo2-fr/fir

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej nie radeon. Ja na nv też mam jakieś 7-8 pasków (ncq włączone). Nawet nie wnikam dlaczego bo mi to nie przeszkadza.

W końco odzyskałem swoją płyte :D Ponad 3 tygodnie w serwisie :/ Nawet sie nie dowiedziałem co padło, w każdym razie płyta ta sama.

Edytowane przez fazi86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, zastanawiam się nad tą płytką i jeszcze Abitem IP35 (ze wskazaniem na MSI). Z początku nie podobały mi się te oc'zworki, ale widzę że to drobnostka.

Martwi mnie inna rzecz, przeglądając temat widzę że wielu osobom te płytki padły i poszły na serwis. Czy to naprawdę zdarza się tak często z MSI? Abit wydaje się być zdecydowanie mniej awaryjny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Czy to normalne, że przy zamykaniu tej klapki od gniazda procesora, procesor lekko skrzypi?? Od razu mówię, że był dobrze osadzony w gnieździe tylko ta klapka ciężko szła.

Jeżeli komp odpalił bez problemu to nie ma się czym martwić.

 

 

Witam, zastanawiam się nad tą płytką i jeszcze Abitem IP35 (ze wskazaniem na MSI). Z początku nie podobały mi się te oc'zworki, ale widzę że to drobnostka.

Martwi mnie inna rzecz, przeglądając temat widzę że wielu osobom te płytki padły i poszły na serwis. Czy to naprawdę zdarza się tak często z MSI? Abit wydaje się być zdecydowanie mniej awaryjny.

Chyba nie aż tak wielu osobom. Co do padania to wydaje mi się że ogólnie jest tak samo jak z innymi mobasami.

No chyba że ktoś podaje na CPU 2V, tyle było u ciebie opo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, zastanawiam się nad tą płytką i jeszcze Abitem IP35 (ze wskazaniem na MSI). Z początku nie podobały mi się te oc'zworki, ale widzę że to drobnostka.

Martwi mnie inna rzecz, przeglądając temat widzę że wielu osobom te płytki padły i poszły na serwis. Czy to naprawdę zdarza się tak często z MSI? Abit wydaje się być zdecydowanie mniej awaryjny.

Jak każdemu producentowi tak i MSI zdarzą się sztuki które padną ;] Chyba że...ktoś katuje mobo to inna sprawa :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to była wina proca :D i nie było 2v ale 2.125v :P

juz dostałem nowy zamiast 2140 mam 2160 z mikroskopijnym radiatorkiem w komplecie jak w E8x00

Edytowane przez opo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złozyłem wczoraj komputer i niestety nie da sie uruchomic komputera,zasilanie jest dobrze podłaczone/wtyczkla 20pin+dodatkowa 4pin+dodatkowa 4 pin /,zasilacz sprawny,przycisk power dobrze podlaczony,po nacisnieciu jego nie ma zadnej reakcji,wentylatory sie nie właczaja,nic nie piszczy,komputer jest martwy,prosze o pomoc,bo ja juz nie potrafie nic wymyslec.wydaje mi sie ze proc albo plyta jest walnieta.

konfiguracja:

MSI P35 NEO2-FIR

procesor E2160

palit 8800gt

OCZ ddr 2 800mhz special ops

zasilacz huntkey 400w

Panowie moja plyta ozyła,przypadkiem znalazłem sposob na jej reanimacje,zwarłem przewody na zasilaczu /zielony i czarny/ ktore załaczaja zasilacz i mobo ruszyła,chodzi teraz bezblednie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to była wina proca :D i nie było 2v ale 2.125v :P

juz dostałem nowy zamiast 2140 mam 2160 z mikroskopijnym radiatorkiem w komplecie jak w E8x00

Ostatnio jak selekcjonowalem proce tez zauwazylem ze nowe serie maja juz ten mikroskopijny radiatorek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wygkąda ten mikroskopijny radiatorek?

Sporo tych proców przebieram, ale jeszcze nie widziałem radiatora w wersji mini.

