Skocz do zawartości
[yarazz]

Odtwarzacze mp3

E gupia ankieta ale niech bedzie ;P Wolalbys mp3 palyer na plyty cd czy pamiec flash ?  

2 użytkowników zagłosowało

  1. 1. E gupia ankieta ale niech bedzie ;P Wolalbys mp3 palyer na plyty cd czy pamiec flash ?

    • Jasne ze flash
      15
    • Jasne ze plyty cd
      18
    • Odtwarzacze mp3 sux
      1


Rekomendowane odpowiedzi

No wiec chcialbym kupic to co w temacie. Nie weim jednak czy zdecydowac sie na player odtwarzajacy plyty cd z muzą w mp3 czy taki pocket mp3 player z wymienialna pamiecia. Na Allegro widze tanie sprzeciki wiec moge sobie pozwolic nawet na ten z pamiecia flash. No wiec mam pytania: 32/64mb pamieci to troche za malo :( (A te z 20 gb dyskami kosztuja ponad 1000 zl :(. Czy da sie w jakis sposob zwiekszyc pamiec do okolo 1gb oczywiscie nak najmniejszym kosztem? A czy w playerach na plyty istnieje takie cos jak pamiec antywstrzasowa? I na ile starczaja baterie w obu typach odtwarzaczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie bym wolal taki malutki na flashe zamiast cdplayera tylko conajmniej 1gb muzy bym musial zmiescic i zeby conajmniej na 10 godzin wystarczaly baterie (jest jakis sposob na zlikwidowanie tej niedogodnosci? bo kupowanie baterii codziennie niezbyt mi sie podoba).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"]No wlasnie bym wolal taki malutki na flashe zamiast cdplayera tylko conajmniej 1gb muzy bym musial zmiescic i zeby conajmniej na 10 godzin wystarczaly baterie (jest jakis sposob na zlikwidowanie tej niedogodnosci? bo kupowanie baterii codziennie niezbyt mi sie podoba).

kup akumulatorki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja osobiscie posiadam samsunga na cd i nie zamienil bym go nigdy na taki z flashem or sth. no chyba ze na tego creativa z dyskiem. wszystko zalzey jak sluchasz muzyki. ja bym nie mogl wyjsc z jakims albumem na flashu bo za czesto mi sie humor zmienia w ciagu dnia i chce sluchac roznych klimatow. rozmiar mi nie przeszadza bo mam duze kieszenie 8) jesli masz zamiar z nim biegac czy jezdzic samochodem to chyba lepiej flash bo cd nie lubia za duzych wstrzasow. poza tym moj samsung zdecydowanie woli dobre plyty a nie jakies princosy i inny szit. baterie - oczywiscie tylko akumulatorki i dwie pary na zmiane. nie wiem ile wytrzymuja ale 6 godzin spox, bo moj odtwarzacz ma bufor 2mega i zatrzymuje cd po zapelnieniu go (oszczedza prad, ale jak za bardzo trzesiesz nim to nie zawsze zdazy rozkrecic plyte spowrotem :( i sa przerwy chwilowe). pewnie drozsze odtwarzacze sa jeszcze lepsze. ja kupilem swojego za 500 chyba w maju zeszlego roku w mediamarkcie.

 

jesli zdecydujesz sie na cd to razcej bym kupowal nowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest taka sprawa:

chcesz mieć mały odtwarzacz to kupujesz na flash'e

chcesz mieć możliwość stosowania tanich nośników i możliwość zabierania 10 płyt ze sobą i słuchanie z nich muzyki przez blisko rok to kupujesz na płyty.

karty flash są drogie, musisz łączyć odtw z kompem żeby kartę zapełnić, mało kogo stać na kilka kart, a nawet to każda ma max 64MB, płyta mieści 700MB, jest tania i dużo osób yak właśnie składuje swoje MP3.

czyli niby więcej jest za CD ale jest on 2 razy większy w każdym wymiarze !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem cd jest za duze, nie wygodny i nie poreczny, jesli juz mial bym takiego brac to wylacznie tylko z pilotem, ale i tak wole tego z flashem, ma te same funcje i jest o wiele mniejszy

co do porecznosci to juz mowilem. miesci sie w kieszeni spodni (tylnej), w kurtce albo w plecaku. i sorry ale jak bym mial codziennie rano ladowac karte muzyka to bym nigdy nie zdazyl do pracy ;] . nie obraz sie ale moim zdaniem odtwarzacze na karty sa (narazie) dla ludzi sluchjacych 4 kawalkow w kolko albo dla majacych duuuuzo kasiory. gosciu mowil ze chce malym kosztem powiekszyc pamiec wiec nie sadze zeby wywalil kase na 10 pamieci. imho niech wezmie na cd

 

oczywiscie ze pilot sie przydaje. najlepiej z lcd (moj go nie ma)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze zakup MP3playera z flashem jest chory. Mam Panasonica na CD. Czyta oczywiscie CD-A oraz RW a wielkoscia nie rozni sie od standardowego discmana...

 

Ile kosztuje Flash a ile czysty CD?

