Skocz do zawartości
adamo1592

[szukam]sterowniki Do Intel 82801gb Ich7 - High Definition Audio Controller [a-1] Pci.

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż dzisiaj siedziałem 5h próbując znaleźć odpowiednie sterowniki, a przede wszystkim, co zrobić, aby wszystko działało dobrze. Proszę o szczegółową instrukcję. Nie musi ona być dziś, jutro,chodzi tylko o to, abym ja, początkujący użytkownik komputera mógłbym to samodzielnie zrobić.

Opis urządzenia Typ

Intel 82801GB ICH7 - High Definition Audio Controller [A-1] PCI

Pole Wartość

Nazwa płyty głównej Gigabyte GA-8I945GMF

Zintegrowana chyba ta karta.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Trzeba jeszcze ręcznie zainstalować jedną z trzech łatek (odpowiednią dla systemu, którego używamy). Są na płycie w katalogu ze sterami dla dźwięku. Uprzedzając pytanie, które pewnie zadasz po kolejnych pięciu godzinach szukania, odpalamy każdą z łat po kolei, jak nie będzie odpowiednia, to wyświetli komunikat o niezgodności.

Edytowane przez luk1999

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Trzeba jeszcze ręcznie zainstalować jedną z trzech łatek (odpowiednią dla systemu, którego używamy). Są na płycie w katalogu ze sterami dla dźwięku. Uprzedzając pytanie, które pewnie zadasz po kolejnych pięciu godzinach szukania, odpalamy każdą z łat po kolei, jak nie będzie odpowiednia, to wyświetli komunikat o niezgodności.

Zrobiłem tak jak było trzeba. Jak ustawię głośniki bardzo głośno to słychać taki szum/zgrzyt. Co mogę zrobić? Co jest źle? Edytowane przez adamo1592

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ale grają (i zgrzytają) czy nie grają wogóle?

W Winampie jest odtwarzana muzyka(gość mówił, że to dowód, że sterowniki są dobrze zainstalowane), a w głośnikach słychać tylko zgrzyt. 0 muzyki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Oczywiście głośność w panelu sterowania jest ustawiona na odpowiedni poziom i nie ma zaznaczonego wyciszenia? Głośniki podpięte do zielonego gniazda? W innych odtwarzaczach jest tak samo?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

a weź zobacz czy kable dobrze podłączyłeś

3 dni temu głośniki działały, więc raczej są dobrze podpięte. Zainstalowałem sterowniki, które w google znalazłem i głośniki przestały działać.

Głośność ustawiona dobrze. Jak znajdę chwilę czasu to skoczę do kumpla i sprawdzę czy u niego działają. Chyba że można do radia podłączyć itp.?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta