Skocz do zawartości
Fredek

Msi P35 Neo2-fr/fir

Rekomendowane odpowiedzi

czy jest jakiś program, który pokaże mi aktualne vtt? bo jadę na auto i się zastanawiam jakie vtt ta mobo zapodaje, bo na e82 3,5 już nie chce wstać.

Sam nie możesz sprawdzić ustawiając napięcia, może to przez ram, ustaw większe napięcie lub poluzuj timingi, może trza dowoltować proca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crucial Ballistix wczoraj powędrowały na płyte. Odpaliła bez problemu :)

W tym tygodniu odbieram OCZ XTC memory cooler to zobacze ile poleca.

 

EDIT: zauwazylem ze moge miec problemy z umiejscowieniem tego chlodzonka miedzy 8800gts a noctuą.

Edytowane przez valdi200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OCZ XTC memory cooler pasuje na pamięci 4x1gb? tzn pokrywa 4gb?

I czy nie zahaczy o wentyl na procesorze bo widzę,ze u mnie odległość między kością a wentylem na procesorze jest ok1mm.Mam teraz nad ramem zawieszony wentyl 60mm na 5v i doskonale się sprawdza ram się bardzo schłodził można go wreszcie dotknąć i przytrzymać.Wcześniej parzył.

OCZ XTC memory cooler może by wyglądał lepiej i schludniej jak ktoś lubi mieć ładnie w budzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko w chwili obecnej jadę na 375x8 napięcie 1.370v NB bez zmian SB bez zmian pamiątki puszczone na 900Mhz 5-5-5-15-38-10-10-10-10 V2.1v i wszystko jest rock stable, jednak gdy ustawię szynę na 400Mhz to nawet podniesienie napięcia na procku, pamięciach i mostku nie przynosi rezultatu tzn komp wstaje, wchodzi do windy ale sypią się pamięci co jest dziwne bo na szynie 400Mhz pracują nominalnie 1:1 tzn 800Mhz. Doradźcie co jeszcze ustawic aby realna stała się praca na szynie 400Mhz - bo widzę że to jeszcze nie koniec możliwości mojego procka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hee działa ale na extremalnych ustawieniach tzn. 400x8=3.2Ghz 1.450v SB-def NB-def pamięć 1:1 4-4-4-12-38-10-10-10-10 2.3v

Ogólnie pamięć jest kupa - co też mnie podkusiło żeby kupić to padło.

Edit: czy może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego na szynie 400Mhz przy dzielniku 1:1 pamięć robi takie jaja ??? przecież de facto działa nominalnie - noo chyba że przy zmianie szyny zmienia sie coś jeszcze.

Edytowane przez MarKov

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hee działa ale na extremalnych ustawieniach tzn. 400x8=3.2Ghz 1.450v SB-def NB-def pamięć 1:1 4-4-4-12-38-10-10-10-10 2.3v

Ogólnie pamięć jest kupa - co też mnie podkusiło żeby kupić to padło.

Edit: czy może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego na szynie 400Mhz przy dzielniku 1:1 pamięć robi takie jaja ??? przecież de facto działa nominalnie - noo chyba że przy zmianie szyny zmienia sie coś jeszcze.

ogolnie to ponoc bajer jest taki tylko przy 1:1...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może wie dlaczego gniazdo CPU fan jest 4 pinowe. Do czego służy ten pin control i jak się ma do niego pin sensor? Bo może tu jest rozwiązanie problemu dlaczego mi nie działa kontrola obrotów. Chociaż mam wentylatorów sporo, a nie widziałem nigdy takiego 4 pinowego wtyku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam takie pytanie

w czwartek mam do odebrania wersje FR

ponoc pamieci Patriot + bios 1.3 = kiszka

jaka jest szansa, ze wlasnie na bios 1.3 trafie ?

czy wszystkie patrioty maja problemy ?

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może wie dlaczego gniazdo CPU fan jest 4 pinowe. Do czego służy ten pin control i jak się ma do niego pin sensor? Bo może tu jest rozwiązanie problemu dlaczego mi nie działa kontrola obrotów. Chociaż mam wentylatorów sporo, a nie widziałem nigdy takiego 4 pinowego wtyku.

standardowy ma 4pin, i sporo innych.

 

ja mam takie pytanie

w czwartek mam do odebrania wersje FR

ponoc pamieci Patriot + bios 1.3 = kiszka

jaka jest szansa, ze wlasnie na bios 1.3 trafie ?

czy wszystkie patrioty maja problemy ?

 

pozdrawiam

szansa ze trafisz na 1.3 w tej chwili jest raczej mala, chyba ze plytka troche lezakowala w sklepie w ktorym kupujesz. ja kupilem w komputroniku i mialem 1.4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 sprawy.

 

1. Na biosie 1.3 płytka odpala się bez problemu z E8400 i wszystko działa jak należy. Nie działa jedynie obniżenie mnożnika ;)

2. Podłączając wentyl do złącza przy PCI-E możemy regulować jego obroty za pomocą speedfana ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrocił na jakis czas bo DFI nie żyje :lol: :D

Nei.

 

Odwiedził Sectora w piątek z prockiem :P

 

No i jeszcze jedno: Zdarzają się płyty, które nie robią FSB 510 :lol: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... ja kupilem w komputroniku i mialem 1.4

dzieki za odpowiedz

pocieszyles mnie bo tez z komputronika biore i nie mieli jej na miejscu wiec powinna byc juz z nowszym biosem niz 1.3

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odpowiedz

pocieszyles mnie bo tez z komputronika biore i nie mieli jej na miejscu wiec powinna byc juz z nowszym biosem niz 1.3

 

pozdrawiam

 

Ja też tam brałem, dostałem 1.3. W dodatku płytka pojechała na serwis :lol2:

Życzę powodzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...