 

edit:

ok, już znalazłem foty, śmieszny troszkę

Edytowane przez woj84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak woogle mam pytanie do tych ktorzy maja RAID'a...

 

czy macie tez tak... ze jak odpalacie komputer normalnie to wszystko laduje sie expresowo... ale potem jak dam uruchom ponownie... to po uruchomieniu ponownie plyta z 1 minute wykrywa dyski... po prostu stoi w oknie biosowym.... i potem naraz rach ciach leci dalej i wsyztsko normalnie...(bios 1.3)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to jest NB ? Bo nie wiem tez jakie napiecie dla niego ustawic :P

Mam nadzieje ze zrobiłem dobrą fotke :P

normalnie zabiłeś mnie tym pytaniem :mur: moja rada nie wciskaj "DEL" podczas postu, najpierw trochę poczytaj skoro zadajesz takie pytania, bo sądzę że wynikaja raczej z niewiedzy a nie z późnej pory... a tak serio to jest napięcie mostka półocnego(chipset-u) :-| a na ile masz to dokładnie ustawić tego Ci nikt nie powie bo każda płyta jest inna podnieś sobie o 2 oczka dla świętego spokoju do Twojego e2160 napewno starczy. Edytowane przez oliwer21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak woogle mam pytanie do tych ktorzy maja RAID'a...

 

czy macie tez tak... ze jak odpalacie komputer normalnie to wszystko laduje sie expresowo... ale potem jak dam uruchom ponownie... to po uruchomieniu ponownie plyta z 1 minute wykrywa dyski... po prostu stoi w oknie biosowym.... i potem naraz rach ciach leci dalej i wsyztsko normalnie...(bios 1.3)

Nie mam Raida tylko AHCL i czasem jak kręcąc kartą lub procem osiągnę bsoda lub freez to potem zatrzymuje się szukając dysku na pare sekund. Wydaje się, że freez ale po paru sekundach leci dalej. Robiłem też ctrl/alt/del i po tym leciało już bez zatrzymywania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie , które może wszystkich zaskoczyć B-)

jak przywrócić Dual-Boot ???

 

po wgraniu biosa 1,8b3 - nie mam już DB - początkowo sie bardzo cieszyłem

 

ale wczoraj chcialem na starym dysku P-ATA postawić LINUXa

który byłby podstawowym system i miałby startować jako pierwszy

 

niestety zaraz po uruchomieniu kompa nie widać tego dysku w Biosie i nie moge go ustawić jako startujący

zgaduje że P-ATA jest na innym kontrolerze, który jest inicjowany z opóźnieniem

stary dysk widać w systemie ale w biosie widać go dopiero restarcie

lub resecie wykonanym przed ładowaniem systemu (taki ręczny DB ;) )

 

moge sie mylić bo sprawdzałem to bardzo pobieżnie

no i w sumie nie zainstalowałem tego LINUXa

 

prosze o podpowiedź

czy dysk na taśmie P-ATA można ustawić jako startowy, biorąć pod uwagę że nie ma Dual-Boot'a ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak woogle mam pytanie do tych ktorzy maja RAID'a...

 

czy macie tez tak... ze jak odpalacie komputer normalnie to wszystko laduje sie expresowo... ale potem jak dam uruchom ponownie... to po uruchomieniu ponownie plyta z 1 minute wykrywa dyski... po prostu stoi w oknie biosowym.... i potem naraz rach ciach leci dalej i wsyztsko normalnie...(bios 1.3)

U mnie czasem z niewiadomych przyczyn nastąpi reset po którym, zazwyczaj bardzo długo wykrywa dyski w biosie( jakby jakieś opóźnienie w rozkręcaniu talerzem miały).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy z brakiem Dual boota na 1.83b to sprawdzone info? To naprawde najbardzije irytujaca rzecz w tej plycie. Nie wroc sa jeszcze Triple booty wcale nie z przkrecenia tylko dopiero za 3 razem sie bios pokazuje :lol: :D

Edytowane przez Eclipse

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...