Skocz do zawartości
AdamDyczkowski

Extremalne podkręcania Celka 900

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą skończyłem ekstremalne podkręcanie mojego kompa.

Mój celek 900 Coopermine SL633 cD0, 1,8V, pamięci Samsunga 133MHz CL3,na płycie PC-CHIPS M754LMRT+, wiatraczek 80x80 24V na 60x60 radiatorze, wentyl 60x60 17V na chipsecie

temp. w pokoju 4-5 stopni. Poszedł na 1377MHz. FSB 153, PCI 38,3.

http://dyczko0.w.interia.pl/1377.JPG 68KB

I nie mam zielonego pojęcia czemu dalej nie chce iść, temp. procka po 15 min w CPUBURN4 wynosi 21, chipsetu

23, pamiątki zimniutkie. I nie wiem co dalej nie wyrabia, według mnie chyba dysk bo przy 1405MHz wszystko pięknie bios się ładuje tylko już dysku nie czyta.

Gdzie mogę znależć jakiś ranking podkręcania Celków.

 

Adam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w nocy mam zamiar modlić się o to, żeby jutro była jeszcze niższa temp.  :lol: i wycisnę z niego tyle, że aż głowa będzie mnie boleć.

 

Adam

daj znac jak dojdziesz do 2ghz 8) :twisted: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie śmiej się jak osiągnie 1.429 będzie bosem. A Underclocking to tak do końca ni powód do dumy. To może każdy.

Mam rade dla kolegi. Jest droga ale ja tak kręciłęm PIII 650@1164 na więcej mi RAM nie pozwalał. Procek można schłodzić sprężonym powietrzem w Aerosolu trzeba tylko puszke odwrucić dysą do dołu cobacz jaki piękny efekt. Drogi ale skuteczny u mnie było -12 C i 2 C na chipsecie. Też się ze mnie śmiali że na CUSL-2 C szafe FSB zamknę. Dobrym patentem jest też WC zasilane z kranu z zimną wodą. Też daje dobre efekty.

Możesz poszaleć napięciem do 2.03 V będzie się wlączał potem już jakoś nie chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...