Skocz do zawartości
werto

Czy Warto Wydać Tyle Kasy?

Rekomendowane odpowiedzi

To teraz daj koledzie 1,5 kafla za fatyge i masz piekarnik za 2 kafle, co czyni razem 3,5 kafla, ktore chciales wydac [;

Dobre, trzeba się dzielić z bliźnimi:P

Ja to bym chciał mamie taki zafundować, bo ona to piecze w takim starym trupie i jest mi jej szkoda, a dobra z niej kobieta. Fajny ten Samsung BT65TDBFST.

A co to jest ta funkcja twin convetcion?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to jest ta funkcja twin convetcion?

Twin convetcion to jest taka opcja że wsadzasz separator do piekarnika, i masz dwa niezależne piekarniki w jednym w których możesz ustawić inne temperatury i różny czs pieczenia.

Więc jak chcesz upiec kurczaka a na deser ciasto to możesz odrazu to załatwić 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...i bedziesz mial ciasto o zapachu kurczaka [;

za 2k mozesz kupowac;p

Ja to się zajarałem tym piekarnikiem i gadałem z gościem w sklepie i on mi powiedział że nie ma opcji żeby to się tak stało, bo ta część co dzieli ten piekarnik Samsunga na dwa to robi dwie oddzielne komory. I mówi mi że skoro temperatury inne utrzymuje w tych dówch częściach, to tym bardziej nie ma opcji żeby się zapachy mieszały.

Jeszcze mi koleś powiedział że ten pierkanik BT65TDBFST, to ma funkcje czyszczenia parowego i jakieś wnętrze z emalii ceramicznej co się nie rysuje czy coś w tych klimatach. Niezły bajer 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oststern a ja to nie wiedziałem o tym że jest taka opcja czyszczenia parowego, jak to w ogóle działa? Ktoś to już sprawdził ?

To jest ponoć prosta sprawa. Nalewasz wode na blache, wsadzasz to do piekarnika. ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span>sz odpowiednią temperaturę i bach. Pózniej tylko przecierasz szmtką to co zostanie i po kłopocie. Mysle że taki system czyszczenia parowego w piekarnikach Samsunga to fajna opcja, bo nie musisz kasy wydawać na jakieś chemikalia 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest ponoć prosta sprawa. Nalewasz wode na blache, wsadzasz to do piekarnika. ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span>sz odpowiednią temperaturę i bach. Pózniej tylko przecierasz szmtką to co zostanie i po kłopocie. Mysle że taki system czyszczenia parowego w piekarnikach Samsunga to fajna opcja, bo nie musisz kasy wydawać na jakieś chemikalia 8O

 

Faktycznie, czyszczenie parowe wydaje się proste.

Hehe, zrobiłem mu zdjęcia. Ale mi się podoba 8O Juz niedługo będzie mój.

post-144614-1196239958_thumb.jpg post-144614-1196239937_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piekarnik Samsunga ?

Sorry ale gdybym miał wydać tyle sałaty to na pewno nie na niesprawdzone produkty.

To już z Amica pewnie byłbym bardziej zadowolony.

Idź w sprawdzone produkty a nie bądź testerem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uprzedzam, że to tylko moje zdanie: ja osobiście odradzam kupna sprzętu za tyle kasy. Jeśli jest gwarancja to jest gites, zepsuje się to migiem do sklepu. Niestety jak się gwarancja skończy i sprzęcik się popsuje to będziesz płakał, bo naprawa wyjdzie Cię tyle co nowy sprzęt niższej półki. Moj znajomy ma serwis AGD i ostatnio miał w naprawie pralkę za 2k zł świeżo po gwarancji. Spalił się procesor z module elektronicznym. Naprawa w autoryzowanym serwisie to niecałe 1k zł a u niego około 600-700zł. I jaki z tego morał? Za 700zł można kupić nową pralkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za tą cenę spokojnie można kupić boscha/siemensa. Jeśli chodzi o sprzęt agd to mają bardzo dobre opinie. Bezawaryjne i dzięki wieloletniemu doświadczeniu dopracowane. Co do pokrycia ceramicznego ma to w ofercie każda firma (oczywiście nie każdy model) w boschu to się nazywa ecoclean jest to jakaś emalia ceramiczna. Trzeba tylko zwrócić uwagę czy są nią pokyte wszystkie ścianki czy tylko np. tylna. Jeśli chodzi o samooczyszczanie to jest to pyroliza, piekranik nagrzewa się do temp. ok. 500 stopni dzięki czemu wypalają się wszystkie nieczystości. Pytanie tylko na ile jest to przydatne. Rozmawiałem z osobą która ma taki pierkanik, ale z tego nie korzysta, koszty podgrzania do takiej temperatury są dosyć wysokie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak samsung, ale amica (w pralkach np) nie ma najlepszej opini...

 

Dobre sa bosch/siemens (ta tych samych czesciach sa czesto), oraz AEG

Bo Amica robic powinna to w czym jest najlepsza czyli piekarniki.

Lodowki tez robia do d***

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie byłbym taki przekonany czy można ocenić samego producenta.

 

Od ~7 miesięcy mam pralkę Siemensa. Przeszła trzy naprawy, za czwartym razem dostałem nową. I jestem najzwyczajniej zawiedziony wielką marką SIEMENS.

Natomiast w okolicach 2005r. kupiliśmy dziadkom najtańszego Whirpoola - i działa do dziś bez najmniejszego zgrzytu.

 

Ale wracając do piekarnika - też mi się spodobał ten Samsung 8O. Chyba modernizacje kompa poczekają 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...