Skocz do zawartości
Oststern

Internet Bez Limitów

Rekomendowane odpowiedzi

Czy któryś dostawca internetu oferuje internet bez limitów ściąganych danych? jeśli tak to który i za ile oraz z jakimi prędkościami?

A któryś jeszcze stosuje limit ściąganych danych? (poza "komórkowymi")?

 

Z chwilą gdy na neo przestały obowiązywać limity stosowanie ich przez innych providerów straciło całkowicie sens...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na regionalnego to chyba nie mam co liczyć :( dzisiaj przypadkiem zauważyłem reklame szerokopasmowego internetu w orange że niby od 49zł miesiecznie co w sumie by mnie satysfakcjonowało.Co o tym myslicie opłaca sę wziąć? ktoś może wie jakie prędkości oferują i na ile umowa trzeba podpisać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumiem że internet chcesz wziąć na osobe nie na firme? bo na osobe jest 49zl/miesiac ale przy umowie na 3 lata a przy umowie na rok jest 79zl/miesiac, jest jeszcz umowa na 2 lata ale nie pamietam cen, pewnie cos kolo 60zl. Aktywacja kosztuje jakieś grosze a modem chyba złotówke aha ceny które podałem dotyczą 1MBS bo przy wyższych prędkościach sa też wyższe ceny. Nie wiem tylko czy przypadkiem nie jest tak że majac freedom musisz też mieć abonament w TP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem tylko czy przypadkiem nie jest tak że majac freedom musisz też mieć abonament w TP

trzeba mieć abonament w tp ale możesz mieć socjalny takze luz.Do tego dobrze jakbyś miał abonament w orange wtedy dostawałbyś złotówki na konto tylko za to że masz fredom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...