Skocz do zawartości
beginka

Hdd Regenerator - Dziwne Zachowanie

Rekomendowane odpowiedzi

Skanując dysk zewnętrzny HDD Tune wykryłam uszkodzony sektor (sektory?). http://img221.imageshack.us/img221/1734/hd...initiohtnj1.png

 

Sprawdziłam chkdsk i program znalazł mi 18 uszkodzonych sektorów. Nie jestem pewna czy naprawił. W logach jest informacja:

Adding 18 bad clusters to the Bad Clusters File.

Correcting errors in the Volume Bitmap.

Windows has made corrections to the file system.

 

No i teraz clue. Uruchomiłam Hdd regenerator. Program doszedł to tego miejsca, gdzie były te uszkodzone sektory, stanął na pół godziny, a potem zaczął skanować dalej. Nie wykrył żadnych uszkodzonych sektorów i nic nie naprawił. HDD Tune nadal przy skanie dysku wykazuje mi uszkodzenie. Chkdsk - nic. HDD regenerator uruchomiony po raz kolejny - znów staje na pół godziny w tym samym miejscu i rusza dalej nic nie naprawiając.

 

Czy ten program zaczyna naprawiać dopiero po przeskanowaniu całości? (bo ja przerwałam po kolejnych kilku GB za 'błędnymi' sektorami). A może jednak tych uszkodzeń już nie ma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Regenerator odrazu powinien naprawic. Jesli zatrzymuje sie na dlugi okres czasu to znaczy ze powierzchnia dysku moze byc uszkodzona trwale w sposob fizyczny i juz nic sie z tym zrobic nie da. Tylko gwarancja.

Przeskauj jeszcze dysk skandiskiem z opcja skanowania powierzchni i podrzuc screena ze SMARTA z programu Everest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...