Czy to naprawde sie oplaca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MP3 Player na plyty 8mm to jest rowiazanie ;) - polaczenie malych romiarow i uniwersalnosci jak zwykle cd. Osobiscie wybralbym zwykly na cd 12mm masz muze, ktorej mozesz sluchac i na kompie i w discmanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MP3 Player na plyty 8mm to jest rowiazanie ;) - polaczenie malych romiarow i uniwersalnosci jak zwykle cd. Osobiscie wybralbym zwykly na cd 12mm masz muze, ktorej mozesz sluchac i na kompie i w discmanie.

jesli sie niemyle to te minidyski da sie "rozpakowac" i wrzucic do cd-romu itepe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MP3 Player na plyty 8mm to jest rowiazanie ;) - polaczenie malych romiarow i uniwersalnosci jak zwykle cd. Osobiscie wybralbym zwykly na cd 12mm masz muze, ktorej mozesz sluchac i na kompie i w discmanie.

Z ust mi to wyjoles, tylko nie 8MM a 8CM :D Ja bym bral wlasnie cos takiego Na plyty ale male.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MP3 Player na plyty 8mm to jest rowiazanie ;) - polaczenie malych romiarow i uniwersalnosci jak zwykle cd. Osobiscie wybralbym zwykly na cd 12mm masz muze, ktorej mozesz sluchac i na kompie i w discmanie.

Mam playera na płyty 8cm (Napa MCD380) i jest całkiem niezły. Wcześniej miałem na zwykłe, 12cm, ale był rzeczywiście za duży... Co do drugiej części - 8cm nie wsadzisz do kompa?!?!? Przecież wszystkie odtwarzacze komputerowe, może poza najstarszymi, mają możliwość wsadzenia płytek niewymiarowych (8cm, wizytówkowe itd). Moim zdaniem player 8cm to jedyny sensowny wybór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadm ARCHOS Jukebox 20 gb i jestem zadowolony. Tylko że jedyny minus to to że wolno się kopiuje z kompa. Przez usb [ nie obsługuje usb 2.0] Ale ogólnie fajny. z 8 godziny wytrzyma.

 

a dokładniej to: http://www.archos.com/lang=en//products/pr...prw_500204.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam Minidisc Sony EZ505 NetMD

Wielkosc urzadzenia - 55x40x20mm

Poprostu idealnie miesci sie w kieszeni. Zdecydowanie mniejszy od MP3-CD-8mm

 

Pojemnosc dyskietki to 160minut muzyki mp3 zgrywanej z komputera przez kabel USB (lub 320minut muzyki w gorszej jakosci)

JEDNA bateria trzyma przez okolo dwa tygodnia - przy sluchaniu okolo 2-3h dziennie

Dobra jakosc dzwieku, dobre sluchawki, Cena 600zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadm ARCHOS Jukebox 20 gb i jestem zadowolony. Tylko że jedyny minus to to że wolno się kopiuje z kompa. Przez usb [ nie obsługuje usb 2.0] Ale ogólnie fajny. z 8 godziny wytrzyma.

 

a dokładniej to: http://www.archos.com/lang=en//products/pr...prw_500204.html

a ile to kosztuje i gdzie kupiles?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem posiadaczem Panasonica Sl-MP30 czyli discmana z mp3. Chyba tylko na jakis z twardzielem bym go zamienil. Jedyna wada tego Panasonica to jest to ze nie pokazauje Tagow :( Ale odtwarza zarabiscie 0 przerw (zasluga bufora) i chodzi dosyc dlugo na bateriach. Moj brachol ma Creativa MuVo takie male gowno bez wyswietlacza i z 64 megsami pamieci. I zeby zmiescic jedna plyte to musi zjechac na maxa z jakoscia, dlatego takie odtwarzacze z pamiecia flash to co najmniej 128 musza miec wbudowane, zeby zachowac jakas przyzwoita jakosc dzwieku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osobiscie wolal bym wziac playera cd z mp3 :) przynajmniej bedziesz mogl sobie posluchac kazda plytke jaka uda Ci sie skolowac :) a na odtwarzaczy z pamiecia flash bez cd?? :) no niestety :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadm ARCHOS Jukebox 20 gb i jestem zadowolony. Tylko że jedyny minus to to że wolno się kopiuje z kompa. Przez usb [ nie obsługuje usb 2.0] Ale ogólnie fajny. z 8 godziny wytrzyma.

 

a dokładniej to: http://www.archos.com/lang=en//products/pr...prw_500204.html

a ile to kosztuje i gdzie kupiles?

Stary mi przywiuzł ze Stanów. [ponad 300 dolców]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadm ARCHOS Jukebox 20 gb i jestem zadowolony. Tylko że jedyny minus to to że wolno się kopiuje z kompa. Przez usb [ nie obsługuje usb 2.0] Ale ogólnie fajny. z 8 godziny wytrzyma.

 

a dokładniej to: http://www.archos.com/lang=en//products/pr...prw_500204.html

a ile to kosztuje i gdzie kupiles?

Stary mi przywiuzł ze Stanów. [ponad 300 dolców]

uuuuuuuuuuuuu full wypas :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam creativa z dyskiem(6Gb)

nie jest on ani mały ani lekki ale 100 płyt cd sie zmieści

teraz weszła jego nowa wersja to stara powinna stanieć

Wydaje mi się że od tego bendzie jednak lepszy ten odtwarasz mp3 na płyty. Bo taka sama wielkość.... Wyjechany jest ten nowy creativa 20 gb tyle że 2 tysiaki kosztuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...